4 چیزهایی که آیا پس از هر استدلال

بنابراین شما آن را دوباره! شما مجاز دهان خود کلمات یا لحن به شما منجر به یکی دیگر از استدلال. نتایج مشابه فرد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 خرداد 1399

بنابراین شما آن را دوباره! شما مجاز دهان خود کلمات یا لحن به شما منجر به یکی دیگر از استدلال. نتایج مشابه فرد متفاوت است. این هفته این بود که یک همکار. در هفته گذشته این بود که همسر خود را. و قبل از آن خود را ،

اگر شما چیزی مانند من و شما احتمالا در تلاش برای اجتناب از بحث با کسانی که مهم ترین را به شما. و در صورتی که این مورد به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما می توانید انجام دهید که می تواند کمک به کاهش شدت و فرکانس آینده استدلال. همه شما باید انجام دهید این است که از خودتان بپرسید این 4 سوال ساده بعد از هر بحث.

1. چگونه من برای کمک به این ؟

حتی اگر این استدلال تقصیر شما بود, آن را هنوز هم طول می کشد دو نفر به استدلال می کنند. شخصا حتی اگر من برنده استدلال من همیشه تمایل به احساس گناه در سمت راست پس از آن. این احتمالا به خاطر مارک تواین درست بود زمانی که او گفت: "هرگز به استدلال می کنند با یک ادم سفیه و احمق چرا که شما هرگز متقاعد کردن ادم سفیه و احمق است که شما حق هستید و تماشاگران نمی خواهد بود قادر به بگویید که چه کسی است." این درست است به خصوص هر گاه من به بحث با همسرم در مقابل کودکان و نوجوانان. بچه ها به نظر نمی رسد به مراقبت که برنده این استدلال از آنجا که همه آنها را ببینید که دو احمقها استدلال.

بنابراین صادقانه از خودتان بپرسید: چه نقشی را بازی شما را در استدلال? چه به شما می گویند ؟ آنچه شما انجام دهید ؟ چه بخشی تقصیر شما بود? سپس آن را خود.

2. چه می توانم انجام داده اند متفاوت است ؟

آنها می گویند حقیقت است 20/20. و این درست است اما عقل نیست. حتی اگر شما می دانید بهتر است شما هنوز هم می توانید آمار همان چاههای اگر شما در حفظ و رانندگی همان خیابان. درست پس از بحث و رفتن به عقب و بررسی مسیر شما در زمان به دست آوردن وجود دارد. شما چه چیزی را تغییر دهید ؟ آیا شما با استفاده از کلمات مختلف? خواهد شما باید منتظر یک بهتر است ؟ خواهد شما را تغییر تن خود را ؟ آیا می خواسته اند سوالات بیشتر و کمتر پیش فرض? حتی اگر شما می توانید گذشته را تغییر دهید آن را لزوما به معنای همه چیز را معلوم مختلف; اما شاید آنها می تواند تبدیل کردم بیرون بهتر است.

بازگشت و عقب و پخش ارتباطی خود را در مراحل.

3. چیزی که من از این یاد بگیرند?

وجود دارد هیچ چیز مانند برنده شدن یا از دست دادن وجود دارد; تنها برنده و یا آموزش.

من مربی تیم کشتی یک بار به من گفت که پس از از دست دادن یک بازی نزدیک که هزینه تیم ما یک پیروزی "جو وجود دارد چنین چیزی به عنوان برنده و یا از دست دادن وجود دارد; تنها برنده یا یادگیری است." حتی در سن 16 سالگی فهمیدم چه مربی در تلاش بود به من آموخت. این استدلال می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل مسابقات کشتی. گاهی "من برنده" و در بالا آمده و پس از آن وجود دارد من احساس می کنم از دست بدهند و به شدت صدمه دیده و تیم من. اما در حال حاضر 35 سال بعد من متوجه مربی درست بود. هیچ بازنده ای وجود ندارد در ورزش و یا در زندگی تا زمانی که شما یاد بگیرند که چیزی از تجربه.

پس از بحث از خود بپرسید: چه شما بدانید در مورد خود و نگرش و ترس خود را ؟ چه شما بدانید در مورد آنها? و آنچه شما یاد بگیرند از این است که احتمالا می تواند به نفع شما دفعه بعد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد ؟

4. چگونه می توانم همه چیز را بهتر در حال حاضر ؟

این نیاز به فروتنی خود را در بخشی. فقط آن را به عنوان طول می کشد دو نفر به استدلال می کنند آن را تنها طول می کشد یک فرد بالغ برای پایان دادن به بحث. من می دانم که برای بسیاری از مردان, اعتراف ما اشتباه عذرخواهی و طلب بخشش نیست ساده ترین چیز برای انجام. اما اگر رابطه واقعا مهم برای شما, سپس آنها لازم ترین چیز برای انجام. به خصوص در ارتباط با همسر و فرزند, آیا من درست یا غلط من سریع به عذر خواهی و به دنبال بخشش—نه به این دلیل که من می خواهم اما چون من آنها را دوست دارم و من به مراقبت بیشتر در مورد رابطه نسبت به مورد حق بودن. من نمی عذر خواهی برای خود اشتباه است. من فقط عذر خواهی برای من در این بحث.

عشق پایدار ما را ملزم به سوال "چه می توانم انجام دهم تا همه چیز را, راست?" و سپس به دنبال از طریق. شما همیشه ممکن است قادر به اجتناب از بحث اما شما قطعا می توانید یاد بگیرید از هر یک از آنها.

صدا کردن: چیزی است که شما آموخته شده از گذشته خود عمل کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن