Amazfit Bip S ساعت هوشمند را نقد کنید: قیمت و عمر باتری را دود رقابت - CNET

ونسا دست ارللنا/CNET این Amazfit Bip S نیست بهترین ساعت هوشمند من همیشه تست شده -- و نه حتی نزدیک است. اما آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399
amazfit1
ونسا دست ارللنا/CNET

این Amazfit Bip S نیست بهترین ساعت هوشمند من همیشه تست شده -- و نه حتی نزدیک است. اما آن را قطعا طولانی ترین در حال اجرا یک. من عینک آن را برای تقریبا 10 روز متوالی بدون نیاز به شارژ آن یک بار که خیلی بیشتر از من می توانم بگویم برای آن گرانتر از رقبای. اما اگر عمر باتری به تنهایی به اندازه کافی برای گرفتن توجه خود را به 69 دلار برچسب قیمت باید مهر و موم معامله. (قیمت UK در دسترس نیست اما آن را AU$119 در استرالیا است که در حدود £65.)

این Bip S سومین نوع از این Amazfit Bip (همراه با Amazfit Bip Lite). ایجاد شده توسط شرکت چینی Huami در سال 2018 اصلی Bip بود فن های مورد علاقه از گرفتن بروید. آن را پایه ساعت هوشمند وظایف بسیار کمتر از رقبای آن به طول انجامید تا 45 روز با یک شارژ. CNET اسکات استین داد و آن را ستایش بالاخواستار آن یکی از بهترین پایین کلید smartwatches در اطراف.

این Bip S بهتر است ویژگی های تناسب اندام و کمی صفحه نمایش بهتر از سلف خود, اما آن تغییر زیادی نکرده در دو سال گذشته است. و در حالی که آن را هنوز هم یکی از بهترین معاملات در خارج وجود دارد آن نشدم کمی پشت سر دیگران مانند اپل دیده بان و یا کهکشان دیده بان وقتی که می آید به امکانات و قابلیت اتصال.

amazfit3

این Amazfit Bip S می آید در چهار رنگ جدید دو باب صورتی گزینه است.

ونسا دست ارللنا/CNET

یک طراحی است که مطابق با قیمت

ذخیره به صورت چند گزینه های رنگ جدید (صورتی و سبز) و روشن تر نمایش Bip S به نظر می رسد مانند یک کپی از اصلی Bip. و که من معنی آن را به نظر می رسد مانند یک پلاستیک اپل واچ با یک مقدار ضخیم تر گودی و سبک قاب.

قطعا جذاب ترین ساعت هوشمند من گذاشته شد چشم من به در اما آن را عملی تر و راحت تر به پوشیدن از برخی از حق بیمه بیشتر و سنگین تر می شوند ساعت است که حجیم. این نور است که من حتی فراموش کرده بودم آن را در زمانی که من خواب است.

اما بزرگترین قیمت سازش می آید در هزینه از صفحه نمایش. آن را همیشه در, است که خوبی کردن اما آن را کاملا به عنوان تیز و روشن و یا پاسخگو به عنوان یک گوشی با صفحه نمایش. نور پس زمینه هم نیست همیشه به نوبه خود در زمانی که من به آن نیاز به. گاهی اوقات آن را با این نسخهها کار بر روی تقاضا اما من تا به حال به مبالغه بالا بردن مچ دست من بیشتر از من می خواهم به آن را دریافت به نوبه خود در. و همانطور که ذکر شد قبل از آن را به عنوان حساس به لمس است. من تا به حال به کش رفتن یا شیر روی صفحه نمایش چند بار به آن پاسخ دهند. هنگامی که آن را روشن یا روشن اگر آن را روشن کنید در روز روشن.

این Bip S شامل چند چهره دیده بان بیش از پیشینیان خود و همچنین به عنوان توانایی برای سفارشی کردن برخی از آنهایی که موجود است.

این Bip S' بهبود تناسب اندام ردیابی

اصلی Amazfit Bip تحت پوشش اصول اولیه که آن را به تناسب اندام ردیابی اما Bip S طول می کشد یک قدم بیشتر با اضافه کردن بیشتر تمرینات و بهتر متریک.

آن را هم اکنون می توانید ورود به سیستم تا 10 فعالیت های مختلف از جمله یوگا وزنه و شنا. آن 5ATM مقاومت در برابر آب باعث می شود آن را امن برای هر دو استخر و باز آب شنا می کند و آن ساخته شده است در GPS به معنی شما می توانید ترک گوشی خود را در زمین های خشک در حالی که شما در آب و یا در اجرا.

پس از تست Amazfit Bip S, من قادر به پیگیری آمار دقیق است. اما من باید به یاد داشته باشید به انجام آن را به درستی. مثلا دکمه شماره گیری می تواند برنامه ریزی به عنوان یک میانبر برای شروع تمرینات است که مناسب است. اما برای در حال اجرا (و یا سایر تمرینات) من هنوز هم به مطبوعات روی صفحه نمایش به تایید GPS اتصال در واقع قبل از ثبت نام اجرا است. این شکست هدف از داشتن میانبر در وهله اول. چند بار من آن را در زمان من را فراموش کرده به تایید و آن را نمی ورود به سیستم من اجرا کنید. به دلیل آن را ندارد به صورت خودکار تمرین تشخیص شما باید برای شروع آن را به صورت دستی حذف به واقع ورود تمرینات خود را -- و در عین حال آن را مکث به طور خودکار زمانی که آن را حس می کند که شما را متوقف در حال حرکت در حالی که برای.

مانند سلف خود Bip S دهکدهای مستمر نظارت ضربان قلب. در طول تمرینات از آن خراب شد من اطلاعات به مناطق بر روی تلفن همراه برنامه برای نشان دادن اینکه آیا من در نور, فشرده, هوازی یا Vo2 max (حداکثر اکسیژن مصرفی) ضربان قلب منطقه. این است که شبیه به آنچه که دیگر ساعت ورزش مانند Fitbit و Garmin انجام دهد اما از آنجا که Bip S' نتایج نیست همیشه منعکس کننده شدت که در آن من درک من تمرین من شک و تردید در صحت آن.

amazfit2

بزرگترین ارتقاء در Amazfit Bip S تناسب اندام و سلامت مرتبط است.

ونسا دست ارللنا/CNET

این Bip S ترجمه ضربان قلب به سلامت معیارهای

در علاوه بر این به طور معمول مراحل و فاصله Bip S می افزاید: جدید metric به نام PAI (شخصی و فعالیت های اطلاعاتی)., که نمرات شما چقدر فعالیت شما در طول روز انجام شود این به این معنی است که به جای تکیه بر تعداد گام یا کالری سوخته های Bip S با استفاده از ضربان قلب داده ها (همراه با اطلاعات دموگرافیک) برای تعیین اینکه آیا یا نه کاربر قادر به بالا بردن ضربان قلب خود را به اندازه کافی طولانی در طول روز به حفظ یک شیوه زندگی سالم است. هنگامی که این است که دست به, خطر ابتلا به بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت را کاهش می دهد و با توجه به Huami.

این ایده به خودی خود نه رمان است و آن را شبیه به حرکت حلقه در سازمان دیده بان اپل و منطقه دقیقه در دستگاه های Fitbit -- که همه آنها فعالیت معیارهای است که فراتر از مرحله شمارش. اما آن را به Bip خانواده و این یک راه خوب برای نگه داشتن خودم صادقانه در مورد چه مقدار فعالیت های من انجام شده بود (و یا انجام نمی دهد) در طول روز. داشتن آن را در واقع انگیزه من برای رفتن نگه دارید در طول هفته.

Bip S فاقد برخی از ویژگی های هوشمند و اتصال غیر قابل اعتماد

بزرگترین معامله شکن برای من در مورد Amazfit است که آن را واقعا به خوبی کار می کنند به عنوان یک "هوشمند" تماشا کنید. از لحاظ فنی آن را سازگار با iOS و آندروید, اما زمانی که من سعی کردم به استفاده از آن را با آی فون اتصال غیر قابل اعتماد بود. من می خواهم جلوگیری از دریافت اطلاعیه تلفن در دیده بان و من می خواهم برای دوباره جفت برنامه با گوشی چند بار. به روز رسانی سیستم عامل را کمک کند با مشکلات اتصال, اما آن را نمی به طور کامل مشکل را حل کند. دیدن داده ها در نرم افزار تلفن هم زمان در حالی که برای همگام سازی بیش از حد.

حتی زمانی که Amazfit نمایش داده می شود my notifications درستی من زیاد نمی توانستم با آنها. به دلیل آن را ندارد که میکروفون دیکته نیز از سوال بنابراین فکر نمی کنم در مورد برنامه نویسی سریع پاسخ.

همه در همه, علاوه بر این چند پایه برنامه برای آب و هوا و کنترل موسیقی (که یک گام از اصلی Bip), سازمان دیده بان اساسا آینه گوشی خود را می کند و بسیاری از مستقل توابع. حتی زنگ برنامه باید برنامه ریزی شده بر روی گوشی و وجود دارد بدون پرداخت موبایل از هر نوع.

Bip S' عمر باتری طولانی باعث می شود ردیابی خواب نسیم

حتی با آن هماهنگ اتصال و متوسط هوشمند ویژگی های این ساعت مچی را نگه می دارد رفتن طولانی پس از رقبای خود را. واقعیت این است که من نمی باید به حاشیه آن را به یک شارژر در پایان روز آن را به معنای هرگز به سمت چپ مچ دست من.

Huami می گوید که می تواند تا 40 روز به اتهام اگر شما در حال انجام لخت استخوان توابع اگر چه در واقع من می خواهم انتظار می رود حدود 15 روز ارزش عمر باتری. یا 10 روز اگر شما شلیک در تمام سیلندر مثل خودم (حداکثر روشنایی صفحه نمایش GPS و تمرینات به صورت منظم به عنوان مثال).

فراتر از راحتی نیست و نیاز به شارژ آن در پایان هر روز و پس از آن بر روی 24-7 به معنای من دنبال خواب من خیلی بیشتر به طور منظم از من با سایر ساعت های هوشمند.

این Bip S به من امتياز خواب در صبح بر اساس تعدادی از عوامل مختلف مثل خواب, مدت زمان خواب و کیفیت خواب در مقایسه با دیگر کاربران. به عنوان یک مادر دو فرزند کوچک من می دانم که من عادات خواب باید اتاق را برای بهبود, بنابراین من شوکه شده بود برای پیدا کردن که من بوده ام به طور متوسط حدود 90 (از 100) هر شب. بنابراین یا Amazfit کاربران اسفناک عادات خواب و یا آن را بسیار خوب است در تعیین اینکه آیا من در رختخواب, پرستاری کودک و یا در واقع به خواب رفتن. من گمان می کنم آن ممکن است ترکیبی از هر دو.

اما حتی با شک و تردید داشتن این داده ها بیش از یک دوره طولانی تر از زمان به من کمک کرد شناسایی زمانی که من در گرفتن آرام ترین خواب و این من را تغییر عادات خواب (برای یک ساعت زودتر) بنابراین من می تواند حداکثر رساندن که خواب عمیق چرخه. این که آیا آن را در واقع کمک می کند تا من احساس می کنم بیشتر استراحت در طول روز است TBD.

این Bip S یک گزینه ارزان اما آن را نمی خواهد خود را جایگزین تلفن

اگر شما به دنبال یک ساعت هوشمند به رایگان شما را از تلفن خود را یک بار در در حالی که این است و نه آن. در این صورت شما بهتر است با یک اپل دیده بان سری 3 یا Galaxy تماشای فعال 2. این Amazfit Bip S است که بیشتر در خط با Fitbit Charge, گنگ sidekick که آهنگ های خود را در خواب و سطح فعالیت و گاهی اوقات به شما اجازه می دانم زمانی که به کسی است که در تلاش برای رسیدن به شما. اما برای برخی از, که همه آنها واقعا نیاز است. و برای 69 دلار آن را به عنوان خوب از یک معامله در یک سطح ورود ساعت هوشمند به عنوان شما می توانید, به خصوص اگر شما در حصار در مورد گرفتن یکی در وهله اول.

پس از این بررسی من احتمالا برای بازنشسته Bip S به صورت دقیق جایگزین. اما من قطعا رفتن به از دست ندهید همین است که پایدار عمر باتری. و من با CNET ریک Broida, که گفت که او حتی ممکن است در نظر رفتن به آن را هنگامی که او برای نجات از دست دادن و در عین حال یکی دیگر از کابل به اتاق هتل قدرت خروجی. اما خواهیم دید که در مورد پس از "سفر" می شود یک چیز دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن