3D ضبط عادی با دوربین گوشی های هوشمند

طرفداران ورزش حرفه ای آشنا خواهد بود با به اصطلاح 4D تصویری که ارائه می دهد چندین vantages از یک صحنه. یک گیرن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399
3d-sports.jpg

طرفداران ورزش حرفه ای آشنا خواهد بود با به اصطلاح 4D تصویری که ارائه می دهد چندین vantages از یک صحنه. یک گیرنده و یک پاس بود اما او inbounds? زنده تهیه کننده و گوینده را اجرا خواهد کرد, پخش, تغییر, خود فیلمبردار, تا بیننده را احساس زوم در اطراف به جلو از عمل به یک نگاه.

وجود دارد بسیاری از فن آوری در پشت است که به ظاهر ساده مانور از جمله دقیق ارکستراسیون از نقطه ثابت دوربین که قرار است برای فعال کردن در نزدیکی زمان واقعی تصویری دوخت.

اگر تصویری از دوربین گوشی های هوشمند با هدف در یک صحنه می تواند همان راه ؟

این سوال که رانندگی محققان در دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه رباتیک موسسه که در حال حاضر یک راه برای ترکیب آیفون ویدئوها که اجازه می دهد تا بینندگان برای تماشای یک رویداد از زوایای مختلف. این مجازی سازی تکنولوژی پاک کردن برنامه های کاربردی در واقعیت ترکیبی از جمله ویرایش اشیاء است که مبهم خط دید و یا اضافه کردن و یا حذف مردم از صحنه است.

"ما تنها با تعداد محدود دوربین" توضیح می دهد که Aayush Bansal یک دانشجوی دکتری در CMU را رباتیک موسسه. CMU روش نشان داده شده است با عنوان بسیاری از 15 دوربین خوراک در یک زمان.

تظاهرات امتیاز به یک دموکراسی مجازی, واقعیت, که در حال حاضر حوزه های گران قیمت studios و رویدادهای زندگی می کنند که استخدام ده ها تن از دوربین های هماهنگ به تصرف خود در هر زاویه. اما فقط می خواهم محترم دفع دوربین ساخته شده است هر کس یک عکاس عروسی, گوشی های هوشمند ممکن است به زودی به کار crowdsourced به اصطلاح 4D تصویری از تجمعات. با توجه به اینکه بیرون کشیدن گوشی خود را و گرفتن ویدئو در حوادث مانند عروسی و مهمانی ها است که به امری عادی در حال حاضر این تکنولوژی به نفع piggybacking کردن مشروط رفتار است.

"نقطه با استفاده از اپل بود که نشان می دهد که هر کسی می تواند استفاده از این سیستم" Bansal گفت. "جهان توسط استودیوی ما است."

چالش برای CMU محققان با استفاده از گفتمان با هدف ویدئوها را با هم کوک صحنه های 3D است که هرگز انجام شده است. این تیم با استفاده از آنچه که به نام convolutional عصبی شبکه که با استفاده از یادگیری عمیق و قوی بصری تجزیه و تحلیل داده ها. این convolutional شبکه عصبی شناسایی مشترک بصری داده ها در سراسر فید های متعدد و آثار عقب به کوک این ویدئو با هم.

بنیاد ملی علوم آمریکا در دفتر تحقیقات نیروی دریایی و کوالکام پشتیبانی تحقیقاتی که انجام شد Bansal و اعضای هیات علمی از CMU رباتیک موسسه بود و به تازگی ارائه شده در کامپیوتر دید و تشخیص الگو کنفرانس ماه گذشته.

جاست که کنفرانس برگزار شد تقریبا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب