3 راه آمازون بهبود الکسا خود را در اکو - CNET

آمازون اکو و الکسا در حال گرفتن ویژگی های جدید است. تایلر Lizenby/CNET اگر شما آماده برای جدید آمازون اکو و ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399
echo-show-5-product-photos-4

آمازون اکو و الکسا در حال گرفتن ویژگی های جدید است.

تایلر Lizenby/CNET

اگر شما آماده برای جدید آمازون اکو و الکسا به روز رسانی شما را هیجان زده می دانیم که آمازون در حال کار با توسعه دهندگان برای ایجاد یک تجربه بهتر برای شما. در آن الکسا زنده 2020 رویداد در جولای 22, آمازون اعلام کرد 31 توسعه جدید و ویژگی های که به شما کمک به شما بیشتر "طبیعی" تجربه با الکسا-اما ما بیشتر هیجان زده در مورد سه تن از آنها.

جدیدترین ابزار کمک خواهد کرد که شما بهتر ارتباط برقرار کردن با الکسا و خود را هوشمند صفحه اصلی دستگاه و همچنین به عنوان یک تجربه بهتر با برنامه های مانند توییتر و Infinite. ویژگی های جدید در دسترس برای توسعه دهندگان در حال حاضر (در برخی از بتا) پس از آن ممکن است شما را به آنها گنجانیده شده بر روی دستگاه خود را در ماه های آینده. در اینجا سه ویژگی های جدید در آینده برای خود آمازون اکو و الکسا دستیار صوتی.

الکسا مکالمات

الکسا مکالمات در حال حاضر در بتا برای توسعه دهندگان کمک خواهد کرد که راه شما را در تعامل با الکسا با ساخت صدای ربات بیشتر مکالمه. توسعه دهندگان خواهد شد که توانایی برای اضافه کردن کادر برای هر دستور داده شده است شما ممکن است. برای مثال اگر شما می گویند "الکسا بپرسید Roomba شروع به جارو," الکسا ممکن است بپرسید اگر شما می خواهم ربات خلاء برای جلوگیری از برخی از اتاق.

الکسا برای برنامه های

یکی از ویژگی های جدید در حال آمدن به اپل (699 دلار در اپل) و اندروید است که به نام الکسا برای برنامه های. این ابزار به شما اجازه می دهد به جستجو در داخل برنامه با استفاده از الکسا. برای مثال شما می توانید می گویند, "الکسا بپرسید توییتر به جستجو برای #StimulusChecks." این دستیار صوتی را پس از باز کردن نرم افزار توییتر در گوشی خود را با یک لیست از نتایج شما می توانید از طریق فهرست. اگر شما کتاب را از طریق سوار شدن بارگذاری مهارت الکسا خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید برای دیدن راننده محل بر روی نقشه در نرم افزار.

آمازون می گوید الکسا برای برنامه ها نیز اضافه شده به برنامه های دیگر مانند Infinite, زرد, صفحات, صوتی, Zynga و بیشتر.

الکسا باید راه های بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با شما

الکسا را مرکب تابع معنی است که شما ببینید یک ارتقا در راه شما ارتباط برقرار کردن با دستیار صوتی خود را در اکو نشان می دهد و آتش تلویزیون نمایش می دهد -- به طور خاص بصری. جدید, حرکات, خواهد بود گنجانیده شده و به دستگاه های مانند تک-کشیدن انگشت کش رفتن به حذف و مطبوعات طولانی, حرکات, برای مثال. شما همچنین می خواهید جدید قابل ویرایش جعبه متن که در آن شما می توانید ورودی یک پاسخ متن با لمس و یا کنترل از راه دور تلویزیون.

الکسا-پاسخگو قطعات نیز خواهد بود یک گزینه که در آن یک خطی یا دایره ای progress bar نمایش داده شده است بنابراین شما می توانید فعالیت های در حال پیشرفت مانند در حال بارگذاری یک صفحه.

آمازون نیز به تازگی منتشر شده ویژگی های دیگر آن اکو بلندگو و الکسا دستیار مانند این یکی که اجازه می دهد تا شما دست در الکسا برنامه. شما همچنین می توانید در حال حاضر در تمام آمازون اکو بلندگو در همان زمان. هنوز هم وجود دارد مسائل شما ممکن است تجربه خود را با دستگاه مانند این هشت خسته کننده آمازون اکو مشکلات -- آن را بسیار آسان به راه حل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: الکسا بهترین استعداد پنهان اجازه می دهد تا شما را به دستورات خود را

3:32tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن