2021 لکسوس LS کشیدن در نهایت می افزاید: لعنت صفحه نمایش لمسی – Roadshow

ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید این زرق و برق دار و رنگ جدید در فرد است.


لکسوس

آن را سخت به این باور که آخرین نسل از لکسوس LS در حال حاضر آماده برای یک midcycle refresh اما زمان مطمئن پرواز است این روزها. لکسوس بزرگ-بدنه سدان میدارد تا از جامد به روز رسانی برای مدل سال 2021 از جمله یک قطعه از نوسازی که بشدت, بشدت مورد نیاز است.

لکسوس در روز سه شنبه پرده برداری از facelifted 2021 LS سدان. شایان ذکر است که این اولین جهانی و ما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه مواد خاص به ما-spec LS که لکسوس گفت: باید بعد از این تابستان. بنابراین به روز رسانی دیده می شود در اینجا با یک دانه نمک به عنوان نه همه آنها ممکن است تا پایان Stateside, اما وجود دارد یک فرصت بسیار خوب خواهیم دید که بسیاری از اونا.

سبک نگارش شما نمی بینم بسیار متفاوت حداقل در خارج. بیرونی است که بسیار نزدیک به آن نیا با چند تنظیمات به ضربه گیر به منظور افزایش بصری آن موضع در مدل استاندارد. F Sport نوع میدارد برخی از منحصر به فرد, ترفند بیش از حد از جمله نسخه خود را از لکسوس’ عظیم “دوک” پنجره مشبک است. رنگ های جدید رنگ به نام جین-ei درخشش با استفاده از یک مجموعه نقاشی فرایند است که شامل آلومینیوم است و گفته شده به نتیجه در یک آینه صاف پایان اگر چه این نوع از سخت به انتقال تصاویر.

LS نیز جدید می شود تطبیقی بالا-پرتو سیستم که برای اولین بار نشان داد تا در RX. آن می درخشد نور چراغ در یک چرخش آینه به رنگ جاده پیش رو و تا حدی روشن مناطق برای جلوگیری از خیره کننده اتومبیل می دوزند و یا پیاده. این سیستم به احتمال زیاد نمی خواهد آمد به ما, به عنوان آن را نمی در RX به ما شدیدی چراغ جلو مقررات.

در حال حاضر شما می توانید گزینه های LS با برخی از گران قیمت تر و تمیز داخلی ساخته شده از شیشه ای. این مدل 2021 بیشتر خواهد شد افزایش آن بالا ردیف قسمتهای داخلی با معرفی جدید فانتزی-شلوار finishers ساخته شده از Nishijin پارچه ابریشمی گل برجسته و پلاتین برگ. فرمان نیز می شود دکمه های جدید و صفحه نمایش فشار راه خود را از داشبورد جدید “شناور” ، که همه به خوبی و خوب است اما مهم ترین به روز رسانی در اینجا این است که علاوه بر این از یک صفحه نمایش لمسی بزرگ است که به دلیل لای شیار لکسوس استفاده می کند که بسیار وحشتناک است.

لکسوس’ driver-assistance systems همچنین یک افزایش بزرگ در 2021 LS. لکسوس هم تیمی است که یک مجموعه فعال و غیر فعال بیماری ایدز است که ترکیب برخی از استرس های روزانه در رفت و آمد است. پیشرفته آن درایو قابلیت به نگه داشتن وسیله نقلیه در آن خط در بزرگراه ها و نگه داشتن سرعت با ترافیک در حالی که پیشرفته پارک را کنترل فرمان و ترمز و گاز به اسلاید به یک فضای پارکینگ با حداقل بشر ورودی. این تکنولوژی ارتقا از طریق به روز رسانی نرم افزار به طوری لکسوس انتظار دارد که توانایی های خود را برای گسترش بیش از حد. معلوم نیست اگر این مسائل را به ما اما در اینجا به این امید.

بیشتر وجود دارد بیش از حد. لکسوس به روز رسانی LS’ تطبیقی سیستم تعلیق برای کاهش ارتعاشات در داخل کابین و ارائه cushier سوار و جذب منعکس شده است در صندلی های مختلف کوسن مواد بیش از حد. هر دو گاز و ترکیبی انواع دریافت و پیشرفت خود را سر و صدا لغو و موتور-صدا-تقویت سیستم است. LS 500 مختلف تغییر زمان و گشتاور بیشتر در رایج رانندگی سرعت در حالی که LS 500h هیبرید می شود بیشتر باتری کمک در سرعت های پایین تر برای بهره وری بیشتر و راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>