4 راه شما به طور تصادفی آموزش فرزند خود را به منظور

من شنید پسر من صحبت کردن به یکی از دوستان خود را در مورد عقاید سیاسی ما تا به حال مورد بحث به عنوان یک خانواده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 اردیبهشت 1399

من شنید پسر من صحبت کردن به یکی از دوستان خود را در مورد عقاید سیاسی ما تا به حال مورد بحث به عنوان یک خانواده است. من نگران شد که من متوجه قوی تن از این گفتگو—که پسر من در واقع استفاده از کلمه "نفرت" برای توصیف احساسات خود و نظرات. خوشبختانه بعد از صحبت با او متوجه شدم که خود را فقیر انتخاب کلمات. این یک فروتنی یادآوری برای من به عنوان یک پدر که پسر من میدارد تا بر روی چیزهای مثبت و منفی کلامی و غیرکلامی از من.

این درست است برای همه ما. پسر نمی شوند, مردان یا, آقایان, بدون, مربیگری و هدایت از مردان خوب در زندگی خود به خصوص پدران خود. و معنی boys don't تبدیل شدن به معنی بدون تاثیر هم نیست. شما به جرم سهوا القا یا تشویق پستی خود را در هر یک از این 4 راه?

1. سرگرم کننده از مردم در مقابل او

این که آیا آن را انجام داده در شوخی و یا از بیمار قصد مسخره کردن دیگران در مقابل پسر خود برگ تاثیر. آن را می فرستد یک پیام خطرناک است که چنین رفتاری قابل قبول است وقتی که می بینیم دیگران که متفاوت از ما.

2. از دست دادن خلق و خوی خود را با او و یا دیگران

همه چیز بسیار کمی هستند به عنوان سمی در یک مرد به عنوان خشم کنترل نشده. این است که احتمالا به همین دلیل کتاب مقدس را بزرگترین هشدار به پدران است نه به تحریک فرزندان خود را به خشم. بسیاری از پسران رشد می کنند تا با پدر زخم از یک پدر و خشم. و بسیاری از پسران حمل پدر خشم را به خود بزرگسالی و پدر و مادر.

3. در پاسخ به او با طعنه,

پس از درخواست فرزند خود را به انجام چیزی است که او تا به حال از شما خواسته برای روشن شدن? و اگر شما تا کنون در پاسخ با طعنه آمیز یا مهربان تن مانند "من در حال حاضر به شما بگویم این است؟" متاسفانه پدران که هرگز تماس پسران خود را "احمق" را به چهره خود را سهوا ممکن است را به فرزندان خود احساس احمق با طعنه. بهترین درمان برای طعنه زدن (و به ایجاد معنی پسران) یک دوز خوبی از صبر و شکیبایی و فروتنی.

4. بی احترامی به زنان در هر ظرفیت

بیش از پسر شما تا به حال تبدیل شدن به آنچه به شما می گویند او تبدیل خواهد شد که شما هستند.

وجود دارد باید به هیچ جایی برای بی احترامی به زنان و دختران خود را در خانه و یا در معاملات خود را با پسر خود. این شامل راه ارتباط برقرار کردن با فرزند خود را مادر و خواهر و همچنین به عنوان چگونه با شما رفتار و صحبت در مورد زنان به طور کلی. پسران که رشد بی احترامی به زنان معمولا ضعيف نمونه به دنبال در این منطقه است. از آن فکر می کنم این راه: چگونه احساس می کنید اگر شما در آینده در درمان دختر خود را در همان راه با شما رفتار زنان در زندگی خود را در حال حاضر ؟ به یاد داشته باشید فرزند شما احتمالا در آینده کسی در روزی.

بیش از پسر شما تا به حال تبدیل شدن به آنچه به شما می گویند او تبدیل خواهد شد که شما هستند.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 چیزهایی که پسران باید از بچه ها است ،

صدا کردن: چه هستند برخی از راه های ما می تواند آموزش فرزندان ما به نوع ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن