5 راه برای سفارشی کردن الکسا بنابراین شما عشق خود را از آمازون اکو بیشتر - CNET

شما باید کنترل بیشتری روی خود آمازون اکو از شما ممکن است فکر می کنم. کریس مونرو/CNET خود آمازون اکو یک همراه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
00100lportrait-00100-burst20190621164045896-cover-2

شما باید کنترل بیشتری روی خود آمازون اکو از شما ممکن است فکر می کنم.

کریس مونرو/CNET

خود آمازون اکو یک همراه و همدم بزرگ وقتی که می آید به اصول اولیه - گوش دادن به موسیقی, درخواست الکسا برای یک شوخی خنده دار و تنظیم یادآوری و آلارم. اگر شما در میانهی شب شخصی آن شما واقعا از دست رفته در الکسا پتانسیل کامل.

برای مثال شما لازم نیست برای گوش دادن به همان الکسا پاسخ تمام وقت -- شما می توانید خود را ایجاد کنیدبه جای. همچنین شما می توانید الکسا به رسمیت شناختن صدای فردی در خانواده خود را به طوری که هر کس خود را به تجربه شخصی با الکسا.

بیشتر از این نیاز به کمی تلاش و بسیار ساده برای استفاده است. در ادامه پنج راه برای سفارشی کردن خود Amazon Echo ($65 در فروشگاه گوگل) برای بهترین الکسا تجربه.

را Alexa بیشتر کاربر پسند

گاهی اوقات آن را سخت به درک همه چیز الکسا و گفت که آن را نگه می دارد در رفتن و.... خوشبختانه اگر شما نیاز به دستیار صوتی برای آرام کردن فقط می گویند "الکسا آهسته تر صحبت می کنند." یا شاید شما نیاز به الکسا به بحث کمی سریع تر است. در صورتی که مورد, می گویند, "الکسا صحبت می کنند سریع تر است." الکسا هفت صحبت کردن سرعت -- چهار سریعتر دو آهسته تر و به طور پیش فرض سرعت.

ایجاد سفارشی الکسا پاسخ

الکسا ممکن است همیشه راه شما می خواهم آن را -- به عنوان مثال, آن را نمی خواهد فحش دادن اگر شما بخواهید آن را -- اما شما می توانید خود را سفارشی الکسا پاسخ خود را برای آمازون اکو.

برای ایجاد شخصی خود پاسخ سر به آمازون نقشه صفحه را انتخاب کنید و سفارشی Q&A,و سپس کلیک کنید خود را ایجاد کنید.

در حال حاضر الکسا می گویند هر آنچه شما می خواهید آن را به -- و دوستان شما خواهد بود تعجب که چرا آنها آمازون اکو ندارد همان پاسخ.

ایجاد یک صدای مشخصات

به خودتان و دیگران در خانواده شما بیشتر تجربه شخصی با الکسا, ایجاد یک صدای مشخصات برای همه. آن را به کمک Alexa برای رسیدن به می دانم که شما یک کمی بهتر است و شما را شخصی تر پاسخ.

برای دریافت الکسا به خود را یاد بگیرند صدای باز الکسا برنامه را بر روی تلفن خود را و رفتن به تنظیمات > تنظیمات حساب > به رسمیت شناخته شده Voices > ایجاد یک صدای مشخصات و دنبال دهید روی صفحه و خواندن چهار عبارات با صدای بلند.

در حال حاضر شما می توانید می گویند "الکسا من که هستم ؟" و آن را به شما بگویم که صحبت کردن. اگر دیگران در خانواده شما می خواهید به راه اندازی یک صدای مشخصات آنها نیاز به تکرار همین روند در تلفن های خود را.

cnet-black-friday-best-buy-echo-show-5

تغییر ویک کلمه خود را در اکو اگر شما نمی خواهید به می گویند الکسا کنه.

تایلر Lizenby/CNET

تغییر الکسا ویک کلمه

هنگامی که شما برای اولین بار unbox خود را اکو پیش فرض ویک کلمه از آن پاسخ به الکسا. اما شما می توانید تغییر دهید ویک کلمه در هر زمان. آمازون گزینه های دیگر به تماس خود را دستیار صوتی کامپیوتر آمازون و اکو.

متاسفانه شما نمی توانید به آن یک نام منحصر به فرد بنابراین شما مجبور به انتخاب از بین این چهار گزینه. اگر شما می خواهید به تغییر نام فقط می گویند "الکسا تغییر ویک کلمه" را انتخاب کنید و گزینه دیگری است.

و یا اگر شما در نزدیکی خود اکو بلندگو شما می توانید باز کردن الکسا برنامه و حرکت به تنظیمات. سپس را انتخاب کنید و تنظیمات دستگاه و دستگاه خود را انتخاب کنید نام (برای مثال کتی اکو نقطه). پایین رفته و روی آن ضربه بزنید ویک کلمه و سپس را انتخاب کنید آنچه شما می خواهم به تماس خود را دستیار صوتی.

ایجاد روال های شخصی خود را در سراسر روز

اگر شما در حال حاضر خود را با استفاده از Echo به نوبه خود بر روی چراغ گوش دادن به اخبار و شروع به گلدان قهوه هر روز صبح پس چرا همه کسانی که دستورات با هم ؟ شما می توانید راه اندازی الکسا روال برای کمک به شما از طریق روز خود را و یا هر بخشی از روز خود را.

هنگامی که شما ایجاد یک روال شما قادر به رشته های متعدد دستورات را به یکی. برای مثال شما می توانید می گویند "الکسا, شروع روز من" به نوبه خود بر روی چراغ ها شروع به قهوه ساز و موسیقی بازی در همان زمان.

برای شروع باز کردن الکسا برنامه منو و روی روال. شما سپس با کلیک بر روی علامت به علاوه آیکون و ساخت روال خود را.

در حال حاضر که خود اکو بلندگو است که بیشتر شخصی در اینجا پنج تعجب آور موسیقی ارسال ها سعی کنید خود را با آمازون اکو, شش underused آمازون اکو ترفندها سعی کنید با الکسا امروز و چگونه به رها کردن در تمام آمازون اکو بلندگو در همان زمان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آمازون اکو نمایش 8 نقد و بررسی: الکسا گرفتن حتی بهتر

7:41tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن