4 بالا-سدیم سس هیچ کس نباید در قرنطینه دیگر چون آنها باعث فوری افزایش وزن

بسیاری از ما در حال تبدیل شدن به راحتی مواد غذایی برای کمک به ما را از طریق این نامشخص زمان. متاسفانه بسیاری ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 اردیبهشت 1399

بسیاری از ما در حال تبدیل شدن به راحتی مواد غذایی برای کمک به ما را از طریق این نامشخص زمان. متاسفانه بسیاری از این مواد غذایی است که ما در حال ساخت در خانه و یا سفارش برای تحویل در COVID-19 شیوع حاوی میزان بالایی از سدیم به دلیل سس و ادویه استفاده می شود کارشناسان می گویند.

"سدیم غنی از مواد غذایی را به سرعت باعث کاهش وزن چرا که آنها باعث می شود بدن خود را به حفظ آب و مالیات بدن خود را به عنوان آن را به دنبال خیط و پیت کردن سدیم اضافی را از" تد Kallmyer سالم خوار را ماکرو مربی و نویسنده می گوید SheFinds.

بدترین بالا سدیم سس برای کاهش وزن

"فقط یک گرم از نمک (400 میلی گرم سدیم) باعث می شود که بدن برای حفظ چهار فنجان آب یا یک پوند از وزن آب. این است خسته کننده به خصوص برای کسانی که در تلاش برای از دست دادن وزن هنگامی که آنها قدم در مقیاس و دید افزایش وزن حتی اگر آنها شده اند خوردن سالم" او هشدار می دهد.

ادامه مطلب: 4 شربت خانه مواد غذایی هیچ کس خوردن باید در قرنطینه کنه چرا که آنها به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

به طوری–که بزرگترین مجرم? در اینجا برخی از رایج سس را با سدیم بالا محتوا است که شما باید به جلوگیری از در حالی که در قرنطینه:

سس سویا

این است که مشترک در آسیا-غذاهای سبک هستند که حتی سالم در نظر گرفته به دلیل مقدار زیادی از سبزیجات حاوی آنها تد توضیح می دهد. اما یک قاشق غذاخوری سس سویا دارای بیش از 800 میلی گرم سدیم است که یک 2-پوند وزن آب به دست آورید. استفاده از پایین سدیم در نسخه آسیایی خود را از دستور العمل های.

فرانکها Redhot

این سس تند به 570 میلی گرم سدیم در هر قاشق غذا خوری است که بیش از یک پوند از وزن آب به دست آورید. استفاده از Siracha به جای. Siracha فقط 240 میلی گرم در هر قاشق غذا خوری.

سس ماهی

این است یکی دیگر از محبوب آسیایی, ادویه استفاده می شود معمولا در پخت و پز. یک قاشق غذاخوری اتحاد عظیم 1800 میلی گرم سدیم است که باعث می شود 4.5 پوند از وزن آب به دست آورید. به دنبال کاهش سدیم برندها از این سس بیش از حد.

Jarred سس پاستا

Ragu 500 میلی گرم در هر 1/2 فنجان خدمت و به طور معمول اکثر مردم به استفاده بیشتر از این در ماکارونی. 1 فنجان سس خواهد بود 1000 میلی گرم یا 2.5 پوند از وزن آب به دست آورید. اکثر برندهای کاهش سدیم انواع بنابراین انتخاب آن و یا خود را بسازید و با استفاده از انواع سنگ نمک برای افزایش عطر و طعم خود را.

بدن شما نیاز به پروتئین برای عملکرد, اما نه بیش از حد به خصوص در طول دوره عدم فعالیت مانند زمان قرنطينه. سعی کنید به نگه داشتن مصرف روزانه خود را در حدود 1500-3000 میلی گرم, Ted نشان می دهد با توجه به اندازه بدن و سطح فعالیت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب