اپل فقط نشان داد بزرگ بعدی به روز رسانی نرم افزار برای iPad خود را صف iPadOS 14. اعلام شده در طول سخنران از WWDCآن سالانه کنفرانس توسعه که در آن شرکت همچنین اعلام کرد iOS 14, WatchOS 7 و TVOS 14.

در میان ویژگی های جدید در iPadOS 14 توانایی برای کاربران به ترتیب بهتر و اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی. وجود دارد یک برنامه جدید کتابخانه که شبیه به کشو که برنامه بر روی دستگاه های آندروید است که به کاربران اجازه معاون کشیش بخش و declutter روی صفحه نمایش خود را.

اپل اضافه شده بود که امروز مشاهده استفاده می شود که به خانه یک ستون از ویدجت از اپل برنامه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های شخص ثالث به روی صفحه نمایش از iPad در iPadOS 13 سال گذشته است. اما با انتشار iOS 14 کاربران هم اکنون می توانید اضافه کردن ویدجت فردی به صفحه نمایش و محل آنها را در هر نقطه بر روی صفحه نمایش تنظیم آیکون برنامه در اطراف آنها.

ipados-total-features.jpg
تصویر توسط Jason Cipriani/ZDNet

این ابزارک یک نگاه جدید در این سال و بیشتر تعاملی. برای مثال شما قادر خواهید بود به جای اپل ویجت تقویم در هر نقطه بر روی صفحه نمایش خود را به نمایش روزانه هفتگی یا ماهانه برنامه.

new-ipad-apps-look.jpg
تصویر توسط Jason Cipriani/ZDNet

برنامه می تواند در حال حاضر امکان استفاده از یک نوار کناری جدید مشاهده, مشترک قرار دادن دکمه ها و منوها خارج از صفحه نمایش تا زمانی که آنها نیاز به جای استفاده از چند ستون نمایش به عنوان برنامه های اپل در گذشته است. دیگر رابط اصلاحات نیز در حال حاضر چنین به عنوان یک پوشش برای تماس های دریافتی به جای مصرف بیش از کل صفحه نمایش و جستجو برنامه در حال حاضر عمل می کند و بیشتر شبیه MacOS در کانون توجه است.

اپل مداد می شود ویژگی های جدید و همچنین با خط ناخوانا. به جای فقط با استفاده از مداد در برنامه که بهینه سازی شده برای طراحی یا نوشتن شما هم اکنون می توانید نوشتن با مداد در هر فیلد متنی و iPadOS به طور خودکار تبدیل آن به متن است.

اپل نیست به صرف مقدار زیادی از زمان رفتن را از طریق تمام iPadOS ویژگی ها بنابراین ما نیاز به انجام برخی بیشتر حفر پس از پیش نمایش توسعه دهندگان منتشر شده است. به جای تصویر بالا است که به عنوان نزدیک به عنوان ما به یک لیست کامل از ویژگی های جدید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de