3 راه علمی زنان و مردان ترویج Miscommunication در ازدواج

"آیا شما مرا می شنوید؟" "شما در حال گوش دادن؟" "شما نمی شنیدن یک کلمه به من گفت." مردان شنیده می شود این عبارا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

"آیا شما مرا می شنوید؟" "شما در حال گوش دادن؟" "شما نمی شنیدن یک کلمه به من گفت." مردان شنیده می شود این عبارات متعدد بار. ما می دانیم که ارتباط موثر آغاز می شود با گوش دادن. ما همه انجام می شود که آموزش در برخی از نقطه در حرفه ما. اما به ما گفته شده است که مردان و زنان به طور طبیعی برقراری ارتباط متفاوت است. هر دو جنس تمایل به اطلاع از این تفاوت های ظریف است که منبع بسیاری از استدلال ها و نتایج در miscommunication در ازدواج است.

واقعیت این است که مردان و زنان مکمل یک دیگر است که توضیح می دهد که چرا ما ارتباط برقرار متفاوت است. به عنوان اگر ما تبدیل به خود آگاه طبیعی ما راه ارتباط ما را با زمین و در ایجاد روابط قوی تر با ما از همسران و حد miscommunication. در اینجا این است که چگونه مهارت های ارتباطی خود را به شما در مشکل خود را با همسر و آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام دهد.

گوش دادن

زنان ترجیح می دهند تماس چشمی مستقیم به معنی گوش دادن در حالی که مردان ترجیح می دهند به شیب سر خود را به گوش دادن با گوش خود را. اما به گفته دبورا Tannen, نویسنده شما فقط نمی فهممسر کج می فرستد یک سیگنال به همسر خود را که شما در حال گوش دادن نیست. وجود دارد یک راه حل ساده برای این miscommunication در ازدواج است. اگر شما می دانید که همسر شما نیاز به تماس با چشم به احساس شنیده و سپس تماس با چشم با او هنگامی که او صحبت کردن. انجام این کار حتی ممکن است شما یک شنونده بهتر.

صحبت کردن

زنان بحث به دنبال صمیمیت در حالی که مردان صحبت کنید برای پیدا کردن راه حل.

زنان بحث به دنبال صمیمیت در حالی که مردان صحبت کنید برای پیدا کردن راه حل. برای بسیاری از زنان صحبت می کند نیاز به پیدا کردن راه حل. راه حل این است که این مکالمه واقعی. به اشتراک گذاری ایده ها و اعتبار احساسات شفا تجارب برای زنان است. مردان با استفاده از "بحث" متفاوت هر چند به ایجاد اقتدار است. مکالمه مانند یک پینگ پنگ بازی ما می خواهید را به نفع خود. به عنوان ما می تواند به رفع این miscommunication در ازدواج با رها کردن غریزه برای حل یک مشکل و باز خودمان را به همدلی است.

استقلال

مردان تصمیم گیری بدون مشورت با همسران خود به حفظ استقلال در حالی که زنان مایل به مشورت برای حفظ صمیمیت در ارتباط است. اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک ارتباط بهتر با همسرتان مشورت با او در یک تصمیم قبل از شما آن را. همچنین اجازه دهید او را می دانم که در چه زمینه شما ترجیح می دهم استقلال. این یک خیابان دو طرفه است و شما باید به درک که او احتمالا نمی داند که خود را طبیعی تنظیمات برای برقراری ارتباط یا. اما در اینجا ضربه زن: اگر شما ارتباط خود را ارتباطی تنظیمات شما می توانید شروع به درک هر یک از دیگر.

کسب درآمد برخی از نقطه: به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر و از نظر او: 5 چیزهایی که شما نیاز به قبول مورد شوهر خود را.

صدا کردن: چه می توانید انجام دهید برای بهبود راه شما ارتباط خود را با همسر ؟

ازدحام با همسر خود بپرسید, "چگونه می توانم به شما فکر می کنم ما سبک های ارتباطی متفاوت است؟"

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن