5 خطرات پریشان پدر و مادر

آیا تا به حال متوجه چگونه بسیاری از پدر و مادر به دنبال در تلفن های خود را و نه درگیر شدن با کودکان خود را? من

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

آیا تا به حال متوجه چگونه بسیاری از پدر و مادر به دنبال در تلفن های خود را و نه درگیر شدن با کودکان خود را? من آن را در همه زمان ها در پارک ها و کتابخانه ها و حتی در خانه و این دل من می شکند. ما یک نسل از دختران و پسران در حال رشد با حداقل تعامل پدر و مادر. شاید که شما. من اینجا هستم به محکوم اما به بیدار. چرا ؟ چرا که اگر تنظیمات ساخته شده است به زودی خطرات ناشی از پریشان پدر و مادر آشکار خواهد شد به طور قابل ملاحظه ای بیشتر مشکلات به این سن کودکان.

ما یک دهه را به گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی—یک دهه به پریشان پدر و مادر. آیا می دانید که 90 درصد از مغز یک کودک رشد اتفاق می افتد توسط سن پنج ؟ و در سال های پس از آن کودکان یاد بگیرند که آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها مناسب و در آنها توسعه ارزش ها و اعتقادات شخصی. آنها نیاز به پدر و مادر خود را در این سال های شکل گیری. اما بچه های ما نمی آنچه آنها نیاز دارند از پدر و مادر که به طور مداوم به توجه خود را به چیز کمتری. مگر اینکه ما واقعا منظم با تلفن های ما, ما در حال رفتن به صدمه زدن به فرزندان ما. در اینجا 5 خطرات پریشان پدر و مادر.

1. آن را مانع از کودک خود را رشد عاطفی.

هنگامی که پدر و مادر در حال پریشان و unengaged با فرزندان خود این کودکان از دست حیاتی بافر برای کمک به آنها ابراز احساسات سالم از طریق رسانه ها. این از درجه اعتبار ساقط می توانید به طور بالقوه ایجاد مسائل رفتاری. بابا توانید در این بازی به معنای واقعی کلمه. یک فعال پدر کمک می کند تا از بین بردن کودکان خود را از ذخیره کردن انرژی در راه مثبت و کمک می کند تا تعیین مرزهای زمانی که فیزیکی بازی می شود بیش از حد تهاجمی است.

2. کودک خود را احساس می کند ناچیز است.

فکر می کنم از سکوت پیام پریشان پدر و مادر می فرستد به بچه های خود را. برای یک کودک که پدر به طور مداوم بر روی تلفن خود را, آن را آسان به این باور است که "چیز دیگری مهم تر از من." شکست به طور کامل درگیر در زندگی کودکان خود را محروم می سازد آنها را از هر گونه تجربه است که اثبات آنها به ارزش کسی توجه undivided در نتیجه کاهش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس. و از آن محروم می سازد شما را از فرصت های ارزشمند به طور کامل در لحظه ای که تنها یک بار اتفاق می افتد.

3. این تاخیر خود را به مغز کودک رشد.

من نمی خواهد انکار همه ما مهم تعهدات. آنچه که من را رد استفاده از دستگاه به عنوان یک شکل نگهداری از کودکان که به طور جدی می تواند مانع از رشد مغز. آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند هیچ زمان روی صفحه نمایش برای کودکان زیر 18 ماه و تنها دو ساعت در روز برای کودکان بیش از سن پنج سالگی از جمله نوجوانان است. آیا کودکان خود را بر روی صفحه نمایش برای مفید دلایل یا فقط بنابراین شما می توانید کار خود را انجام? همچنین می تواند عاقلانه برای رفتار شما به کودک خود را از طریق مستمر شخصی زمان روی صفحه نمایش.

4. کودک خود را توسعه مهارت های ارتباطی.

ممکن است برای یک پریشان پدر و مادر به نگه معتبر گفت و گو با یک کودک. پدر و مادر یک کودک اولین معلم و مکالمه مهارت های کودکان نیاز به تابع به عنوان بزرگسالان هستند و به شدت مانع از زمانی که خانواده ها به طور فعال در برقراری ارتباط. در اطراف میز شام یکی از نمونه هایی که در آن گفت و گو می تواند رخ دهد اما دست کم نگیرید ماشین سواری قبل و بعد از مدرسه و حتی در پارک ها و کتابخانه ها و گردهمایی های اجتماعی.

5. کودک شما نمی همدردی.

تلفن می تواند صبر کنید; لحظات ارزشمند خود را با کودکان نمی توانند.

من یک بار دیدم یک کودک نو پا بیش از نوک رو به عقب در صندلی خود را در کتابخانه. آمدن به مادر او گریه و به دنبال آسایش او بود ملاقات با مقاومت. به چه دلیل ؟ مامان خیلی شلوغ on Facebook. آیا دو یا دوازده زمانی که فرزندان ما به طور مستمر دریافت این پیام است که مشکلات خود هستند و نه ما آنها در تلاش برای توسعه همدلی چرا که آنها به ندرت آن را دریافت خود را. که ریخته جام آیتم از دست داده و یا botched پروژه مدرسه ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ برای ما—اما آن را برای آنها است.

Maria Edgeworth گفت: "اگر ما مراقبت از لحظات سال را به مراقبت از خود." تلفن می تواند صبر کنید; لحظات ارزشمند خود را با کودکان نمی توانند.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 10 تلفن همراه قوانین برای مادران.

صدا کردن: چگونه شما جلوگیری از خطرات ناشی از پریشان پدر و مادر?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب