3 iOS 14 ویژگی های من بسیار هیجان زده هستم که برای هیچ کس در مورد صحبت کردن و در عین حال - CNET

iOS 14 تا به بسیاری از ویژگی های جدید و پیشرفت های که اپل نمی تواند ذکر همه آنها در آن نطق اصلی WWDC. اپل در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399
screen-shot-2020-06-22-at-10-20-36-pm

iOS 14 تا به بسیاری از ویژگی های جدید و پیشرفت های که اپل نمی تواند ذکر همه آنها در آن نطق اصلی WWDC.

اپل

در روز دوشنبه اپل میزبانی آنلاین سخنرانی سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی که طی آن اعلام کرد iOS 14. آی فون جدید با سیستم عامل شامل یک طراحی مجدد اساسی از آیفون صفحه نمایش تصویر-در-تصویر تصویریبهتر از ابزارک یک راه جدید به صورت خودکار سازماندهی برنامه های خود را با نام نرم افزار کتابخانه و یک سیری جدید رابط. این ویژگی ها می آیند در کنار یک ترجمه جدید نرم افزار و توانایی برای باز کردن ماشین خود را با آی فون خود را.

اما آن چیزی بود که اپل اشاره نمی کند که توجه مرا جلب کرد. همانطور که با قبلی WWDC keynotes معنی داری در iOS ویژگی های است که اپل به اشتراک بگذارند به هر دلیلی. برای مثال در برنامه بهداشت وجود دارد یک ویژگی به نام خواب است که اجازه می دهد تا شما را به پیگیری و تعیین اهداف برای خواب. بنابراین در اینجا سه عامل iOS 14 sleeper ویژگی های است که من هیجان زده را امتحان کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید

8:10

1. مجموعه برنامه های شخص ثالث به عنوان پیش فرض خود را و مرورگر اینترنت نرم افزار ایمیل

با iOS 14 شما می توانید با تنظیم یک برنامه شخص ثالث به عنوان پیش فرض ایمیل یا مرورگر نرم افزار برای آی فون خود را. این به این معنی شما می توانید فایرفاکس مرورگر پیش فرض خود را و Gmail خود را به طور پیش فرض نرم افزار ایمیل. این است که قطعا چیزی است که بسیاری از ما می خواست از اپل برای سال.

راه کار آن این است که یک توسعه دهنده به پرچم اگر خود برنامه یک مرورگر یا برنامه ایمیل. این ویژگی های جدید خواهد شد کار بر روی هر دو سیستم عامل iOS 14 و iPadOS اما آن را محدود به ایمیل و مرورگر. بنابراین هیچ راهی وجود دارد به مجموعه ای از نقشه های گوگل به عنوان پیش فرض خود برنامه نقشه در این زمان.

2. iOS 14 به شما اجازه می دهد عکس ها را سریع تر بر روی آی فون خود را

اپل وب سایت آمده است که iOS 14 به ارمغان می آورد پیشرفت های به برنامه دوربین برای سریع تر اولین شات و شات به شات عملکرد. یکی از ویژگی های است که به خصوص هیجان انگیز اجازه می دهد تا شما را به قفل در قرار گرفتن در معرض خود را به طور جداگانه از تمرکز. این به این معنی شما می توانید ریز لحن عکس خود را حتی قبل از اینکه شما آن را ضبط.

3. یادداشت صوتی دریافت صوتی پیشرفته

iOS 14 به ارمغان می آورد ابزارهای جدید برای سازماندهی صوتی ضبط شده در Voice Memo app. نیز وجود دارد یک افزایش قابلیت ضبط است که اجازه می دهد تا به شما در بهبود کیفیت صدا ضبط شده خود را بیش از حد.

من هیجان زده به سعی کنید از تمام این ویژگی ها. برای اطلاعات بیشتر WWDC ما را بررسی کنید در نگاه اول برای iOS 14 برای یادگیری در مورد تمام پیشرفت ها و ویژگی های جدید است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن