50 بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای Netflix - CNET

Jessica Barden در پایان F***ing جهان است. Netflix اجرا را نشان می دهد به تماشای Netflix بکشد ؟ خوش آمدید به ی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399
alyssa-teotfw2nd-14-10-copy

Jessica Barden در پایان F***ing جهان است.

Netflix

اجرا را نشان می دهد به تماشای Netflix بکشد ؟ خوش آمدید به یک لیست دیگر از بهترین نشان می دهد که شما ممکن است از دست رفته.

Netflix به صورت دوره ای تغییرات تا آن خط را از برنامه های بسیار عالی آن اصل در اطراف چوب. بسیاری از آنها را از سازندگان که داده شده بزرگ Netflix بودجه و آزادی برای آزمایش و آمد تا با چیزی عجیب و غریب و شگفت انگیز است.

اما به لطف Netflix را بدنام گاه به گاه ارتقاء آن ممکن است قادر به قرار دادن یک نمایش مانند تاریکی در رادار خود (تیره طرفداران می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد).

امیدوارم شما پیدا کردن یک گوهر پنهان یا دو در اینجا به نگه داشتن شما را سرگرم در خانه.

پایان F***ing جهان

group-teotfw2nd-1-22-copy

Jessica Barden, Alex Lawther و نائومی Ackie در پایان F***ing جهان است.

Netflix

اگر شما مانند تیره انگلیسی, طنز, نگاه هیچ بیشتر از پایان F***ing جهان است. بیمار روانی جیمز (Alex Lawther) می آید تا با یک طرح برای کشتن الهام (Jessica Barden) در حالی که در اجرا از خود شپشو پدر و مادر است. اما به عنوان آنها افزایش می یابد در سراسر جاده ها باز و ارتکاب یک زن و شوهر از جرایم خشونت آمیز خود عاطفه قلب نرم و توسعه آنها احساسات یکدیگر است. تعجب آور سریع ء و حقیقی هر دو فصل از این deadpan نوجوان نشان می دهد با هدفون پمپاژ بهترین غمگین '50s, 60s و 70s doo-wop خواهد شما را دور ضربه.

توفنده

04askwatching-crashing-superjumbo

قمر والر-پل (مرکز) و بازیگران از توفنده.

Netflix

قبل از او, هیجانی, هر کس با کلمه به کلمه کامل Fleabag در قمر والر-پل نوشت: شش قسمت کمدی که به نمایش مراحل اولیه او شگفت آور استعداد. توفنده به شرح زیر بیست و شش-چیزی زندگی در یک بیمارستان متروکه معمولی رعایت قوانین سختگیرانه در ازای اجاره ارزان. این عجیب و غریب شخصیت های واژگون ساختن انتظارات هر کجا که hilariously ممکن است با والر-پل حذف به عنوان نوع الت موسیقی شبیه گیتار-بازی لولو. نه تنها اخلال دوستان راه اندازی, او خودش را به گاهی اوقات فک droppingly شرایط تاریک (دیدن این همه بیش از حد حساس عمه Gladys).

جنایی

03465-criminal-uk-01-f35cjumhp

دیوید تنانت در جنایی.

Netflix

جنایی به شما می دهد چهار سریال Line of Duty-هدایت پلیس رویه با هر قسمت بر روی یک مظنون برداشت جدا از هم در یک اتاق بازجویی. پیچ و تاب: هر سری می گیرد در کشور های مختلف و زبان -- اسپانیایی, فرانسوی, آلمانی و انگلیسی -- اما آنها با استفاده از همان مفهوم و تنظیم شده است. و همچنین به عنوان محکم-نوشته, موش و گربه بازجویی شامل کلاس آموزش اجرای برنامه از امثال دیوید تنانت و Hayley Atwell, جالب را ببینید که چگونه محدود مجموعه استفاده می شود متفاوت توسط پلیس های مختلف تیم های.

Mindhunter

mh-206-0071621r

Jonathan Groff در Mindhunter.

Netflix

دیوید فینچر هدایت یک انبار از قسمت های این روانی جرم, هیجان انگیز را در دو فصل اجرا (سوم نامحدود نگه دارید) تا تصاویری دقیق و فریبنده داستان داده می شود. هولدن فورد (Jonathan Groff) یک عامل خاص در اف بی آی ارسال شده به مصاحبه سریال قاتلان در زندان به ساخت یک پروفایل از آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنید. کامرون Britton به عنوان در زندگی واقعی قاتل زنجیره ای اد Kemper کاملا سرد. Mindhunter است دقیق تر و غنی تر از میانگین جرم و جنایت نشان می دهد به نحوی رو به رشد خود را با شخصیت های پیچیده. آن را شرم آور خواهد بود اگر فصل سوم اتفاق نمی افتد.

به استئوآرتريت

oa-205-unit-00830r

بن کینگزلی-ادیر و بریت Marling در OA.

Netflix

از ذهن بریت Marling و زال باتمانقلیچ به استئوآرتريت آن را تا به همه: رمز و راز, علمی تخیلی, فوقالعاده و حتی یک خط تیره و فانتزی برای اندازه گیری خوبی. ما به دنبال دشت, یک زن جوان که دوباره بعد از اینکه گم شده و به مدت هفت سال. او استفاده می شود به نابینایان اما نه دیگر! در حال حاضر او خودش OA و او نوردد یک میزبان از میانه مردم از همه سنین و پس زمینه به ابعاد رقص ماموریت برای نجات زندگی. متاسفانه Netflix لغو OA پس از فصل 2 اما این مبتکر و انسانی و علمی تخیلی است که هنوز به خوبی به ارزش مصرف یک نگاه.

آموزش جنسی

otis-eric-1

Asa Butterfield و Ncuti Gatwa در آموزش و پرورش است.

Netflix

Binging آموزش جنسی بدون brainer است: خود آگاه John Hughes-دارای معجونی از آمریکایی و انگلیسی دبیرستان فرهنگ شاد نسیم به سازمان دیده بان. ما به دنبال اوتیس (Asa Butterfield) پسر یک درمانگر (Gillian Anderson) که او عازم جنسی خود را نمی.... صریح بحث رابطه جنسی و صحنه خطاب در refreshingly سالم و صادقانه در راه است. ساخته شده در اطراف متنوع بازیگران با خالص جاذبه Netflix طبعا سفارش فصل سوم.

فراموش نشدنی از خانه تپه

hohh-106-unit-01039r

این Crains.

Netflix

Mike Flanagan فراموش نشدنی از خانه تپه آزادانه در شرلی جکسون رمان به همین نام بافت آن وحشت را عمیقا تحت تاثیر داستان در مورد یک خانواده است. شکسته پس از در حال رشد در یک خانه خالی از سکنه به Crains نمی تواند چشم پوشی از خود گذشته و باید انجام آنچه شما می خواهید هرگز برای انجام: رفتن به پایین آن دالان تاریک است. قابل توجه مجموعه قطعات خواهد شد لطفا طرفداران وحشت اما این داستان غم انگیز از Crains که بله شما امد و شد زیاد برای روز. خبر خوب: فصل دوم از این مجموعه است که در آینده این سال است.

تیره

dark-season-3-episode-1-1691818-00-12-59-21-779911

مارتا نیلسن در تاریکی است.

Netflix

آلمان در پاسخ به غریبه چیزهایی که عمدا خود را طول می کشد زمان قبل از پله به طور کامل قانع کننده و اصلی ، Sci-fi, نوار تیره چین سفر در زمان توطئه و جدا از خانواده به یک نسل-پوشا داستان لگد کردن با یک کودک ناپدید شدن است. اگر این نوع از دقت گردد لایه آنچه شما پس از در داستان سرایی خود را حل و فصل. تمام سه فصل از تیره را مراقبه نگاهی به سفر در زمان و اثر آن بر انسان و طبیعت در حال انتظار برای شما را در نیروی کامل است.

آینه سیاه و سفید

black-mirror-3.jpg

Gugu Mbatha-Raw and Mackenzie Davis در سن Junipero.

لوری Sparham/Netflix

در حالی که چارلی Brooker را تلخ tech گلچین سری می توان به ضربه و از دستآن در سیاه آینه بسته آن مینی فیلم با اکتشاف اینده فن آوری ایده ها از طریق دردناکی داستان انسان. یکی از کسانی که سن Junipero پس از دو زنان در '80s (نشانه کوبیدن موسیقی متن) به عنوان آنها سقوط برای هر یک از دیگر در راه آنها نمی تواند انجام دهد در خود "واقعی" زندگی در خارج از شهر ساحل. تکنولوژی جنبه نازل شده است با نابغه زمان و به طور کلی نشان می دهد بررسی پیامدهای ما وصل در زندگی در اخلال و گهگاه, نشاط بخشی, راه های.

تب و تاب بودن

glow-305-unit-00636r

Betty Gilpin و Alison Brie در تب و تاب بودن.

Netflix

یک نمایش با الهام از داستان واقعی از اول طرفدار کشتی سندیکا در '80s در? بازیگران Alison Brie? تولید شده توسط Jenji کهن? رویاها به حقیقت می پیوندند. تب و تاب بودن را صرفا کمدی سرگرم کننده بسته بندی شده با گریز از مرکز شخصیت زن تیم campiness با underdog پیروزی و soars. فصل 3 پیشرفت عمیق تر به زندگی متنوع آن گروه با یک چهارم و فصل نهایی در راه خود را به کلاه کردن این لذت بخش بدن با شدت بهم زدن به حلقه.

تاج

thecrown-301-unit-00384-r

اولیویا کلمن در تاج.

Netflix

مجلل است که یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید تاج و تخت را, درام, درباره, British monarchy. زیر ملکه الیزابت دوم زندگی شروع در 20s خود را با یک نیروگاه عملکرد از کلر Foy, تاج قطاری گراند عملکرد وقایع تاریخی از درون کاخ باکینگهام. آمار و ارقام مانند وینستون چرچیل شاهزاده خانم مارگارت مارگارت تاچر و بیشتر تحت درمان با بالاترین سینمایی و پیچیدگی. یک چهارم و فصل پنجم در راه خود را به دور از دانش خود را از ملکه سلطنت به اوایل قرن 21.

عروسک روسی

1461494-1118763-zoomedr

Natasha Lyonne در عروسک روسی.

Netflix

عروسک روسی آن روز موش خرمای کوهی امریکا فرض و آچار آن را از هم جدا غیر قابل پیش بینی ترین راه. Natasha Lyonne است آمیزش جرقه در این مرکز از آن زمان حلقه, رمز و راز, بازی, نادیا یک توسعه دهنده بازی که بارها و بارها می میرد و در شب 36th جشن تولد. Amy Poehler شرکت ایجاد شده نشان می دهد با استفاده از زمان سفر برای کشف خود بازتاب در یک سطح کاملا جدید ساخت این قطعی یکی نشسته قرار بگیرید.

باور نکردنی

unbelievable-101-unit-01125r

Kaitlyn Dever در Unbeliveable.

Netflix

این سریال بر اساس یک داستان واقعی از تجاوز ماهرانه هدایت آن اخلال و مشکل موضوع را با کمک یک عملکرد قابل توجه از Kaitlyn Dever. او نقش ماری یک نوجوان که به اتهام دروغ گفتن درباره اینکه مورد تجاوز قرار گرفته اما البته آن را پیچیده تر از آن است. Toni Collette and Merritt Wever تیم به عنوان شلاق-هوشمند کارآگاهان که دیدن آنچه که دیگران قادر به اضافه کردن یکی دیگر از لایه غیر قابل باور است ظریف با قدرت در حال حرکت پیروزی.

استاد هیچ

exdstill-mon-204-205-160924-025915-r

Alessandra Mastronardi و عزیز انصاری در استاد هیچ.

Netflix

در سطح یک کمدی در مورد یک زن 30 ساله نیویورکر را دوست دارد که با ماکارونی, استاد هیچ معمولی می اندازد در متنوع و حرکت قسمت های مورد خانواده های مهاجر و نسل دوم کودکان است. سپس آن قطره یک کل قسمت در مورد آتش زنه. Dev را relatable تجارب حباب با خالق و ستاره Aziz Ansari شوخ طبعی و جذابیت و شخصی و اختلاف را کنار گذاشته عاشقانه و فرهنگی تم او به بررسی قابل ملاحظه ای ،

نامتعارف

uno-102-unit-00241

Shira هاس در غیر مومن.

Netflix

این سریال بر اساس خاطرات و گفت: در درجه اول در یدی با زحمت کش جزئیات. تقریبا یک تریلر غیر مومن به شرح زیر 19 سال Esty شاپیرو که با فرار او ازدواج ترتیب در یک ultra-Orthodox جامعه در بروکلین. او به پایان می رسد تا در برلین بررسی یک زندگی جدید در خارج از سخت اعتقادات او در, اما جامعه او اجازه نمی دهد که به راحتی. این برنامه شامل یک عملکرد خیره کننده از Shira هاس نامتعارف اجازه می دهد تا شما را یک گام به یک خستگی ناپذیر جهان فوتی و فوری.

هرگز به من همیشه

nhie-105-sg-00007r

Maitreyi راماکریشنان و Jaren Lewison در Never Have I Ever.

Netflix

دوی خود را در دمای بالا معلم مدرسه ابتدایی که می خواهد چیزی بیش از به سرد و یک پسر. اما آن را سخت به ماندن جیک جیک بعد از پدر خود می میرد. Mindy Kaling آمدن از سن داستان را پوشش می دهد خاک آشنا و در عین حال آن را خارج از غرفه را از بسته در راه های متعدد. دریافت این: خود راوی است که جان McEnroe. ورزشی ارتباط است که فقط یک لایه از این تعجب آور جذابیت-خود-جوراب-خاموش نشان می دهد به تصویر می کشد یک خانواده هندی در کالیفرنیا زندگی می کنند. شما را دیده ام این داستان اما نه با این شخصیت منحصر به فرد.

پول دزدی

lcdp-416-unit-00143

آلوارو Morte به عنوان استاد.

Netflix

این سری است که توسط بسیاری از (و Netflix بکشد شما را دوست دارد برای آن) اما در مورد شما شنیده ام چه همه سر و صدا است در مورد پول دزدی است بله در مورد دزدی. متفکر انجام یازده اقیانوس در سطح دبستان با کار به همان اندازه رضایت بخش نشان می دهد استاد است. او بانک ها در مناظر خود را و ما را ببینید که چگونه خود را پیچیده برنامه ها با هم می آیند با نرم و صاف کردن فلش بک به زمان جهش و حتی یک راوی غیر قابل اعتماد. این است فریبنده تلویزیون با متمایز اسپانیایی هویت -- اجازه ندهید که زیرنویس شما.

مرده به من

dtm-teasergrab3-rc2d

Linda Cardellini و Christina Applegate در مرده به من.

Netflix

اگر شما به دنبال برای یک زن-led با تاریکی حس شوخ طبعی و یک رمز و راز مرده به من ارائه تمام است که در پیک. این دستکمگرفتهشده سری است همه چیز در مورد دوستی بین Linda Cardellini را جودی و Christina Applegate را تنها مجموع اضداد که باند بیش از شراب خانواده و قتل است. تاب و نشان می دهد حفظ شتاب رفتن در حالی که شما لذت بردن از صرف وقت با این ناقص اما درخشان زنان است.

Peaky Blinders

3171-pb4-31may17

Cillian Murphy در Peaky Blinders.

Netflix

Netflix عالمانه و جامعی از حقوق به Peaky Blinders دارد و در پنج فصل با دو بیشتر در آینده به گذشتن از افزایش خیره کننده از 1900s بیرمنگام ganger رهبر توماس شلبی. آماده کردن خودتان برای یک مسحور عملکرد از Cillian Murphy در این خانواده قصههای است که یک مقدار فوق العاده سرگرم کننده و نشان دادن استعداد شلبی را در ارتباط با دیگر باندهای پلیس و گاه به گاه ،

پس از زندگی

after-life-season-2-ricky-gervais-penelope-wilton-netflix

Ricky Gervais و Penelope Wilton در پس از زندگی.

Netflix

پس از زندگی ممکن است یک کلاسیک مانند Ricky Gervais' دفتر و اضافی, اما آن را نشان می دهد شما می خواهید به حل و فصل در. در مجموعه داستانی شهر خواب آلود از Tambury این شرح است روزنامه نگار تونی بازی نشان می دهد خالق Gervais در تحت چشمگیر خاک. تونی عزادار پس از عشق از زندگی خود را در مرگ و میر ناشی از سرطان است. در حالی که نشان می دهد غرق در سودا وجود دارد لحظه های سحر و جادو هنگامی که تونی رها بها وحشیانه takedowns از عجیب و غریب و آزار دهنده است (به او) townsfolk. اما شما همیشه می دانم که او در مسیر آمدن به شرایط با خود غم و اندوه و فرم دوست داشتنی روابط با مردم در اطراف او.

دری دختران

dg2-ep-1-retreat-8886

بازیگران دری ،

Netflix

یکی دیگر از unmissable نشان می دهد Netflix دستگیر از جزایر بریتانیا دری دختران زیر ناگوار از ارین و دوستان او در 1990s دری ایرلند. نوجوان خود گلایه های زوج با antics از خود را به همان اندازه خنده دار پدر و مادر, مجموعه ای در یک پس زمینه از درگیری ایرلند شمالی. در حالی که شما می توانید مقایسه با Inbetweeners, Derry, دختران تساوی از خود به خوبی از جذابیت شیرین و بافت تاریخی هموار زمین برای جای تعجب تیره طنز.

گناهکار

tv-tsi02-i5502-0832

بیل پولمن (سمت چپ) نقش کارآگاه آمبروز در گناهکار.

Netflix

سه جذاب فصول گناهکار در انتظار به ترک باز کردن هر یک با تمرکز بر قتل مرتکب شده توسط بعید مجرم در حتی غریبه شرایط. فصل 1 زیر Jessica Biel را کورا که stabs یک مرد به مرگ در ساحل ناگهانی دیوانگی اما هیچ نظری ندارم که چرا. آن را به بیل پولمن کارآگاهی آمبروز به باز کردن تکان دهنده رویدادهای نگران کننده تعبیه شده در خود روان است که منجر به بودن او باعث شده است.

نام مستعار فضل

ag-ep01-d40-0177

Sarah Gadon (راست) نقش گریس در نام مستعار فضل.

Netflix

این شبکه تلویزیونی است که از یک زن و شوهر از سال پیش, اما در مورد شما از دست رفته آن را قطعا ارزش چک کردن. در ورید از گناهکار نام مستعار فضل مراحل را به آن زن جوان شخصیت گذشته به کشف کردن که چرا او مرتکب قتل که او هیچ حافظه است. اقتباس از مارگارت اتوود رمان نشان می دهد ستاره هیپنوتیزم, Sarah Gadon به عنوان مهاجر ایرلندی فضل مرور یک زندگی آشفته به عنوان یک کارمند برای یک خانواده در استعمار تورنتو است. تا حدودی بر اساس یک داستان واقعی این نیست ساده رمز و راز با ساده پاسخ و این چیزی است که باعث می شود آن را تمام فریبنده تر.

Lovesick

ap-love-sick-762

بازیگران Lovesick.

Netflix

Lovesick آسان و لذت بخش را مشاهده و با فرض رسیده برای خجالت طنز همه ما می تواند مربوط به. درمانده-در-عشق دیلن کشف او دارای کلامیدیا و باید پیگیری کردن گذشته پرتاب و به آنها اطلاع داد که آنها ممکن است آن را بیش از حد. یک فلاش بک روایت نگه می دارد همه چیز جالب است, به ویژه هنگامی که تمرکز نوبت به دیلن و بهترین دوست, دوست, Evie احساسات برای هر یک از دیگر. آن را هرگز می رود به صابون قلمرو غیر عادی اما شایان ستایش حمایت از بازیگران بازی فارسی آپارمتانی در گلاسکو تنظیم.

محافظ

1-v2

Richard Madden و Keeley Hawes در محافظ.

Netflix

محافظ پرونده را شکست زمانی که آن را برای اولین بار پخش در بریتانیا بالا رفتن از cliffhanger به مطلب یا داستان جالب در یک سرعت بی امان. ممکن است این تعریف از توقف شراب خواری تعجب آور نیست با توجه به آن می آید از ذهن Line of Duty را Jed Mercurio. بازی تاج و تخت' ریچارد مدن در نقش عنوانی محافظ که دچار PTSD پس از خدمت در افغانستان جنگ است. در بالا از آن او اختصاص داده شده به حفاظت از دبیر خانه (Keeley Hawes) که سیاست او بیزار. مصرف تحریک آمیز تبدیل می شود و گر چه هنر یکی از بهترین تا کنون 20 دقیقه باز کردن صحنه های محافظ متخصص تنش-ساختمان متعادل کننده عمل می کنند.

غریبه همه چیز

a34-promo-stills-022519-0043-r

بازیگران غریبه همه چیز.

Netflix

آن را نمی خواهد یک لیست بهترین غریبه بدون چیز. اگر نوعی شما از دست رفته یک دستفروش برادران نوای '80s, ترسناک و استیون اسپیلبرگ, همه چیز در مورد لوله. ما به دنبال ال ای نزدیک قطع و دختر بود که موضوع آزمایش های علمی است. او توسعه قدرت telekinetic که او استفاده می کند به دفع کردن هیولا که حمله از ترسناک جایگزین ابعاد. جهان, ایندیانا, Hawkins, عاشقانه های دقیق برای هر کسی که نیاز به یک '80s, نوستالژی آمار و misfit شخصیت های, بازی های برگزار شده توسط ستارگان جوان بازیگران بخشی از همه چیز که باعث می شود این نشان می دهد یک تور دو نیروی.

House of Cards

hoc-601-unit-00161r

رابین رایت در خانه از کارت.

Netflix

در حالی که کوین اسپیسی را آزار و اذیت جنسی اتهامات به پایان رسید تا marring این نرم و صاف چهارم-دیوار شکستن تکه از سیاست " سمت تاریک آن را هنوز هم ارزش تماشای اگر شما حفاری قدرت و بازی های گاه به گاه پشت. در ابتدا پس اسپیسی فرانک آندروود خانه از کارت های ششم و فصل نهایی محور به دنبال همسرش کلر (رابین رایت) را به عنوان او طول می کشد در بیشتر و قدرت بیشتر در دفتر بیضی.

اوزارک

ozark-303-unit-01409rc2-fnl

Jason Bateman and Laura Linney در اوزارک.

Netflix

تبلیغ به عنوان بعدی Breaking Bad, Ozark تنها بهتر و بهتر شما به عنوان دیده بان Byrde زندگی خانواده مارپیچی خارج از کنترل است. ابتدا با یک انفجار اوزارک می بیند مشاور مالی مارتی را (جیسون بیتمن) پول شویی طرح برای یک کارتل مواد مخدر در مکزیک به اشتباه. راه حل خود را? حرکت خانواده اش به دریاچه از رشتهکوه اوزارک که در آن او به شما راه اندازی یک بزرگتر شویی عملیات. ساختمان در تمام این پتانسیل اوزارک صنایع دستی هوشمند اما مهمتر از همه داستان سرگرم کننده با فوق العاده ایستادگی کردن به نوبه خود از Laura Linney به عنوان وندی Byrde. خبر بزرگ: اوزارک بود فقط تمدید برای یک چهارم و نهایی شود.

مسافران

travelers-ep303-lh-0261

بازیگران از مسافران است.

Netflix

افشای کامل: Netflix متاسفانه لغو شد مسافران را پس از آن فصل سوم اما این محکم-رسم sci-fi از کانادا مدیریت می کند تا به پایان با بلند پروازانه ، ما شروع با مارسی معلول زنی که مورد ضرب و شتم تا پس از کمک به یک دوست فرار اراذل و اوباش. او می میرد -- پس از آن می آید به زندگی است. این شخصیت قوی-رانده sci-fi را نشان می دهد اسرار خود را در راه های هوشمندانه زیر فعالان از آینده وظیفه جلوگیری از فروپاشی جامعه را نیز مرور از روی حیله و تزویر قلمرو زندگی یک زندگی دوگانه است.

عشق

love-304-unit-01277-r1

Gillian Jacobs and Paul Rust در عشق است.

Netflix

عشق است Judd apatow آمده که ایجاد تساوی بهترین نتیجه را از با استعداد Gillian Jacobs (بریتا در جامعه) و پل روست. آنها بازی میکی و گاس به ترتیب یک مخالف-جذب زن و شوهر که به کثیف, خسته کننده و endearingly پایین به زمین مکان هایی است که این نگاه صادقانه در یک رابطه ساخته شده در طول زمان. جنس زنبق و سوسن apatow آمده است standout به عنوان ناراضی کودک بازیگر گاس آموزگار که دور می شود با فقط در مورد هر چیزی.

Orange is the New Black

oitnb-713-unit-02449-rc

Taylor Schilling and Laura Prepon در Orange is the New Black.

Netflix

یکی از اولین Netflix اصل شکست زمین در بیشتر راه بیش از یک. هفت فصل در ابتدا برگرفته از خاطرات در مورد زندگی واقعی زنان زندان span زندگی زنان از زمینه های مختلف و ملیت که همه در نهایت در نارنجی jumpsuits. پول مواد مخدر قاچاقچی پیپر آغاز فصل اول به عنوان آلیس ما رفتن به پایین سوراخ خرگوش در این وحشی, خام, خنده دار و قدرتمند نشان می دهد مصرف در مسائل دشوار نیست و اغلب به کاوش بر روی صفحه نمایش.

زمانی که آنها به ما مراجعه کنید

wtsu-102-unit-00544r

Asante Blackk در زمانی که آنها به ما مراجعه کنید.

Netflix

Ava DuVernay زمانی که آنها به دیدن ما می آید دشوار اما ضروری مشاهده بنر. آن را به تصویر می کشد زندگی واقعی وقایع سال 1989 پارک مرکزی هل دهنده مورد شامل پنج مرد مظنون رنگ بودند که به دروغ متهم به تجاوز به عنف و حمله. نه تنها حساسیت نقشه کشی بشریت از پسران به تمرکز هنگامی که آنها را ببینید ما خواسته خشم خود در برابر بی عدالتی از نژادپرستی نظاممند.

Unbreakable Kimmy Schmidt

uks-401-unit-00850r

Ellie Kemper در Kimmy Schmidt.

Netflix

Tina Fey پست-30 Rock طنزهای است که به عنوان عجیب و شگفت انگیز به عنوان آن می شود. Kimmy Schmidt است 29 ساله که در نهایت ظهور پس از 15 سال را صرف در پناهگاه از روز قیامت یک فرقه است. ساده و بی تکلف اما خستگی ناپذیر مشتاق او می کند بهترین خود را برای تنظیم به زندگی در نیویورک در شغل های عجیب و غریب پیدا کردن عشق و دوستان با به همان اندازه عجیب و غریب مردم است. نشان می دهد که تحت فلفلی با یک شوخی ، آن rewatch ارزش است که از طریق سقف و Ellie Kemper تضمین Kimmy یک قهرمان به ریشه.

Daredevil

426c-ringside-unit-306-01761r

چارلی کاکس در کله خر.

Netflix

نشان می دهد که هموار راه را برای مارول Netflix سریال به پایان رسید و پس از آن در فصل سوم یک مصدوم در قطع روابط بین streamer و ابرقهرمان نیروی عظیم منهدم کننده. این طبعا خشم طرفداران توجه به کیفیت آن نیست در حال کاهش باشد. نه فقط هر ابرقهرمان نشان می دهد Daredevil می رود به تاریکی و جای تعجب وجودی اماکن برخورد با Matt Murdock ایمان به او منجر به یک زندگی دو به عنوان یک وکیل نابینا و کله خر vigilante. تبدیل شدن به معروف برای آن یکی را دست به دست مبارزه با توالی با یک تبه کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان قهرمان خود را -- Vincent d'onofrio به عنوان ویلسون فیسک با نام مستعار شخص مهم در میان یکدسته -- Daredevil درخشید روشن در حالی که آن را به طول انجامید.

جسیکا جونز

272-violet-310-unit-01446r

Krysten Ritter در جسیکا جونز.

Netflix

در حالی که دومی دو فصل رها کردن توپ کمی در شرایط پیچیده تم در فصل 1 از جسیکا جونز یک نیروی محسوب می شود. به نحوی مدیریت به یک ابرقهرمان کارآگاه نوآر سری entwines موضوع مانند تجاوز به عنف و حمله و اختلال PTSD را در بسیاری از جنبه های. Krysten Ritter شد این انتخاب ایده آل به در خشک, طعنه آمیز, خشن در اطراف لبه های قهرمان که همچنین می تواند گاه به گاه, سراخ کون. با ذهن کنترل تبه کار مانند دیوید تنانت را Kilgrave که می تواند به معنای واقعی کلمه مردم را به کشتن خود روی دیوار قهرمان ما باید مقیاس به صرفه جویی در روز است که کاملا حیرت آور است.

آشپز جدول

chef-brock-sg-00054r

آشپز جدول می گوید داستان از سرآشپزها حرفه ای از سراسر جهان است.

Netflix

آشپز جدول برای foodies که می خواهند نه تنها مواد غذایی porn اما افزایش احساس دیدن آنچه سرآشپزها بزرگ غلبه که برای دریافت غذا به بشقاب. از مستند ساز که در خدمت تحسین Jiro Dreams of Sushi Chef جدول می گوید داستان از یک های مختلف آشپز حرفه ای هر قسمت نقطه از رستوران ها در گوشه و کنار جهان (لیما, پرو کسی؟). همه به لحن اصلی سمفونیک موسیقی این سریال در حال حرکت است, سینمایی, اپرا سوخت با قدرت از فرهنگ و داستان های الهام بخش.

عجیب و غریب چشم

qeye-510-unit-01886r

این عجیب و غریب چشم تیم.

Netflix

راه اندازی مجدد سیستم از سال 2003 قبل نشان می دهد بسیار بیشتر از یک سری تلویزیون. به عنوان عجیب و غریب چشم تیم سفر در اطراف ما و گاهی اوقات دیگر نقاط جهان پله به خانه از آن مطرح شده توسط دوستان و خانواده آنها با استفاده از جذابیت خود را و خالص تمایل به کمک به اشاره کردن دوستان جدید خود را به سوی یک تحول تغییر در زندگی خود را. به عنوان شما ممکن است انتخاب کنید تا, آشپزی, مد و تزئینات خانه مهارت های خود را همه در مسیر به اهمیت حیاتی تا اعتماد به نفس و شادی.

وثیقه

col-sm-ep4-060617-238a3324

کری مولیگان در وثیقه.

Netflix

کری مولیگان بازی یک کارآگاه بازرس سکته مغزی از نبوغ پیشرو در تحقیقات به قتل یک مرد تحویل پیتزا به ضرب گلوله در حومه شهر لندن است. مولیگان دانا و, er, ex-المپیک قطب vaulter پوست گوساله و بره Gillespie کنکاش عمیق تر به رمز و راز است که البته چیزی نیست که به نظر می رسد. وثیقه هل در برابر پلیس رویه مرزهای به تیره اخلاقی قلمرو پیچیده در پتو از سیاست و تفسیر اجتماعی.

Narcos

narcos-301-unit-00124r

پدرو پاسکال در Narcos.

Netflix

شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر پابلو اسکوبار است موضوع این بله اعتیاد آور سری که مسابقات خود را از طریق افزایش برای تبدیل شدن به بدنام کوکائین توزيع و میلیاردر. درست-به-حساب زندگی که در می آمیزد آرشیوی فیلم Narcos موفق به ارائه یک دلسوز به سمت Escobar بدون تضعیف گرانش از مواد آن. به علاوه DEA شکار را Escobar پایین تق تق کردن در حال تعلیق است. پس از پایان سه سری سر به Narcos: مکزیک یک همراه و همدم سری است که با تمرکز بر تجارت غیر قانونی مواد مخدر در مکزیک است.

آخرین رقص

mj-pic7011m-copy

آخرین رقص شرح زیر افزایش شیکاگو بولز.

Netflix

حتی اگر شما به ورزش و یا فیلم های مستند, آخرین رقص پخش کردن مانند اکثر ضربان دار, درام, جزئیات شیکاگو بولز افزایش به عظمت با فیلم نادر از خود مغناطیسی و شدید رهبر مایکل جردن. جذاب نگاه به بسکتبال جهان, آخرین رقص را به عنوان سرگرم کننده و هیجان به عنوان یک مسابقه در دادگاه است.

13 دلیل برای

13rw-410-unit-00833r

Dylan Minnette در 13 دلیل.

Netflix

در فصل اول از این بهت گیر نشان می دهد نزدیک ترین به آن منبع, مواد, یک رمان جی آشر که حول محور یک دختر نوجوان خودکشی. هانا بیکر پشت برگ یک جعبه نوار کاست که ملاحظه او را دوست رس جنسن گوش به برای پیدا کردن که چرا او تصمیم به گرفتن زندگی خود را. این است عمیق مسائل پرداخته و راه های مقابله با (در یک زمان تلقی بیش از حد مقابله با) اما مسائل اجتماعی مانند خودکشی و تجاوز جنسی و سلامت روانی به کار گرفته maturely. یک درام دبیرستان از طریق شکننده از دست بزرگسالان جوان شما ترسیم می کند و اجازه نمی دهد بروید.

BoJack Horseman

bojack-horseman-s06e01-12m1s17305f

Will Arnett, صدای BoJack.

Netflix

وقتی که می آید به کارتون که پایین گارد خود را قبل از روده-پانچ شما با بازتاب بر سلامت روان BoJack Horseman طول می کشد کیک. مجموعه ای در یک لا پر از حیوانات انسان آن را به شرح زیر شسته سابق طنزهای ستاره که در تلاش برای صعود به سابق خود مشهور با انتشار زندگینامه. در حالی که در ابتدا ممکن است شما را به برخی از زمان برای هضم این غیر متعارف کوکتل BoJack Horseman به زودی astounds شما با آن حقایق در مورد مبارزه با افسردگی و اعتیاد در این مسیر به گرفتن زندگی خود را در مسیر بازگشت.

مردم عزیز سفید

dwp-310-unit-02167r

Logan Browning در مردم عزیز سفید.

Netflix

این بحث انگیزی با عنوان نمایش ارائه به موقع نگاه مدرن روابط از طریق چشم از یک شخصیت متفاوت در هر قسمت. زیر چندین دانش آموزان سیاه پوست در وینچستر یک آیوی لیگ نهاد عزیز سفید مردم موفق به ترکیب اجتماعی آن تفسیر با تیز حس شوخ طبعی است. چهارمین و آخرین فصل تنظیم شده است برای رسیدن به این سال دربندی از این قدرتمند چشم بازکن.

این Kominsky روش

kominsky-206-unit-02300r

آلن آرکین و مایکل داگلاس در Komisnky روش.

Netflix

یک فیلم کمدی با بازی مایکل داگلاس و آلن آرکین? بله, آن را به عنوان خوب به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. داگلاس نقش شنی Kominsky یک بازیگر در هالیوود که در حال حاضر یک مربی بازیگری رفتن را از طریق تمام است که همراه با رشد ، آرکین در نقش رفیق و عامل نورمن Newlander. دو آگهی همراه با طرف شخصیت های بازی های برگزار شده توسط امثال Emily Osment, آیا آنچه در بالا بردن این نمایش به تند و تلخ و گرم-شما-قلب سرزمین است.

بی خدا

818-161005-jm-a-06-038r

مریت ویور و Michelle Dockery در بی خدا.

Netflix

این شبکه تلویزیونی carves خود را بصورتی پایدار و محکم به غرب نوع با یک زن-چراغ بازیگران مباهات مریت ویور و Downton Abbey را Michelle Dockery. با آن 1880s جدید مکزیک مناظر چرخش در اطراف آن را بی خدا می کند تا خشونت در یک داستان است که می بیند یک یاغی در اجرا از رئیس خود را در پناه یک رانده ایم. اوه جف دانیلز در این بیش از حد, اگر نشان می دهد نیست به اندازه کافی فریبنده.

Crazyhead

947-102-250516-crazyhead

سوزان Wokoma و کارا Theobold در Crazyhead.

Netflix

اگر شما یک فن از هوارد بسی واقعا سرگرم کننده بورس, Crazyhead ممکن است که در آن شما می خواهید به سر بعدی. بسی پیگیری نشان می دهد که برای اولین بار در انگلستان پخش شد در سال 2016 یک کمدی-ترسناک بازیگران کارا Theobold (صدای تحقیقی در سرپرستی) و سوزان Wokoma به عنوان بعید است دوستان که باند بیش از قادر به دیدن شیاطین gallivanting مورد در جامعه عادی. درخشان دو عمل است که در قلب این نگران کننده سرگرم کننده سری شامل exorcisms اتفاقی هم اتاقی قتل و شیطان پدران است. آره شما نیاز به سازمان دیده بان این برای خودتان.

آسان

easy-s03e05-18m54s07f-r

Gugu Mbatha-Raw and Jake Johnson آسان است.

Netflix

Joe Swanberg خود به ارمغان می آورد بی وقفه watchable, laidback نام تجاری بداهه سرایی به چند قصه کاوش در بسیاری از تغییرات از عشق. یکی از آنها شامل یک زن و شوهر ازدواج تست آب از یک رابطه باز است. وجود دارد یک میزبان از شخصیت های مختلف و روابط به تلنگر از طریق آسان را اپیزودیک گلچین مجموعه در شیکاگو با کمال تعجب واقعی و معنی دار قطعنامه.

Tiger King

121118-0972-jepa-r

جو عجیب و غریب و یک ببر.

Netflix

حتی اگر شما جمع آوری مقدار زیادی از جزئیات ببر پادشاه جنون از زمانی که آن را در زمان بر روی اینترنت, شما هنوز هم ایستاده شانس که به این مجموعه مستند می رود که به ظاهر غیر قابل باور ، واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند تماشای جو عجیب و غریب را در ظهور و سقوط به عنوان او می سازد خصوصی خود ببر باغ وحش در اوکلاهما. همه چیز حتی بیشتر عجیب و غریب که خود را تلخ دشمنی با کارول Baskin یک گربه امدادگر در فلوریدا منجر به آزار و اذیت و تهدید و قتل حل نشده رمز و راز است. شما واقعا باید برای تماشای آن به آن اعتقاد دارند.

تشویق

7f13f170-e936-11e9-a594-0a49f59276car

تشویق شرح زیر است ورزشکاران در Navarro کالج.

Netflix

یکی دیگر از سری مستند که گرفتار بیش از طرفداران ورزش و تشویق و کنکاش در زندگی جوانان بسیار رقابتی ورزشکاران در Navarro کالج در تگزاس است. شروع در سال 2000 مربی مونیکا الدما ایجاد یک گروه پشتیبانی برنامه از زمین تا برای تبدیل شدن به بهترین در کشور است. اضطراب آنها مقابله با افزایش مییابد در سراسر شش قسمت به عنوان بزرگ خود را رقابت نزدیک اما همیشه در هسته خود نشان می دهد resoundingly نشاط بخشی.

احساس خوب

feel-good-still

مای مارتین و شارلوت Ritchie در احساس خوب است.

Netflix

کمدین مای مارتین احساس خوب واقعا سعی کنید به آنچه که آن را در قلع می گوید. آن به شرح زیر سرکوب جورج (شارلوت Ritchie) به عنوان او می افتد برای مارتین مع پس از دیدن او ایستاده نشان می دهد. خود را مستقر در لندن عاشقانه می بیند جورج دست و پنجه نرم با آمدن به وسط کلاس با دوستان و خانواده در حالی که کانادا مای دارای یک مشکل مواد مخدر باعث می شود که عشق خود را حتی سخت تر است. یک با اطمینان گفت: داستان با حس خود را از طنز در از شروع, احساس خوب, دودی, شیرینی و فضل است.

منتشر شده 1 جولای.

به روز رسانی جولای 2: می افزاید: توفنده, جنایی, Jessica Jones, آشپز جدول و عجیب و غریب چشم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن