7 نکته برای جلوگیری از ایجاد فاجعه خانواده تصمیم گیری

در سال آینده خانواده خود را به احتمال بسیار زیاد روبرو خواهد شد برخی از تصمیمات بزرگ. برخی از تصمیم گیری های

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 فروردین 1399

در سال آینده خانواده خود را به احتمال بسیار زیاد روبرو خواهد شد برخی از تصمیمات بزرگ. برخی از تصمیم گیری های شما در آینده و دیگران شما نیاز به ایجاد بدون هشدار. این تصمیمات بزرگ می توانید مقدار زیادی از استرس در ازدواج و خانواده است. شما باید به ماندن در شغل فعلی خود را و یا تعقیب و گریز یکی از جدید و یا نگه داشتن به دنبال آن است که به نظر می رسد بسیار گریزان? شما باید به ماندن در کلیسا خود را? چه مدرسه باید خود بچه ها بود ؟ آیا این درست است ؟ شما باید بماند یا حرکت ؟ آیا شما نیاز به upsize یا کوچک خود را ،

سالم تصمیم گیری تمایل به آنهایی که ساخته شده با همسرتان درگیر در این فرآیند است. که در اینجا 7 نکته برای جلوگیری از ایجاد فاجعه خانواده تصمیم گیری.

1. هیچ تصمیم بزرگ باید ساخته شود و بدون ورودی و در نظر گرفتن هر دو زن و شوهر.

هنگامی که ما تصمیم گیری بدون همسر ما ورودی ما در حال برقراری ارتباط "من ارزش نیست و یا نیاز به نظر شما و یا چشم انداز. این کار رو کردم."

نویسنده دکتر گرگ اسمالی به اشتراک گذاشته شده در این پست در مورد اهمیت کار کردن با همسر خود را برای رسیدن به تصمیم عاقلانه ساخت با هم. یکی از نکات این است که برای ایجاد "مثبت و منفی" لیست هم.

2. نترس برای گفتن "من نمی دانم, اما من قصد دارم به تحقیق که."

گاهی اوقات ما تمایلی به اعتراف است که ما نمی دانیم آن است. وقتی که می آید به ساخت, سالم, تصمیم گیری برای ازدواج خود و خانواده بهتر است به فروتن به اندازه کافی به اعتراف شما نمی دانید که چیزی نسبت به جعلی آن است. و اصلا فرض کنیم که یک سوال سخت از همسر خود را یک حمله شخصی. مایل به شنیدن این سوالات و سپس پیدا کردن برخی از پاسخ.

3. به دنبال وکیل عاقلانه.

نیاز به یک تصمیم مالی? تلاش برای کشف کردن یک شغل انتخاب کنم ؟ چرا پیدا کردن افرادی که دانا و آگاه در مورد این مسائل و خود را وکیل? آیا فقط انجام یک جستجوی اینترنت سریع و فرض کنیم شما رو همه حقایق است.

4. صحبت کردن با بچه ها به خصوص اگر آنها مسن تر هستند.

در حالی که بچه های ما لزوما رای در تصمیم گیری های شما ممکن است به خوبی در خدمت به آنها را به یک صدا و شنیدن آنچه که آنها می گویند. سپس آنها را احساس می کنم بخشی از این روند و حتی ممکن است برخی از ورودی خوب است.

5. دعا با هم در مورد آن.

در پست من به نام کلید به یک خانواده صمیمی من صحبت کردن در مورد چقدر مهم است برای یک خانواده به هم دعا و عبادت با هم. دعا با هم به عنوان یک خانواده در مورد یک تصمیم بزرگ به شما کمک خواهد کرد در یک توافق و تکیه بر خدا عقل است.

6. نمی شود بیش از حد شتابزده به تخفیف خود را "احساس دل و روده" در مورد همه چیز.

چه بسیاری از تماس 'احساسات دل و روده' ممکن است promptings از خدا را به انجام و یا چیزی.

چه بسیاری از تماس "احساسات دل و روده" ممکن است promptings از خدا را به انجام و یا چیزی. بنابراین ما باید به آن توجه کسانی که promptings به عنوان بخشی از فرایند تصمیم گیری.

7. آوردن قلب و ذهن با هم.

آن را غیر معمول نیست برای هر یک از ما یا به تکیه به سمت احساسی تصمیم ساخت یا فکری تصمیم گیری. وجود دارد این است که ارزش زیادی در هر دو از این دیدگاه. تخفیف نیست و یا بی اعتبار کردن یکی بر دیگری.

صدا کردن: چه هستند برخی از راهنمایی های شما آموخته اند که به شما کمک کند تصمیم گیری خوب?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب