2021 Ford Bronco تخفیف: جلوگیری از نشانه گذاری با X-Plan – Roadshow


توسن است که شاید یکی از پیش بینی ترین وسایل نقلیه در مدت زمان طولانی وجود دارد و قطعا تقاضا است.


فورد

اگر اعتیاد به مواد مخدره و شدت واکنش مثبت هر نشانه این 2021 Ford Bronco است برای رفتن به یک فروشنده — به ویژه هنگامی که Suv ها برای اولین بار شروع به funneling به نمایندگی. اما حتی اگر تولید کننده-قیمت خرده فروشی پیشنهادی وجود فروشنده در نهایت مجموعه قیمت نهایی. و کارخانه-حمایت تخفیف در یک وسیله نقلیه به عنوان گرم به عنوان توسن خواهد شد و چند دور بین.

وجود دارد چیزی است که ممکن است کمک به تعداد زیادی از پتانسیل توسن صاحبان: فورد X-Plan. بسیاری از خودروسازان پرت اطراف کارمند قیمت گذاری می پردازد اما X-طرح بسیار گسترده دوستان و خانواده تخفیف فورد ارائه می دهد در طول سال. با آن شما می تواند به احتمال زیاد نمره 2021 توسن فقط زیر قیمت و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد فروشنده نشانه های.

موتور ترند اول دقیق X-برنامه ریزی مسیر برای SUV جدید در روز چهارشنبه و مجله شامل برخی نه چندان شناخته شده راه هایی برای nab X-Plan. البته ساده ترین گزینه این است که به یک فورد کارمند و یا یک فورد کارمند به عنوان همسر خود. فورد-تامین کننده تایید شده و ناوگان شرکت همچنین دسترسی به X-طرح و هر فرد می تواند تولید چهار X-طرح پین در هر سال است. که اساسا چگونه این تخفیف اجرا می شود در تمام طول سال. شما فقط باید بدانید که کسی… یا می دانم کسی که می داند کسی.

جذاب ترین راه حل برای گرفتن یک X-طرح تخفیف است که شما ممکن است بدانید در مورد سهامداران گزینه است. اگر شما خود حداقل 100 سهام فورد و آویزان بر روی آنها را برای شش ماه فورد اجازه خواهد داد که شما دسترسی به X-طرح تخفیف و به شما یک پین در هر سال است. دیگر خارج وجود دارد گزینه ای برای ثبت نام در یکی از گروه های مختلف فورد تایید مانند Mustang Club of America. عضویت در این باشگاه هزینه 25 دلار در هر سال و پس از 60 روز شما باید توانایی برای تولید یک X-طرح پین بیش از حد.

پس از آن ممکن است پرداخت به اطراف بپرسید وقتی که می آید زمان به واقع سفارش برای یک 2021 توسن. وجود دارد مقدار زیادی از نمایندگی های خوب در خارج وجود دارد, اما مسلما برخی از شما خواهد خواست دیگران بزرگ به offload برخی از اولین Broncos حمل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Ford Bronco, طراحی, رئیس, Paul Wraith غذاهای برنامه اسرار…


29:27

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>