8 چالش های تربیت یک پسر در این نسل

بالا بردن بچه ها دشوار است. و بالا بردن یک پسر به یک مرد در جامعه امروز می تواند به خصوص به چالش کشیدن. مردانگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 فروردین 1399

بالا بردن بچه ها دشوار است. و بالا بردن یک پسر به یک مرد در جامعه امروز می تواند به خصوص به چالش کشیدن. مردانگی نگاه بسیار متفاوت از چند نسل پیش. انتظار بر این بود که مردان مشغول به کار سخت مورد احترام زنان و کودکان حفاظت شده خود را به هر قیمتی و خود کلمه بود اوراق قرضه خود را. پسران را دیدم که پدران خود را زنده کردن این اصول در هر روز ریشه دوانده بودند با بسیاری از همان ویژگی های مردانه.

اما با گذشت زمان همه چیز تغییر کرده است. طنزهای پدران را تبدیل به چیزی بیش از در حال اجرا جوک. پررنگ مروت است که اغلب دلسرد به جای تشویق فرهنگ ما است. این چیزها را برای برخی از چالش های جدی برای پدران از پسران است. در اینجا 8 چالش برای هر پدر و بالا بردن یک پسر در این نسل است.

1. به چالش کشیدن او را به فکر می کنم برای خود.

وجود دارد بسیاری از صداهای رقابت برای پسر خود توجه سعی کنید به او بگویید به چه چیز اعتقاد و کسی که برای تبدیل شدن به. صدای خود را باید یکی از برجسته ترین در کمک به او را به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به خود ،

2. او را تشویق به ایستادن برای حقیقت مطلق.

جهان است در یک ماموریت برای خنثی کردن تمام "حقیقت" به صورت مساوی بودن—برای ایجاد یک جهان که در آن همه ما می توانیم بر این باورند هر آنچه ما می خواهیم و ما می توانیم همه آن درست است. اما پسر شما باید درک کنند که در حقیقت توسط خود طبیعت منحصر به فرد است. در غیر این صورت حقیقت وجود ندارد. به طور منظم به گفتگو با پسر خود در مورد چشم انداز خود را از حقیقت در مورد جهان اطراف او.

3. یادآوری او را از آنچه واقعی مردانگی به نظر می رسد.

برخی ممکن است فکر می کنم مردانگی می آید از یادگیری چگونه به تف و یا ساقه و یا فریاد. کمک پسر خود را به می دانم که درست مروت است که در اثبات چیزی اما چگونه یکی از جهات دیگری نیز در چگونه او احترام خود را.

4. آموزش او را چگونه برای مدیریت زمان خود را عالمانه.

برخی از پسران که تبدیل شده ایم رشد مردان هنوز هم وقت بیشتری را صرف بازی های ویدئویی از سرمایه گذاری در خانواده خود. این یک مشکل است, صرف نظر از آنچه که در زمان سرقت مقصر است. یک مرد دانا به رسمیت می شناسد که او مباشر از زمان او داده شده است و او به احتمال زیاد یاد گرفتم که درس جوان است.

5. نشان دادن او چگونه به مسئول و قابل اعتماد است.

خوب پدران خود را نگه دارید پسران پاسخگو برای کلمات خود را و اقدامات و تعهدات.

خوب پدران خود را نگه دارید پسران پاسخگو برای کلمات خود را و اقدامات و تعهدات. به جای آمدن به نجات خود با بهانه و یا سرزنش آنها کمک پسر خود را به مناسبت افزایش یابد, از, شخصیت, حتی زمانی که آن را سخت.

6. به طور آنچه باعث می شود یک نجیب زاده.

هنر بودن یک جنتلمن واقعی است که بسیار آموخت اما گرفتار و آن را تبدیل شدن به نادر با هر نسل که می گذرد. بنابراین مدل آن را برای پسر خود. باز کردن درب برای بانوان در خانواده خود را. مودب. استفاده از لطفا و با تشکر از شما و پسر خود را به طور طبیعی خود را دنبال خواهد کرد ،

7. مربیگری او نسبت به روابط سالم است.

هیچ چیز را بر پسر خود را بیشتر از نزدیک ترین روابط است. و هیچ چیز توانایی باعث شکستن و یا او را بیش از او چگونه دستگیره آن روابط است. اما ما در جامعه ای زندگی که بسیار شکسته است وقتی که می آید به روابط. آموزش فرزند خود را در حالی که او جوان چگونه برای نشان دادن احترام و فضل و بخشش و اجازه دهید که لازم است.

8. آموزش او را به راه رفتن شخصا با خدا.

من باور دارم که زندگی یک زندگی از وابستگی بر خدا است نه نشانه ضعف بلکه نشانه ای از درست مروت. کمک به پسر خود آمد به می دانم که او تنها نیست به طوری که حتی هنگامی که شما رفته اید القا درون او چیزی به مراتب بزرگتر از خودتان است.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری iMOM ماده 6 برای جلوگیری از اشتباهات در هنگام بالا بردن یک پسر با همسر خود است.

صدا کردن: که از این کار شما بیشتر به چالش کشیدن در پرورش یک پسر در این نسل ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن