4 شربت خانه مواد تشکیل دهنده شما باید به دور انداختن ASAP زیرا آنها منجر به فوری افزایش وزن

غذاهای نشسته در شربت خانه خود را خوب است برای بسیاری از چیزها است. به خصوص در حال حاضر که آن را آسان برای پیدا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

غذاهای نشسته در شربت خانه خود را خوب است برای بسیاری از چیزها است. به خصوص در حال حاضر که آن را آسان برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در یک فروشگاه مواد غذایی عاقلانه به نوبه خود به شربت خانه خود را برای پیدا کردن فراموش شده می تواند و یا شیشه ای که حاوی یک عنصر به ادویه تا خود را در خانه پخت و پز. اما قبل از اینکه شما بیش از حد انجام دور آن را هوشمند برای گرفتن موجودی از آنچه شما در واقع نشستن در شربت خانه خود را به دلیل وجود برخی از مواد غذایی شما است که می تواند باعث افزایش وزن – و شما خواهد شد شگفت زده برای پیدا کردن دقیقا همان است که آنهایی که از این دست هستند.

canned soup worst pantry food weight gain

کنسرو سوپ

در حالی که سوپ خانگی است که فقط در مورد همیشه یک انتخاب سالم کنسرو سوپ است که اساسا مخالف دقیق. کنسرو سوپ به طور معمول حاوی سطوح بالایی از سدیم اضافه شده که کمک می کند تا حفظ مواد غذایی, اما می تواند به افزایش فشار خون خود را. حتی کم کالری انواع مواد غذایی کنسرو سوپ برای شما بد هستند چرا که اینها فقط به عنوان بالا در سدیم و حتی چربی.

canned fruit worst pantry food weight gain

میوه های کنسرو شده

میوه است که همیشه خوب برای شما مناسب است ؟ اشتباه است! واقعیت این است که بسیاری از مواد غذایی کنسرو میوه ها شما می توانید خرید که حاوی مواد نگهدارنده و مواد افزودنی مانند شکر است که شناخته شده است به علت وزن به دست آورید. دفعه بعد شما در رسیدن به برای یک می تواند, میوه, نگاهی به برچسب مواد غذایی برای جلوگیری از خوردن هر گونه مواد ناخواسته.

canola oil worst pantry food weight gain

روغن کانولا

روغن کانولا به طور گسترده ای به عنوان یک پخت و پز چربی, اگر چه بسیاری از مردم درک نمی کنند چقدر بد است برای سلامت خود را. حقیقت این است که روغن کانولا حاوی دو گرم بیشتر چربی در هر قاشق غذاخوری از کره را به همراه ندارد بسیاری از ویتامین ها یا مواد مغذی است.

white bread worst pantry food weight gain

نان سفید

نان سفید را می توان تقریبا در هر آشپزخانه, اما آن را نباید به دلیل آن است که بسیار خام آرد با مواد افزودنی است که می تواند به افزایش وزن منجر شود. این نوع نان ممکن است طعم و مزه بهتر از گندم کامل یا نان غلات کامل اما آن را به ارزش آن را به دلیل آن است کمی به ارزش غذایی ندارد و می تواند بدن خود را به سلول های چربی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب