7 مشترک نقاط ماشه ای است که مردم خاردار

در اعتراف: من یک جوجه تیغی, من مشترک چگونه من می تواند یک جوجه تیغی در زمان به ویژه با خانواده و در محل کار. ش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 فروردین 1399

در اعتراف: من یک جوجه تیغی, من مشترک چگونه من می تواند یک جوجه تیغی در زمان به ویژه با خانواده و در محل کار. شاید شما می دانید کسی که می خواهم. خارپشت انجام یک مناقصه سمت اما این احساسی موجودات دارای نقاط ماشه ای که باعث آنها را به ضربه. خوب درست مثل یک جوجه تیغی نمی خواهد شما آن را می دانم—من هم باید نقاط ماشه قرار داده است که من را به "عقب پایان از قلم پر کردن شلاق را" حالت. گاهی اوقات به خصوص در سال جوان تر, من و بعد فورا رفت واز به راحتی تحریک شده و یا به شدت انتقاد کرد وقتی همه چیز نیست, رفته, راه, زمانی که انتظارات من برآورده شده اند زمانی که من احساس بی احترامی و یا زمانی که من به دروغ.

همه ما نقاط ماشه. آگاه بودن از آنها می تواند کمک به محافظت در برابر تیراندازی به صورت خودکار کسانی که قلم پر در ما اعضای خانواده یا تیم ها در محل کار. و قادر بودن به آنها را در دیگران می تواند کمک به ما در مقابله بیشتر با بزرگواری با کسانی خاردار خارپشت. بنابراین اجازه دهید نگاهی به 7 مشترک نقاط ماشه.

1. داشتن انتظارات برآورده نشده

من نوع از کسی که انتظار زیادی از خود—و من انتظار زیادی از دیگران است. بنابراین زمانی که مردم انجام نمی آنچه که من انتظار می رود آنها را انجام دهید می توانید کمی نا امید. اگر تعطیلات رفتن نیست هموار شام تاریخ به پایان می رسد در بحث بچه ها اصلا رفتار یا فیلم ناامید, من خودم احساس خاردار.

2. خسته بودن و یا بیمار

به جهنم همسر من, سوزان, شکایت هرگز زمانی که او بیمار است. اما زمانی که من حتی جزئی سرد ، جوجه تیغی شهر! دانستن این درست کمک می کند تا من و خانواده ام به بیشتر محافظت و بخشنده تر. نگه داشتن "قلمپرها" تحت کنترل دشوار است زمانی که شما احساس نمی کنید اما این مهم است به خصوص وقتی که دیگران در حال تلاش برای کمک به.

3. نه اینکه شنیده می شود

اولویت بندی مهارت خوب گوش دادن و ارتباط مهم است برای جلوگیری از دفاعی طغیان.

این یک مشترک انسان میل به شنیده و درک شده است. وقتی کسی به من در تلاش برای برقراری ارتباط با واقعا شنیدن آنچه که من گفته است که می تواند درایو من دیوانه. اما می توان آن را بدتر شنیده می شود و نه قابل درک. اولویت بندی مهارت خوب گوش دادن و ارتباط مهم است برای جلوگیری از دفاعی طغیان.

4. عدم قدردانی

هنگامی که ما اصلا احساس نمی کنیم معمولا احساس ارزشمند است. و هنگامی که ما احساس ارزش ما سوال آنچه ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما در حال انجام آن است. ما فکر می کنیم "نقطه چیست؟" اگر هیچ کس متوجه همه ما سخت کار شود جای تعجب نیست اگر برخی از قلابها تیز را در حضور ما احساس می شود.

5. احساس بی احترامی

این یک چیز را به چالش من در مورد یک مسئله یا تصمیم گیری. اما اگر کسی سوال من قضاوت توانایی یا صداقت, من می توانم کاملا تحریک شده باشد. در حالی که این می تواند یک نقطه ماشه برای هر دو مردان و زنان, من می شنوم از آن بیشتر در مردان است.

6. درمان گستاخانه

به نظر می رسد که ما در زندگی به طور فزاینده ای بی ادب جامعه است. بی ادب رانندگان است. بی ادب و علاقمندان به سینما. بی ادب صندوقداران. بی ادب همکاران. لیست در می رود. و من می دانم که من بی ادب در زمان در زندگی من به عنوان به خوبی. اما زمانی که من تحت درمان گستاخانه آن را می توانید دست کشیدن من برای یک حلقه. و از آنجا که من اغلب نه با مردم بی ادب طولانی به اندازه کافی کسانی هستند که نزدیکترین به من و اعضای خانواده معمولا در پایان دریافت از نا امیدی. آن را خوب به یاد داشته باشید که خانواده و دوستان و همکاران در اطراف ما نباید به چیدن قلم پر از بینی خود را به خاطر کسی که قطع ما را در ترافیک چهار ساعت پیش.

7. که به دروغ

این یکی از بزرگ برای من است. اگر کسی به من دروغ همه قلم پر هستند—بنابراین مراقب!

صدا کردن: شما چه نقاط ماشه?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im