4 شربت خانه مواد غذایی هیچ کس خوردن باید در قرنطینه کنه چرا که آنها به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

با پناه-در-اماکن منظور تصویب در تقریبا در هر کشور ایالات متحده آمریکا, بسیاری از ما با تکیه بر ما شربت خانه مو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 فروردین 1399

با پناه-در-اماکن منظور تصویب در تقریبا در هر کشور ایالات متحده آمریکا, بسیاری از ما با تکیه بر ما شربت خانه مواد غذایی در طول رمان شیوع کروناویروس. اما برخی از مواد غذایی که ما برای رسیدن به طول قرنطینه ممکن است سالم برخی از کارشناسان استدلال می کنند. در واقع, وجود دارد, چند مواد غذایی که باید کاملا ممنوع از خانه خود را. آنها چه هستند ؟

یکی شربت خانه مواد غذایی شما باید به جلوگیری از به دلیل آن را کند می کند کردن سوخت و ساز بدن شما در صبح

تد Kallmyer ماکرو مربی و نویسنده سالم خوار: من #1 شربت خانه مواد غذایی است که باید در تمام هزینه های اجتناب است Crisco. مردم در حال پخت بیشتر به دلیل اقامت در خانه سفارشات و این یک قفسه-محصول پایدار به طوری که بیشتر مردم ممکن است با استفاده از آن--اما نباید. آن را پر از چربی ترانس!

آماندا وبستر گواهی ذهن بدن مربی و جامع تغذیه: شربت خانه مواد غذایی است که تقریبا در هر یک از مشتریان من است هنگامی که ما در ارزیابی فعلی خود و عادات غذایی است که برخی از انواع رشته فرنگی از طریق مسنجر. آنها معتقدند که این "فقط در رشته فرنگی و برخی از آش" متوجه نیست که آن بالا در MSG و اغلب به دو محتوای سدیم ما باید مصرف در یک روز. این می تواند باعث بیماری های کلیوی و فشار خون بالا و دیابت, به نام چند.

شادی دیکسون گواهی مربی بهداشت از سفارش تا وگان: یک شربت خانه مورد است که ناسالم است و شکر قهوه ای. مردم اغلب فکر می کنم آن را یک گزینه سالم در مقایسه با شکر سفید اما آن را نمی. من می خواهم به مراجعه به قهوه ای شکر به عنوان شکر سفید پسر عموی دلیل آن را به سادگی شکر سفید بود که فرآوری شده با ملاس. به عنوان یک نتیجه, شکر قهوه ای هنوز افزایش سطح قند خون باعث التهاب و منفی اثرات خلق و خوی. یک جایگزین سالم است شکر نارگیل.

جولی مانکوسو, B. A. R. H..N. ثبت نام متخصص تغذیه و صاحب JM, تغذیه, تغذیه ای خدمات مشاوره ثبت شده توسط متخصصان تغذیه و متخصصین تغذیه: بسته بندی دونات باید پیدا کردن راه خود را به شربت خانه از هر کسی که حتی از راه دور در رابطه با سلامت است. در واقع این ناسالم وحشیگری نباید حتی اجازه ورود به خانه خود را. اعطا شده, بسته بندی دونات بسیار خوش طعم. اما دلیل این که چرا آنها آنقدر خوشمزه است سه: قند و چربی و نمک یک ترکیب خطرناک باعث می شود آنها را بسیار سخت به مقاومت در برابر. به دلیل بسته بندی دونات شامل سه مواد تشکیل دهنده در مقادیر زیاد آنها در تعامل با طیف گسترده ای از حواس ما را تحریک سلول های عصبی و منجر به یک افزایش سریع در لذت. پس از آن پاداش می تواند منجر به اعتیاد اگر زیاده روی در به طور منظم. در طول زمان مصرف مواد غذایی مانند بسته بندی دونات اغلب نتایج در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی فشار خون بالا دیابت و سکته مغزی و برخی سرطان ها–فقط به نام چند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im