7 بهترین راه برای صرف تابستان روز با بچه ها

زندگی در آلبرتا, کانادا به معنی خانواده صرف حداقل نیمی از سال را در یک سرزمین عجایب زمستانی است. زمانی که برف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 خرداد 1399

زندگی در آلبرتا, کانادا به معنی خانواده صرف حداقل نیمی از سال را در یک سرزمین عجایب زمستانی است. زمانی که برف ذوب می شود هر چند ما یک جهان کاملا جدید از بازی و ماجراجویی است. شانس هستند که بچه های خود را در حال حاضر شروع به لذت بردن از همه که "خارج" را ارائه کرده است.

بسیاری از فعالیت ها را در یک زندگی جدید زمانی که آنها با پدر است.

اما بسیاری از فعالیت ها را در یک زندگی جدید زمانی که آنها با پدر است. در اینجا 7 تابستان ایده هایی برای کودکان و نوجوانان از کانادا که آماده برای شروع به لذت بردن از خارج.

1. خیس.

فراتر از استخرها و دریاچه ها من در بر داشت که نیز وجود دارد مقدار زیادی از آب سرگرم کننده بود در حیاط خلوت خود ما. اضافه کردن یک بارانی به اسلاید در حیاط خانه ما زمین بازی می کند و waterslide— و اضافه کردن یک blow-up استخر در پایین می افزاید: به سرگرم کننده است. یک ورق پلی و بارانی باعث ایجاد یک صنعتی-اندازه لغزش-n-اسلاید و خرید یک بسته یا سه نفر از 100 (تجزیه زیستی) بالن آب از یک فروشگاه دلار باعث می شود هر چیزی خارج از کمی جالب تر است.

2. ساخت یک آتش سوزی.

من هنوز هم به یاد داشته باشید غرور من احساس اولین بار من ساخته شده است یک آتش سوزی از خود من است. گرفتن بچه های خود را و آنها را آموزش ظریف کلاهبرداری از ساختمان آتش فوق العاده تجربه مشترک خود—و آن ارائه می دهد یک دوم فرصت: فرصت برای طبخ بیش از آتش است. این که آیا آن سگ داغ مارشملو یا چیزی بیشتر درگیر هنگامی که بچه های خود را از خوردن چیزی است که آنها پخته شده بیش از یک آتش سوزی به کمک آنها ساخت آن را همیشه به نظر می رسد به طعم کمی بهتر است.

3. دوچرخه سواری بروید.

این که آیا آن یک سواری کوتاه به پارک و یا چیزی بیشتر بلند پروازانه در زمین و یا در فاصله این شانس را برای دریافت بر روی دوچرخه و احساس باد در موهای ما یک راه یقین به می گویند "تابستان آغاز شده است." به عنوان پاداش اضافه شده آن را با این نسخهها کار به عنوان الهام بخش برای آنهایی که جوان تر به یاد بگیرند که چگونه به دوچرخه سواری به طوری که آنها را از دست ندهید در این ماجراجویی.

4. بازی های ورزشی.

یک دلیل وجود دارد پدران گرفتن بازی با بچه های خود را نشان می دهد به طوری که اغلب داستان: این نه تنها یک راه عالی برای صرف یک بعد از ظهر با هم, اما این یک مهارت است که ما اغلب به معرفی آنها را به برای اولین بار. زمانی که آنها مسن تر هر زمان آنها بازی شیر یا خط در اطراف فوتبال یا بیس بال, بازی فریزبی یا پا زدن توپ فوتبال آن را به یاد آنها را از بعد از ظهر تابستان را صرف با شما.

5. تماشای یک فیلم.

در یک هوای زمستانی آب و هوا درایو سینما رفته از سبک اما از زمان به زمان گروه جامعه میزبان یک فیلم خانوادگی در خارج از منزل در یک پارک یا استخر. اما حتی وقتی که نمی تواند اتفاق می افتد به دلیل اجتماعی فاصله ما می توانید آن را در حیاط پشت با یک پروژکتور. پیدا کردن من مهم نیست که چه فیلم آن است, و یا چگونه اغلب بچه ها من آن را دیده اند. این شانس را به ماندن تا کمی بعد از تماشای یک فیلم در خارج با من است یک تجربه همه ما دوست داشتن.

6. پرواز چیزی.

یک دلیل وجود دارد بچه ها پیدا کردن آنچه سربار پرواز—آیا این یک پرنده با هواپیما یا هلیکوپتر—جذاب باشد. شانس برای قرار دادن چیزی در آسمان خود و پرواز در اطراف آن, آیا هواپیماهای بدون سرنشین از راه دور-کنترل هواپیما و یا حتی قدیمی بادبادک بوده و خطر ناک برای مدت زمان طولانی. خارج و کمک به بچه خود را پرواز چیزی.

7. خانه نوسازی کامل پروژه ها.

تابستان برای من اغلب به معنی من کمی وقت اضافی برای تعمیر و نگهداری خانه. بسیاری از این پروژه ها باید در میز کار در گاراژ تعمیر یا ساختمان. مطمئن شوید که آن را سریع تر خواهد بود اگر من این پروژه را در خود من. اما آوردن بچه ها من به برش نقاشی و رفع است یک راه عالی برای صرف زمان با آنها. به عنوان یک پاداش بچه ها من اغلب با غرور بر هر آنچه در آن است که آنها به من کمک کرده ام ،

صدا کردن: چه چیز های مورد علاقه خود را با بچه های خود را در تابستان ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب