آمازون با داش گرز - CNET

مارتین تیلور/CNET آمازون کشیدن پلاگین بر روی داش ترکهپس به صحبت می کنند. مغناطیسی باطری ابزار استفاده می شود

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
dash-wand-magnet
مارتین تیلور/CNET

آمازون کشیدن پلاگین بر روی داش ترکهپس به صحبت می کنند. مغناطیسی باطری ابزار استفاده می شود در درجه اول به سفارش مواد غذایی آسان است. شما می توانید اسکن بارکد از یک طیف گسترده ای از آیتم های خانگی و آمازون را در پیدا کردن محصول با این کد که در آن فروشگاه و سفارش بیشتر. داش گرز همچنین شامل آمازون دستیار دیجیتال الکسا بنابراین شما می تواند با فشار یک دکمه به یک فرمان صوتی و کنترل خانه های هوشمند.

از شنبه آمازون است که دیگر حمایت از این دستگاه با توجه به ایمیل این شرکت ارسال شده به مشتریان. ایمیل توضیح می دهد که چگونه به deregister و سپس بازیافت دستگاه.

ما دوست داش گرز هنگامی که ما آن را بررسی بازگشت در سال 2017. اسکن بارکد یک راه آسان و سرگرم کننده برای اضافه کردن آیتم به لیست مواد غذایی خود را و آن را خوب به یک راه قابل حمل برای دسترسی به, الکسا. که گفت: در حالی که شما می توانید دسترسی به انواع صدای فعال الکسا مهارت با ترکه شما نمی تواند انجام برخی از اصول اولیه مانند پخش موسیقی و یا برنامه تایمر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: الکسا کردم مواد غذایی خود را با پوشش جدید آمازون...

2:02

ترکه اساسا برای پرداخت خود را به عنوان 20 دلار هزینه به جلو بود جبران تخفیف در مواد غذایی, اما آن را نیز تا حدودی کار برکنار شده و به عنوان مقرون به صرفه آمازون هوشمند بلندگوهای گسترده تر تبدیل شده. از 50 دلار در آمازون اکو نقطه است که اغلب در فروش کمتر و ارائه می دهد همه از الکسا قابلیت های از جمله اضافه کردن چیزهایی به لیست خرید خود را با یک فرمان صوتی. شما همچنین می توانید دسترسی الکسا بر روی بروید از طریق یک نرم افزار بر روی تلفن خود را به طوری که تنها چیزی که الکسا طرفداران را از دست بدهند به عنوان داش ترکه می رود که بار کد اسکنر.

آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به CNET درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن