3 راه پدران نیاز به شکستن دختران خود قلب

کتاب مقدس در مورد یک چوپان خوب کسی است که آگهی و میسازد کردن زندگی خود برای گله خود را. آنها تشخیص صدای او و آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 اردیبهشت 1399

کتاب مقدس در مورد یک چوپان خوب کسی است که آگهی و میسازد کردن زندگی خود برای گله خود را. آنها تشخیص صدای او و آنها به دنبال او. من همیشه فکر می کردم از این به عنوان قوی قیاس برای پدر. به عنوان یک پدر یک دختر جوان, من ارزو به نوع پدر که می توانید زندگی خود را در تلاش برای تبدیل زیبایی درونی او. اما اگر او نمی کند و پاسخ خود را به بهترین نیت و به پایان می رسد تا از دست رفته از طریق زندگی را باز مراتع?

برای شکستن یک گوسفند عادات بد و یک چوپان با استفاده از یک ابزار به نام پا ترمز سنگین وزن پیچیده در اطراف سرگردان گوسفند پا به آهسته آن را پایین نگه دارید و آن را از خود را جدا از بقیه گله. مانند یک چوپان که عاشق گوسفند خود را به نقطه شکستن این عادات پدران باید برای کمک به دختران خود انجام دهید که بیش از حد. یک پدر, اما, با استفاده از یک ترمز مختلف—یک دل شکستگی است. در اینجا 3 مکان یک پدر خوب است برای شکستن دختر خود قلب است.

شکستن قلب غرور.

دوستان من یک دختر که در یک زمان احاطه شده با کلیشه معنی دختران در مدرسه او را. به عنوان دختر خود را آماده لیست مهمان برای او جشن تولد او از سمت چپ یک نوع از کلاس. زمانی که من از او پرسید که چرا او دعوت نمی کند که دختر به حزب دختر پاسخ داد: "از آنجا که او ضعیف است." نا امید در دختر خود غرور و تاثیر او دیگر "دوستان" تا به حال در او لغو شود حزب او در دسترس نباشد.

دختر خود را تلخ بود عصبانی و دل شکسته. اما چند هفته بعد او دعوت شده که در نوع بیش از بازی. او متوجه شد او نظرات و اقدامات منفی بوده است اشتباه و به آرامی نقل مکان کرد و دور از ميانگين دختر جمعیت است که یک چیز دشوار است برای یک کودک خردسال را انجام دهد. او حذف وزن از گناه است که تا به حال آزاد او را از نادرست نظرات و شد بهترین دوستان شما با این دختر.

شکستن قلب او را غرور.

غرور وسواس با فکر کردن در مورد چگونه دیگران را می بینید. در رسانه های اجتماعی و غرور است ، دختر خود را می توانید طناب را به این جهان سریعتر از شما فکر می کنم به دلیل توانایی برای تبدیل شدن به یک شبه مشهور از طریق برنامه های مانند Instagram, Twitter و یا Infinite. رسانه های اجتماعی شهرت خالی است توجه داده شده توسط غریبه ها که با استفاده از انسان به عنوان صرف اشیاء از سرگرمی است. دختر شما ملموس توجه مصرف خود را در تاریخ شرکت در سرگرمی خود را و نشان خود را که شما را واقعا خوشحال به صرف زمان با. پس از تماشای زیبایی درونی او شکوفا شود.

لی Darrow سابق شرکت کننده در این آمار نشان می دهد بعدی مدل بالا در امریکا اغلب داستان می گوید که چگونه او پدر خود را نجات داد از رهبری یک زندگی از غرور. در وسط یک عکس با پوشیدن نحیف لباس او را دیدم خودش بودن ماديت يافته توسط دوربین. با وجود قرارداد او احساس سنگینی می آیند بیش از او. بنابراین او به سمت چپ به ساقه و به نام پدر او بود که 2000 مایل دور. او قهرمانانه پدر او را برداشت و بدون قضاوت و او را به خانواده مرمت نامرئی زخم. این چیزی است که یک قلب شکسته از غرور به نظر می رسد.

شکستن قلب او را خودخواهی.

من ساخته شده این اشتباه بزرگ از خواندن یک کتاب به نام بیش از حد بسیاری از اسباب بازی برای دختر من درست قبل از کریسمس. من فکر کردم این بود که به یک داستان سرگرم کننده در مورد قدرشناسی, اما آن را در اطراف محور یک شخصیت خودخواه که هرگز می آموزد درس خود را زمانی که او خواسته های بیش از حد بسیاری از هدیه. من 5 سال فکر کردم این خنده دار بود و اعلام کرد که او هم می خواستم بیش از حد بسیاری از هدیه.

هفته که ما رانندگی به شام هنگامی که یک مرد بی خانمان با نزدیک شدن به ماشین ما. او ژولیده و شلی. من نمی باید هر گونه تغییر به پیشنهاد او و دختر من در بر داشت این ناراحت کننده. او شروع به گریه قلب او رسیدن به التماس من به نوبه خود ماشین در اطراف و به او پول بده. من با استفاده از این فرصت را به او بگویید چرا ما باید سپاسگزار برای آنچه که ما را. مایل "بیش از حد بسیاری از اسباب بازی" هنگامی که مردم در حال مبارزه در خیابان بود یک پارادوکس برای او. قلب او شکسته شده بود برای کسی که کمتر خوش شانس.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه های دیگر به رشد درونی زیبایی از دختران ما?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب