5 راه پدران تقویت می کند بچه های خود را

من زندگی در میشیگان و درایو 4 چرخ دستی می آید—به خصوص در طول زمستان. جاده و دیگر ناپایدار سطوح آن راننده یک مز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 22 اردیبهشت 1399

من زندگی در میشیگان و درایو 4 چرخ دستی می آید—به خصوص در طول زمستان. جاده و دیگر ناپایدار سطوح آن راننده یک مزیت به طور مساوی توزیع قدرت و گشتاور از موتور به هر چهار چرخ ارائه قدرت بیشتر و ثبات است. راننده را هدایت جاده های بهتر و بدون چرخش خارج از کنترل. آن را رفتن به لغزنده و شما در حال رفتن به اسلاید کمی. شما قطعا ضربه ضربه—اما ماشین نمی تلنگر.

نیز وجود دارد راه برای نگه داشتن بچه های خود را در ثبات زمین زمانی که آنها در صورت محاکمه در زندگی است. ابزار وجود دارد که مانند درایو 4 چرخ برای کودکان شما. تصور کنید قلب بچه های خود را به عنوان موتورهای مرکزی به تمام آنها را از نظر جسمی و عاطفی. در زمان, آنها در حال رفتن به اسلاید کردن آهنگ و شاید حتی ضرب دیده است تا در این روند است. هنوز هم زمانی که این عوامل در جای بچه های خود را امن تر و سالم تر و قوی تر است. در اینجا 5 محوری اصول برای بالا بردن قوی کودک است.

انعطاف پذیری

وجود دارد برای بچه های خود را به راهنمای آنها را اما نمی شود بیش از حد سریع به آنها را نجات.

رود گفت: "What doesn't kill you makes you stronger." اما من می گویم که فقط اگر شما ابزار مناسب و می دانم که چگونه به استفاده از آنها. زمان خواهد آمد که فرزندان خود را به صورت چالش است. چرا که بسیاری از آنها در ساخت شخصیت و توانایی نه تنها به گزاف گویی برگشت اما به گزاف گویی به جلو بیش از حد. وجود دارد برای بچه های خود را به راهنمای آنها را اما نمی شود بیش از حد سریع به آنها را نجات. در زندگی خود را, اجازه دهید آنها را ببینید شما مبارزه و مشکل را حل کند. راه رفتن با کودکان خود از طریق آزمایش به جای دادن راه حل های آسان کمک می کند تا آنها را آماده برای بزرگسالی است.

روابط

فکر می کنم ارتباطات اجتماعی در اینجا—همه کسانی که با ما ارتباط برقرار کردن با هر روز. مدل روابط سالم برای کودکان شما راه شما ارتباط برقرار کردن با همسر خود و دوستان و همکاران و مردم شما را ملاقات ، از خود بپرسید اگر شما به طور مداوم درمان مردم و هم در مقابل فرزندان خود را و هنگامی که فرزندان خود را به دنبال. به خاطر صحبت کردن با بچه های خود را در یک راه مناسب مورد محبت و احترام و خدمت به دیگران. مجموعه نوار. سالم نقش مدلسازی و بحث در حال حاضر صحبت در بعد زمانی که خود را پسران و دختران شروع به ایجاد روابط خود را.

خود آگاهی

کمک به کودکان تشخیص آنچه در درون خود را کلیدی برای توسعه قوی و با اعتماد به نفس در کودکان است. به عنوان کودکان به سن آنها تبدیل به آگاهی بیشتری از جهان اطراف آنها و واکنش های خود را به موقعیت های مختلف. با کمک به آنها برای تشخیص و فعل احساسات خود ما تجهیز پسران و دختران ما به فکر می کنم واضح تر و واکنش نشان می دهند به درستی. این یک قدم بزرگ به سوی خود و آینده خود نظم و انضباط و کنترل خود است.

پشتیبانی

گفتگو با کودکان شما در مورد چگونه و از چه کسی بپرسید برای کمک به سبب آنها را زمانی که آنها با مشکلات است. آنها اطمینان می دهم که آن را خوب است برای درخواست کمک. همه ما به آن نیاز دارند گاهی اوقات. کمک به افزایش مشکل خود را حل قابلیت صحبت کردن با آنها را از طریق مشکلات. هم شناسایی و مورد اعتماد افراد از آنها کودک شما می تواند کمک بخواهید. در نهایت سعی کنید در حال اجرا را از طریق چند شبیه سازی در خانه. این خواهد بود که تمرین خوبی برای زمانی که واقعی محاکمه بوجود می آیند.

ارتباطات

ارتباطات درون خانواده بنیادی است و به ساختمان قوی تر از کودکان است. تعامل با بچه های خود را در گفتگو با سوالات مانند "چه خوب چیزی است که امروز اتفاق افتاده است?" یا "آنچه ما باید انجام دهید این آخر هفته؟" به هر کس یک فرصت هم به گوش دادن و صحبت می کنند. ارزش و احترام خود را پاسخ. در دراز مدت کمک به کودکان خود را توسعه قوی مکالمه مهارت های مناسب تجهیز آنها به برقراری ارتباط در یک روز با یک همسر بالقوه و همچنین آماده سازی آنها برای نیروی کار است.

بابا قرار دادن این اصول در محل اولیه و توجه به آنها را به طور منظم نه تنها شما را تقویت می کند اما بچه ها کمک می کند تا آنها را به ماندن در مسیر در جاده زندگی.

صدا کردن: کدام مناطق بالا خود را قوی و آنهایی که خود را ضعیف ترین?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن