2021 Ford Bronco: 5 ویژگی های هوشمندانه که تهمت جیپ Wrangler – Roadshow


Ford Bronco وعده به رفتن می کند و سقف خاموش سریعتر و راحت تر از جیپ مخاصم.

نیک Miotke/Roadshow

بدون شک در مورد آن جدید فورد 2021 توسن دارای مناظر آن مستقیما با هدف جیپ مخاصم. بله دو Suv ها مقایسه سادگی در شرایط خارج از جاده, مشخصات, اما وجود دارد بسیاری از واقعا ویژگی های هوشمند است که می تواند توسن آسان تر به زندگی می کنند با هر دو در و خارج از جاده است. بازی در.

در یک پیروزی بزرگ برای توسن سمت آینه ماندن در زمانی که درب آمد.

نیک Miotke/Roadshow

طرف آینه قرار دادن

با جیپ مخاصم آن طرف آینه نصب شده بر روی درب. خوب است تا زمانی که شما می خواهید به آن را درب خاموش — چیزی که من را تشویق در یک جیپ. مردمی در فورد در بر داشت یک راه برای سوار شدن به آینه کاری روی توسن راهب به جای به طوری که آنها ماندن در زمانی که درب آمد. آن را ساده به نظر می رسد اما پس از گفتگو با توسن طراح ارشد, پل, Wraith, من یاد گرفتم بی شمار وجود دارد راه های این به ظاهر آسان موقعیت مبادله می رفته اند اشتباه از sightlines به کلی ایمنی. این فوق العاده است که فورد در زمان زمان برای حل این مشکل است.

فورد توسن دارای تعداد زیادی از باهوش جاده دنباله tech.


فورد

دنباله tech Toolbox

من 100% در اینجا برای توسن دنباله نوبه خود کمک کنند که قفل در داخل چرخ عقب در طول تنگ پیچ. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من تا به حال به یک ناقص سه نقطه به نوبه خود در یک مخاصم در باریک دنباله کوه. یک pivoting ویژگی باید آن را لب به لب چروک لحظه یک چیزی از گذشته.

دنباله نوبه خود کمک به بخشی از آنچه فورد تماس دنباله Toolbox. این همچنین شامل دنباله کنترل که در عمل به عنوان یک off-road کروز کنترل. من نه سوپر دامن زده بر این که من شخصا لذت بردن از چالش تعدیل دریچه گاز بیش از زمین خشن اما من مشتاق به سعی کنید دنباله یک پدال رانندگی که اعمال ترمز به عنوان به زودی به عنوان شما بلند کردن دریچه گاز. مطمئن ماهر off-roaders ممکن است ترجیح می دهند چپ پا ترمز اما یک پدال سیستم خواهد بود برای newbies.

توسن هیدرولیک قطع جلو ميله باید یک مزیت در خشن ،

نیک Miotke/Roadshow

جبهه ميله

پس از آن وجود دارد جلو sway bar بر روی هر دو Suv ها. این قطعه کوچک از مهندسی سحر و جادو است مفید هنگام رانندگی در پیاده رو به نگه داشتن به طور کلی دست زدن در چک. آن می تواند مانع چرخ بیان که رفتن می شود اما. به طور معمول مانند در یک مخاصم شما باید برای قطع ارتباط جبهه ميله قبل از همه چیز روی حیله و تزویر. توسن از سوی دیگر اجازه می دهد تا شما را به انجام آن را در پرواز به لطف هیدرولیک راه اندازی. اگر شما پیدا کردن شما رو یک چرخ جلو از روی زمین فقط قطع که ميله و تماشای چرخ قطره به دیدار سنگ.

The Sasquatch بسته خواهد آمد با 35 اینچ لاستیک بزرگترین از هر تولید جدید خودرو.

نیک Miotke/Roadshow

35-اینچ لاستیک

لاستیک تنها چیزهایی است که در واقع اتصال وسیله نقلیه خود را به زمین و زمانی که خارج از roading بزرگتر است معمولا بهتر است. آن را سرد که فورد ارائه می دهد 35-اینچ لاستیک مستقیم از کارخانه در هر یک از توسن trims. مطمئن جیپ برای 35-اینچ لاستیک بنابراین رانندگان می توانند خرید خود را, اما این است که مقدار زیادی از پول اضافی و سپس شما باید سهام 33-اینچ لاستیک فقط نشستن در اطراف.

آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه به خوبی توسن را انتخاب تایر انجام خواهد شد. این شرکت می گوید SUV خواهد آمد در تازه توسعه یافته گودیر قلمرو لاستیک. برخی ممکن است پیدا کردن آن را یک خطر رفتن با اثبات نشده لاستیک, وقتی, BF Goodrich KO2 یا فالکن Wildpeak گل زمین لاستیک آمده است که در مخاصم هر دو گزینه های بسیار عالی.

توسن سمت دور درب عقب اتومبیل ویژگی های مدرن لگد زدن اسب آرم.

نیک Miotke/Roadshow

این چیزهای کوچک

در نهایت توسن تحت تاثیر قرار من با تعدادی از متفکر و کاربردی طراحی لمس. وجود دارد کوچک نصب رک سراسر dash برای تامین امنیت گوشی خود را GoPro دوربین, رادیو, و یک میزبان از دیگر کوچک الکترونیک. حتی وجود دارد یک 12 ولت خروجی وجود دارد برای دسترسی آسان به قدرت است. وجود دارد در دسترس دریایی-وینیل درجه صندلی است که می تواند فقط hosed پس از گل آلود روز و موله قلاب در پشت صندلی به سازماندهی دنده کوچکتر است. به علاوه درب را می توان گرفته شده در دنباله و ذخیره شده در پشت, بنابراین اگر تغییرات آب و هوا در پرواز شما می توانید مهر خود را اماده بازگشت به بالا به راحتی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: توسن در مقابل مخاصم: در مقایسه با جوان تفنگ با پیر وفادار


7:00

در جیپ دفاع شرکت بنا به گزارش برخی از به روز رسانی برنامه ریزی شده برای 2021 مدل سال مخاصم است که شامل خارج از جاده به همراه حالت و رو به جلو-رو به دوربین که در زمان پهلوان از جان گذشته وانت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از به روز رسانی انتقال مورد گزینه های. بیشتر چه, جیپ به تازگی نشان داد Wrangler Rubicon 392 مفهوم با 6.4 لیتری Hemi V8 که هل 450 اسب بخار همراه با 2 اینچ بالابر 37 اینچ لاستیک و انتخاب اگزوز. بله این فقط یک مفهوم در حال حاضر, اما جیپ خود را می داند علاقه مندان درخواست شده است برای یک V8-صفحه مخاصم. “جدید Jeep Wrangler Rubicon 392 مفهوم است که نشان میدهد آنها ممکن است به زودی خود را دریافت خواهید” این شرکت در بیانیه ای گفت.

ما نمی رانده توسن نشده است, بنابراین ما رزرو قضاوت نهایی تا پس از آن. در نگاه اول هر چند به نظر می رسد مانند آن را ممکن است جدید قهرمان از سمت راست دروازه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این 2021 Ford Bronco مسلح و آماده برای رفتن جیپ شکار


7:21

می خواهید بیشتر 2021 Ford Bronco خبر ؟ ما رو شما پوشش داده شده:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>