4 نشانه تلفن همراه آندروید خود را پنهان کرده است نرم افزارهای مخرب و نحوه مقابله با آن - CNET

نرم افزارهای مخرب بر روی گوشی های اندروید می تواند شما را پر از بدبختی است. در اینجا چگونه برای جلوگیری از آن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 مرداد 1399
Android logo seen on a phone screen

نرم افزارهای مخرب بر روی گوشی های اندروید می تواند شما را پر از بدبختی است. در اینجا چگونه برای جلوگیری از آن و یا مقابله با برنامه های مخرب.

عمر مارکز/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

اندروید نرم افزارهای مخرب اغلب در تلاش برای فریب شما. یک برنامه تلفن همراه به نام Ads Blocker مثلا لوایح خود را به عنوان یک خدمات مفید برای برش پشت در مزاحم تبلیغات تلفن همراه است که گاهی موسیقی پاپ برای پوشش روی صفحه نمایش خود را فقط زمانی که شما برای دسترسی به چیزی مهم است. اما کاربران به سرعت در بر داشت این برنامه چیزی کمتر از نرم افزارهای مخرب است که فقط در خدمت تبلیغات بیشتر به گفته محققان امنیتی.

این فقط یک مثال از نرم افزارهای مخرب است که می تواند نا امید گوشی آندروید کاربران فاکتورها باعث ایجاد پلاک آنها را با آگهی های تبلیغاتی است که سازندگان پرداخت به صفحه نمایش حتی زمانی که کاربران به دنبال برنامه های نامربوط. نرم افزارهای مخرب اغلب نیز برداشت جعلی کلیک بر روی تبلیغات به دو برابر در ارزش برای سازندگان.

"آنها در حال ساخت گفت: Nathan ذغال سنگ یک محقق در اینترنت شرکت امنیتی Malwarebytes که کمک به شناسایی جعلی ad blocker در ماه نوامبر "و این نام از این بازی است."

محققان می گویند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Ads Blocker شایع ترین نوع از نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه های آندروید است. دیگر برنامه های مخرب می تواند انجام چیزهای بدتر از تلفن خود را خیلی خسته کننده برای استفاده است که شما می خواهید به هالک کردن و سرکوب آن-مانند سرقت اطلاعات شخصی از گوشی خود.

نرم افزارهای مخرب می تواند disorienting گرفتن در راه چگونه شما به طور معمول استفاده از تلفن خود را و شما احساس می کنید مضطرب حتی اگر شما مطمئن نیستید که چه چیزی باعث این مشکل است. آن را نیز بسیار رایج است. Malwarebytes می گوید آن یافت می شود نزدیک به 200000 مجموع موارد از نرم افزارهای مخرب بر روی مشتریان خود دستگاه در ماه مه و پس از آن دوباره در ماه ژوئن.

پس چگونه شما می دانید اگر شما از نرم افزارهای مخرب بر روی تلفن خود را و چگونه شما می توانید جلوگیری از آن ؟ در اینجا برخی از takeaways از نرم افزارهای مخرب تلفن همراه کارشناسان در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید.

چگونه نرم افزارهای مخرب بر روی تلفن خود را با این نسخهها کار

نرم افزارهای مخرب تلفن همراه به طور معمول طول می کشد یکی از دو روش گفت: آدم بائر یک محقق امنیتی برای تلفن همراه شرکت امنیتی Lookout. اولین نوع از نرم افزارهای مخرب جواب شما به اعطای مجوز است که به آن اجازه دسترسی به اطلاعات حساس است.

lg-velvet

نگه داشتن تلفن همراه آندروید خود را ایمن از هکرها با نرم افزار به طور منظم به روز رسانی.

ژوئن Garzon/CNET

که در آن Ads Blocker برنامه متناسب و بسیاری از مجوز آن را درخواست صدا مانند چیزی واقعی ad blocker نیاز داشت. اما آنها نیز اجازه دهید برنامه به طور مداوم اجرا در پس زمینه و نمایش کاربران تبلیغات حتی زمانی که آنها با استفاده از برنامه های نامربوط.

دومین نوع از نرم افزارهای مخرب سوء استفاده از آسیب پذیری در گوشی های, به دست آوردن دسترسی به اطلاعات حساس دادن خود دسترسی مدیر. که باعث کاهش نیاز به کاربران به کلیک بر روی "OK" در درخواست مجوز ساخت آن را آسان تر برای نرم افزارهای مخرب برای اجرای بدون کاربران متوجه حضور آن بر روی دستگاه.

نشانه ای از نرم افزارهای مخرب بر روی تلفن خود را

اگر شما متوجه این چیزها اتفاق می افتد تلفن خود را ممکن است مبتلا شود:

  • شما در حال دیدن تبلیغات به طور مداوم صرف نظر از این که برنامه شما با استفاده از.
  • شما نصب یک برنامه و سپس آیکون بلافاصله از بین می رود.
  • باتری خود را تخلیه بسیار سریع تر از معمول است.
  • شما با دیدن برنامه های شما را به رسمیت نمی شناسیم بر روی تلفن خود را.

اینها همه نشانه های نگران کننده این معنی است که شما باید بررسی بیشتر است.

Ransomware بر روی گوشی های آندروید

نوع دیگری از نرم افزارهای مخرب ransomware. قربانیان به طور معمول فایل های خود را قفل شده است و دور و قادر به استفاده می شود. به طور معمول یک pop-up خواسته های پرداخت بیت کوین به آنها پشت کنید. خوشبختانه اکثر Android ransomware virus تنها می تواند قفل کردن فایل ها در ذخیره سازی خارجی مانند عکس بائر گفت.

چه نرم افزارهای مخرب تلفن همراه است که قادر به

علاوه بر ایجاد بدبختی با ثابت ads نرم افزارهای مخرب تلفن همراه می تواند دسترسی به اطلاعات خصوصی. مشترک اهداف عبارتند از:

  • شما مدارک بانکی
  • دستگاه اطلاعات
  • شماره تلفن و یا آدرس ایمیل
  • خود را در لیست تماس
a Google accounts login screen

گوشی های آندروید آلوده به آنوبیس تروجان بانکی نامرئی می تواند ورود به سیستم کلمه عبور وارد شده توسط کاربران است.

حسن نیت ارائه میدهد از Lookout

هکرها می توانند با استفاده از این اطلاعات برای انواع بدخواه وظایف. آنها می توانند مرتکب سرقت هویت خود را با مدارک بانکی. آنوبیس تروجان بانکی, برای مثال, انجام این کار را با فریب کاربران به اعطای این دسترسی به یک تلفن آندروید است ویژگی های قابلیت دسترسی. این به نوبه خود اجازه می دهد تا نرم افزارهای مخرب برای ورود به هر برنامه که کاربران راه اندازی و متن آنها را وارد کنید, از جمله کلمه عبور. پس از کاربران اعطای مجوز یک بار نرم افزارهای مخرب فعالیت است که به طور کامل نامرئی بر روی صفحه نمایش هیچ چیزی شیطانی است که اتفاق می افتد به عنوان کاربران ورود به حساب خود را.

هکرها همچنین می توانید با استفاده از نرم افزارهای مخرب به جمع آوری و فروش دستگاه و اطلاعات تماس, تا زمانی که شما آب گرفتگی با robocalls متون و اوه آره بیشتر تبلیغات; و آنها می توانند با ارسال لینک کلیک کنید برای بیشتر نرم افزارهای مخرب به هر کسی در لیست تماس شما.

اگر شما گمان می برند اطلاعات خود را در حال حاضر شده است در robocall ماشین آلات, شما می توانید ببینید چه گوشی خود را حامل ارائه می دهد برای کمک به نگه داشتن تماس های تلفنی مزاحم را به حداقل برساند. برای مثال مشتریان T-Mobile, Sprint و MetroPCS دسترسی به کلاهبرداری Shieldیک برنامه رایگان در ماه ژوئیه اعلام کرد.

چگونه برای جلوگیری از نرم افزارهای مخرب تلفن همراه بر روی گوشی آندروید خود را

آیا شما فکر می کنم شما در حال حاضر نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه آندروید خود را و یا شما فقط می خواهید برای محافظت از خودتان روشن وجود دارد مراحل شما می توانید.

ابتدا گوشی خود را نرم افزار به روز شد. کارشناسان امنیتی به طور مداوم رتبه فعلی سیستم عامل و به روز رسانی نرم افزار به عنوان یکی از مهم ترین مراحل کاربران می توانند به محافظت از دستگاه های خود را و حساب های. اگر شما در حال حاضر نرم افزارهای مخرب در حال اجرا در گوشی خود را به روز رسانی نرم افزار از گوشی خود ساز -- می گویند آندروید 10 یا آینده آندروید 11 - می توانید پچ آسیب پذیری و قطع دسترسی نرم افزارهای مخرب لذت می برد. به روز رسانی همچنین می توانید نرم افزارهای مخرب از کار در وهله اول.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آندروید 11: چه جدید در این بتا عمومی

7:11

بعدی نقد و بررسی آنچه در مجوز برنامه های خود را داشته باشد. یک بازی باید توانایی برای ارسال پیام های SMS? که احتمالا غیر ضروری است و می تواند یک پرچم قرمز بائر گفت. نگه داشتن این در ذهن در هنگام نصب برنامه ها در آینده بیش از حد.

از بین بردن برنامه های شما فکر می کنم مخرب را می توان روی حیله و تزویر. در زمان شما فقط می توانید حذف برنامه مجوز برنامه را حذف کنید و با آن انجام می شود. دیگر برنامه های مخرب را به خود دسترسی مدیر به طوری که آنها فقط نمی تواند حذف شود بدون مراحل اضافی. اگر شما مشکل از بین بردن یک برنامه خاص شما می توانید سعی کنید به دنبال آن آنلاین برای پیدا کردن چه کار کرده است برای افراد دیگر.

شما همچنین می توانید نظر نصب برنامه های آنتی ویروس. این خدمات می تواند گاهی اوقات آهسته را به گوشی خود را و آنها را باید افزایش دسترسی به تلفن خود را به منظور به نقطه مخرب رفتار و شما هشدار می دهند بنابراین شما مجبور به انتخاب یکی از شما اعتماد. و شما به احتمال زیاد به می خواهید به انتخاب گزینه پرداخت می شود اگر شما می توانید هر دو را به باز کردن تمام ویژگی های و برای جلوگیری از دیدن و حتی بیشتر تبلیغات است.

این برنامه می تواند به شما هشدار می دهند در مورد نرم افزارهای مخرب بر روی تلفن خود را و شما را به ارائه خدمات به مشتریان زمانی که شما نیاز به مقابله با چیزی تند و زننده. حداقل شما می توانید با استفاده از یک برنامه به خوبی شناخته شده مانند Malwarebytes, Norton, مواظب یا آنتی ویروس ها برای اسکن دستگاه خود را اگر شما فکر می کنم شما در حال حاضر نرم افزارهای مخرب نصب شده است.

در نهایت شما می توانید خلاص شدن از شر و یا جلوگیری از برنامه های آندروید, دانلود از شخص ثالث نرم افزار فروشگاه. این برنامه ها نمی رفتن را از طریق بررسی توسط گوگل و بیشتر به راحتی می تواند دزدکی حرکت کردن نرم افزار های مخرب را بر روی تلفن خود را. گوگل گرفتن نیست و همه چیز را به عنوان گزارش در مورد مخرب برنامه های اندروید حذف شدن نشان می دهد اما چسبیده به رسمی Google Play Store -- و مستقیم خروجی به گزارش مشکلات شما روبرو می شوند -- این است که بیشتر خط دفاع است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب