5 راه همسران اشتباه شوهران خود

من شنبه مردانه است که کار را از طریق و صحبت کردن در مورد گری چپمن محبوب کتاب پنج زبان عشق. من اول بحث نورد نشا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 فروردین 1399

من شنبه مردانه است که کار را از طریق و صحبت کردن در مورد گری چپمن محبوب کتاب پنج زبان عشق. من اول بحث نورد نشان می دهد که همه ما از خودمان این سوال: "آیا یادگیری چگونه برای برقراری ارتباط بهتر با همسر من ازدواج؟" به دنبال در اطراف آن واضح—پاسخ مثبت است چرا که ما تا به حال یک اتاق پر از اشتباه ،

برای آینده ساعت هشت بچه ها ریخت و قلب خود را و آن را همیشه زیبا. چهار در ازدواج دوم سه هنوز chugging همراه اول خود را یک کراوات گره در این تابستان. همه آنها می خواهند به خوبی از شوهران. "من آن را اشتباه خیلی از زمان را خواهد کرد. "بسیاری از زمان من فقط اشتباه" یکی دیگر از chimed در. "او نمی اشتباه من در هدف, اما آن اتفاق می افتد تمام وقت." در اینجا 5 راه همسران اشتباه همسران خود را (به علاوه چه زمانی که همسر شما دچار سردرگمی شما).

1. او می گوید: "من شما را به مراقبت از شام. شما می توانید استراحت کنید."

بدون نگرانی من این نه ممکن است آنچه او واقعا به معنی و یا در واقع می خواهد. او ممکن است بخواهید شما را به "انجام" هر چیزی, اما او می خواهم در اطراف شما. آن می تواند صدمه دیده است اگر شما راه رفتن دور زمانی که او خسته است ، خاموش کردن تلویزیون قرار داده و گوشی خود را در سکوت و پیوستن به او را در آشپزخانه. نشستن در آشپزخانه, ضد او بپرسید در مورد روز خود را مشاهده و توجه است. و سپس شما آماده به انجام آنچه او می پرسد اگر او واقعا به شما نیاز دارند.

2. او می گوید: "من واقعا استرس و ضعف است."

او ممکن است ضعف با بچه ها برنامه ها و کارهای, و, خرید, و تلاش برای سازماندهی مشق شب. شما ممکن است فکر می کنم او به دنبال یک برنامه است. اما او علاقه مند است در یک شوالیه در زره درخشان که هدفمند "مفید" مشاوره در مورد برنامه صفحات گسترده و یا فلوچارت. آنچه او واقعا می خواهد برای شما به نگه داشتن او به توافق برسند که بعد از ظهر دشوار است و به یک خلاق شرکت های شریک در گرفتن برخی از استرس.

3. او از شما می خواهد برای رفتن برای خرید لباس ،

یا "آیا شما می خواهید برای رفتن به فیلم (برای دیدن یک جوجه تلنگر) با من؟" آنچه او واقعا بدان معنی است که "من می خواهم ما را به صرف برخی از زمان واقعی با هم." این است که در مورد کیفیت زمان است. این نه مورد نظر خود را در لباس های او تلاش می کند در (اما آیا علاقه مند می شود و تصدیق) و آن را مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن سلیقه خود فیلم. او حتی ممکن است خرید هر چیزی در بازار (اما تعداد آن!).

4. او snuggles با شما بر روی نیمکت قرار می دهد و دست خود را بر ران خود را.

این یک روز طولانی است. بچه ها به رختخواب بروید. او می پیوندد شما بر روی نیمکت و او snuggles در حال استراحت سر خود را بر روی شانه خود را و یک دست بر ران خود را. "دینگ دینگ دینگ" شما فکر می کنید. "این می تواند به معنای تنها یک چیز است." دست خود را بلافاصله شروع به نوک چیزی—هر چیزی! اما هیچ. آیا از بین بردن این. چه همسر شما واقعا می خواهد به احساس نزدیک احاطه امن و دوست داشتنی. به او بگویید که چقدر شما او را دوست دارم او را نگه دارید بپرسید او در مورد روز خود را. این در مورد شما نیست. آن را در مورد رابطه خود را. بدون که "چیزهای دیگر" هرگز رفتن به اتفاق می افتد.

5. او می گوید: "من واقعا نمی مراقبت از آنچه ما امشب."

این هم درست است برای "من نمی خواهم هر چیزی ویژه برای روز تولد من است." آیا شما شده است توجه? او همواره او را دیرینه تنظیمات روشن است. شما می دانید او را به خوبی به اندازه کافی برای در نظر گرفتن سلیقه و شب ویژه و لذت بخش برای او. شاید این کمک خواهد کرد به نگه داشتن یادداشت ها. اگر شما واقعا نمی دانم که آیا او می خواهم لذت بردن از یک رستوران خاص و یا رویداد پس از آن بود صادق و فروتن و باز برای یادگیری است.

به اشتراک گذاری خود را با همسر: اجازه دهید او را می دانم آنچه شما دنبال آن هستید با به اشتراک گذاشتن این مقاله از iMOM به نام بالا 5 چیزهایی که شوهر شما از شما می خواهد.

صدا کردن: چه شده است برخی از سردرگمی شما تجربه کرده ام و چگونه شما حل آن ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن