4 چاشنی هیچ کس نباید دیگر به دلیل داشتن آنها باعث چربی معده و نفخ

اگر چه تقریبا همه چیز خوب است در حد اعتدال وجود دارد برخی از چاشنی که شما احتمالا باید جلوگیری از–به خصوص اگر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 اردیبهشت 1399

اگر چه تقریبا همه چیز خوب است در حد اعتدال وجود دارد برخی از چاشنی که شما احتمالا باید جلوگیری از–به خصوص اگر شما مبارزه با نفخ معده. با در نظر گرفتن اگر شما امیدوار به نگاه و احساس بهتر–و از دست دادن وزن -- از بین بردن این چاشنی یک جای خوب برای شروع است.

نگه داشتن خواندن برای 4 چاشنی هیچ کس نباید دیگر به دلیل داشتن آنها باعث چربی معده و نفخ!

ketchup

شاتر

سس گوجه فرنگی

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم که سس گوجه فرنگی سالم, شکوه, بهتر است به منظور محدود کردن چقدر شما در حال غذا خوردن. با توجه به Healthline, "گوجه فرنگی در سس گوجه فرنگی آنقدر رقیق شده با شکر و نمک است که آنها را هیچ ارزش تغذیه ای است."

barbecue sauce

شاتر

سس باربیکیو

سس باربیکیو یکی دیگر از ادويه شما باید حد به خصوص اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. با توجه به شبکه غذایی "محبوب سس میانگین در هر نقطه از 45 تا 70 کالری برای یک یا دو قاشق غذا خوری در خدمت. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک مقدار سنگین از شکر حدود 12 تا 17 گرم در هر وعده به همراه 200 به 350 میلی گرم سدیم; است که به عنوان بالا که 14 درصد از روزانه خود سهم."

mayonnaise

شاتر

سس مایونز

سس مایونز سرشار از چربی و کالری است که باعث می شود آن را یک انتخاب بد از ادويه اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن است. نگه داشتن خود را سس مایونز مصرف در حد اعتدال است که قطعا یک ایده خوب اگر شما امیدوار به نگه داشتن چشم در چگونه بسیاری از کالری و چه مقدار کالری شما در حال غذا خوردن.

soy sauce

شاتر

سس سویا

سس سویا پر از نمک بنابراین شما قطعا باید تنها آن را در حد اعتدال. با توجه به سلامت "یک قاشق غذا خوری شامل بیش از 900 میلی گرم است که بیش از یک سوم از حداکثر روزانه توصیه شده مجاز برای بزرگسالان سالم (2300 میلی گرم)."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب