4 بد مدل نقش دختران ما نباید نگاه کردن به

اولین بار من دختر بزرگتر دیدم یخ زدهآنها بلافاصله قرار داده شده خود را به داستان. قدیمی ترین دختر من بود السا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

اولین بار من دختر بزرگتر دیدم یخ زدهآنها بلافاصله قرار داده شده خود را به داستان. قدیمی ترین دختر من بود السا و محبوب او خواهر کوچکتر (قرمز) آنا بود. دختران نگاه کردن به منجمد خواهر آنقدر که بازی رفت در ماه—تا قدیمی ترین متوجه یک کلید طرح نقطه در Frozen: السا مضرات آنا. دختر من نمی خواهم به تصور صدمه زدن به خواهر کوچکتر او به طوری که او کنار گذاشتهشدن بازی.

وجود دارد هیچ کمبود شخصیت دختران ما خواسته به نگاه کردن به. برخی از قهرمانان بزرگ اما دیگران بد هستند مدل نقش—و این نیاز به اجتناب شود به طور کامل برای دختران جوان و یا مورد بحث و نقد با آنهایی که مسن تر. در اینجا 4 نوع شخصیت شما نمی خواهید دختر خود را به نگاه کردن به.

کسی است که آن را 'همه با هم'

هنگامی که شما راه رفتن را از طریق فروشگاه های مواد غذایی, پرداخت, شما نمی ممکن است متوجه, اما دختر خود را می کند. این مدل بر روی جلد یک مجله. او به نظر می رسد بی عیب و نقص و تیتر زیر عکس او نشان می دهد او زندگی خود را نمیفهمد. دختر خود را به احتمال زیاد خودش مقایسه این پوشش به این "کامل" و خودش را ندارد. اگر آن نمی باشد و این جلد مجله آن را به یک شخصیت در یک نمایش که دختر خود را هیچ امید از اندازه گیری تا. این تخت از شخصیت نفع آرایش کامل یک تیم از نویسندگان برای قرار دادن کلمات در لب های او و خطرات به صورت. در زندگی واقعی ندارد و با داشتن آن همه با هم به شما می دهد این فرصت را به نوبه خود به دیگران و به خدا و به کمک بخواهید.

ضد قهرمانان

هر کس دوست دارد خوب رستگاری داستان. این چیزی است که باعث می شود کسی مثل Avengers' Black Widow قانع کننده شخصیت. در کلیسا, شخصی, خاطرات و زندگی پرستاران به ما بگویید که دقیقا این نوع از داستان است. در سال های اخیر فرهنگ عامه در آغوش "ضد قهرمانان" در انواع شرایط. از نمونه های بارز هستند تبه کار بتمن هارلی کویین و Deadpool که فاقد فضیلت است که در بهترین بازی های برگزار شده تا به صورت کمدی و در بدترین حالت جشن در داستان های خود را. خطر ضد قهرمان است که دختران ما سعی خواهد کرد به تقلید از آنها را در راه های بسیاری از ما نمی خواهد می خواهید آنها را به. در زندگی واقعی ما می خواهیم دختران ما را در آغوش فضیلت به خاطر آن وجود دارد که آنها را پیدا خواهد کرد خوبی و شادی و تحقق است.

شاهزاده خانم دیزنی

بله من باید شاهزاده خانم عروسک و تی شرت و ما حتی خود برخی از مورد علاقه خود را شاهزاده خانم ، اما شاهزاده خانم' تصمیم گیری آنها را بد مدل نقش برای زندگی واقعی است. دختر خوشگل می افتد در عشق با او ربا (آن را به نام سندرم استکهلم). یاس اصلی فشار یک مشکل گفتن حقیقت است. و من حتی نمی خواهید برای شروع در چه برف سفید ملاقات کرد و او مرد. شاهزاده فیلم نیز به نور محبوب مغالطه: که مردم می توانند انجام هر چیزی که ما در ذهن ما قرار داده است. این فقط درست نیست. اگر من خاص هدیه برای چیزی است که من قصد ندارم به موفقیت در آن است. در زندگی واقعی ما می خواهیم دختران ما بدانند که ما آنها را مانند شاهزاده خانم, اما آنها نیز باید به صورت واقعیت که زندگی خیلی بیشتر از یک افسانه است.

دختر زیبایی که تبدیل به یک سلاح

آن طولانی شده است که درک زیبایی یک زن و تمایلات جنسی خود را بسیار سلاح های قدرتمند است. مانند هر سلاح هر چند این قدرت می تواند سوء استفاده. ما زندگی می کنند در زمانی که دختران ما همواره گفته است که خود را با ارزش ترین صفتی است که خود زیبایی است. اما این درست نیست. هنوز آنها را ببینید آن را در مجله را پوشش می دهد و در تابلوهای تبلیغاتی. آنها آن را در مد آنها انتظار می رود را می پوشند. ما این را در "آقا" مجلات که ساخت یک ثروت فروش تحریک آمیز و یا تصاویر برهنه از زنان است. و آنها آن را در شخصیت های که نشان می دهد تا بر روی فیلم. ما نیاز به آموزش دختران ما متفاوت تر از آنچه که هستند نشان داده شده توسط این بد مدل نقش. در زندگی واقعی ما می خواهیم دختران ما به دانستن و به گارد هدیه ای از تمایلات جنسی خود را, و برای استفاده از آن به عنوان یک سلاح.

صدا کردن: که برخی از شخصیت های دختران ما باید به دنبال?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن