6 طراح ماسک صورت از مارک های لوکس - CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت. ماسک صورت و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ماسک صورت و چهره دیگر پوشش نمی خواهید به دور از هر زمان به زودی. در واقع یک بیماری همه گیر "می گوید:" CNET "ما خواهید بود زندگی با ماسک صورت برای سال." با کروناویروس موارد خونتان در سراسر ایالات متحده درصورت نیاز در حال تبدیل شدن به شایع تر است و بیشتر مردم نه تنها ضروری کارگران در حال پوشیدن یک ماسک پارچه یا دستمال گلدار قبل از mingling با عموم مردم.

وجود دارد گزینه های مد روز وجود دارد. ما در حال صحبت کردن در مورد طراح ماسک صورت سبک در اینجا. پس از تمام انواع ماسک نشو و نما -- از جمله کتان, پارچه, ماسک صورت, ماسک قابل تنظیم با یک گوش حلقه و غیره -- مردم در حال فرار خود را یکبار مصرف پزشکی ماسک در حمایت از استفاده مجدد ، شما می توانید خود را در صورت ماسک یا اگر دوخت ماسک چیزی که شما نمی خرید یک چهره پوشش از یک فروشگاه آنلاین. وجود دارد بسیاری از چهره پوشش گزینه های به طوری که شما می توانید پیدا کردن مناسب مناسب از جمله ماسک با یک حلقه سیم قابل تنظیم گوش حلقه, فیلتر جیب و بیشتر که بسیاری از آنها در دسترس هستند در مجموعهای از رنگ و پر جنب و جوش را چاپ می کند.

شایان ذکر است که این پوشش صورت مناسب نیست برای کارگران بهداشت و درمان و یا کسی که در خط مقدم آنها بیشتر برای افرادی که رعایت اجتماعی فاصله و به دنبال جلوگیری از گسترش میکروب ها به عنوان آنها بیرون بروید و در مورد.

همه که گفت: اگر شما احساس می کنید پیشنهاد می splurging بدهید (یا فقط مرور) لوکس سبک این شش مارک های مد فروش بالماسکه ماسک که بیش از هزینه خود را به طور متوسط پنبه ماسک صورت. در ادامه به نکات بالا ما برای خرید ماسک صورت. ما به روز رسانی این لیست به طور منظم به عنوان ما در پیدا کردن رسانه های جدید برای طراح ماسک صورت.

بیشتر بخوانید: 7 ماسک صورت myths debunked: آنچه که در مورد پوشش COVID-19 و سلامت شما

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک های صورت و coronavirus

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که هر کسی که بیش از سن 2 پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در مکان یا مردم در اطراف آنها زندگی نمی کنند ، در اینجا به برخی از ماسک صورت سبک های طراحی شده برای بچه ها.

  • برخی از کارشناسان ادعا می کنند که coronavirus است هوابرداگر چه علم هنوز به طور رسمی حل و فصل شده است.
  • ماسک با لایه های چندگانه ممکن است دام بزرگتر قطرات تنفسی خارج توسط عطسه و سرفه و یا صحبت کردن.
  • شستن ماسک قبل و پس از پوشیدن آن است.
  • ماسک باید پوشش خود را بینی و چانه می شود و بطور دنج قرار گرفتن به اندازه کافی برای جلوگیری از شکاف.
مایکل Ngo

مایکل Ngo یک طراح است که ایجاد می کند به نظر می رسد برای افراد مشهور, فروش ماسک صورت ، قیمت های خود را لوکس ماسک صورت محدوده از $110 برای وینیل ماسک به $500 برای سنگ-کریستال encrusted ماسک. 100% درآمد حاصل از خالص در حال اهدا به لا بانک مواد غذایی.

xSuit

xSuit های مردانه, کت و شلوار, شرکت طراحی کرده است ماسک صورت برای مردان و زنان است. شما می توانید انتخاب کنید از ماسک با گل 3D بال و بیشتر. ماسک 120 $هزینه.

Collina Strada

Collina Strada پارچه ماسک صورت سبک ساخته شده از deadstock مواد و در نظر گرفته شده منحصر به فرد با توجه به محدود پارچه. هر ماسک امکانات و کمان را به شما هزینه $100.

VPL

VPL یک لباس شنا و محصولات صفحه اصلی شرکت که در حال حاضر طراحی ماسک صورت. یکی از آن ژاپنی ابریشم ماسک را به شما هزینه $125. توجه داشته باشید که پس از این ماسک ها 100% ابریشم, آنها فقط خشک.

بیشتر ماسک صورت نکات

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 همه گیر

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ماسک دستمال مرطوب و فیلتر هوا: پرواز در سن coronavirus

22:33

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب