5 راه برای تماشای امشب استقلال بعد fireworks live در چهارم جولای - CNET

نمایش آتش بازی در حال لغو سراسر امریکا, اما شما می توانید آنلاین و یا از تلویزیون خود را. Lexy Savvides/CNET

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 15 تیر 1399
fireworks-11.jpg

نمایش آتش بازی در حال لغو سراسر امریکا, اما شما می توانید آنلاین و یا از تلویزیون خود را.

Lexy Savvides/CNET

آماده برای آتش بازی? میسی گرفتن چریکی رویکرد این سال به سالانه خود Fourth of July fireworks spectacular. به جای یک اتش بازی نشان می دهد در روز استقلال آن برنامه ریزی شده است یک سری از کوچکتر نمایش آتش بازی در سراسر شهر نیویورک در تمام طول هفته. نمایش کوتاه خواهد بود و راه اندازی از مکان نامعلومی در سراسر شهرستان برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری در طول coronavirus بیماری همه گیر. پنج دقیقه نمایش شروع ژوئیه 1 و مداوم در طول هفته به اوج خود رسید در روز استقلال خود را, شنبه, جولای 4.

اگر شما در نیویورک زندگی می کنند -- و یا حتی اگر شما انجام می دهند و هوشمندانه اجتناب از جمعیت های بزرگ -- شما می توانید به تماشای آتش بازی در تلویزیون در شب شنبه. NBC خواهد televise macy's Fourth of July fireworks نشان می دهد از 8-10 p. m. و در چهارم. نمایش پخش خواهد شد در بخش مرکزی و کوه های مناطق زمان شروع در 7 p. m. به وقت محلی. برای کسانی که در منطقه اقیانوس آرام هم شما می توانید پخش شروع در 11 p. m. PT.

نشان می دهد از ویژگی های برجسته از نمایش آتش بازی از پیش از آن در هفته و همچنین نمایش زنده. وجود خواهد داشت و موسیقی است. نخود چشم سیاه و Tim McGraw میله میله به انجام به عنوان به خوبی به عنوان شاعر آماندا گورمن. John Legend و جوان مردم را کر در شهر نیویورک ارائه خواهد شد نمره موسیقی برای نمایش آتش بازی.

شما نمی نیاز به یک کابل یا ماهواره ای اشتراک تلویزیون به تماشای ان بی سی. همه از عمده live TV streaming خدمات شامل NBC. گرفتن این است که هر سرویس حمل هر شبکه محلیپس از بررسی هر یک با استفاده از لینک های زیر به مطمئن شوید که آن را حمل NBC در منطقه شما.

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با پذیرایی خوب شما می توانید به تماشای ان بی سی به صورت رایگان تنها با اتصال یک قیمت مناسب (زیر 30 دلار) آنتن به تقریبا هر تلویزیون.

زنجیر تلویزیون $30-یک ماه آبی طرح شامل NBC. آدرس خود را وارد کنید برای دیدن اینجا است که کانال های محلی در دسترس هستند که در آن شما زندگی می کنند. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

همه از زنده تلویزیون جریان خدمات دیگر از طاووس در بالا ارائه محاکمه رایگان و اجازه می دهد تا شما را به لغو در هر زمان و نیاز به یک جامد اتصال به اینترنت. برای اطلاعات بیشتر ؟ ما را بررسی کنید عظیم جریان, خدمات راهنمای.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات

13:05tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن