money-bills-wallet-coins-dollars-1002

کاخ سفید مشاوران و رهبران کنگره باید یک ایده در زمانی که آنها شروع به کار بر روی یک دومین بسته محرک.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در کمی بیش از یک ماه اضافی $600 در افزایش مزایای بیکاری برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به. دیگر coronavirus مزایای مانند اخراج باقی می ماند نیز در مجموعه به پایان می رسد. و تیر اجاره است که به علت در روز. را کنگره تصویب یکی دیگر از بسته امداد است که گسترش منافع و شامل یک دوم محرک بررسی? و هنگامی که در سال 2020 می تواند چک در واقع می رسد ؟

عبور از دور دوم IRS پرداخت به نظر می رسد بستگی به دو چیز است: چه بد اقتصاد است مراتب و اگر نمایندگان مجلس معتقدند که پرداخت مستقیم به میلیون ها نفر از مردم است و بهترین راه برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی فعلی. آن را روشن است که همان افرادی که واجد شرایط برای اولین بار $1,200 بررسی خواهد بود واجد شرایط برای دوم.

برای هفته هر زمان که کاخ سفید مشاوران و اعضای کنگره ذکر شده یک دوم بسته محرک اقتصادی آنها مراقب باشید برای جلوگیری از ذکر “دوم محرک چک کنید
.” به جای آنها صحبت در مورد حقوق و دستمزد کاهش مالیات در حقوق و دستمزد مالیات تعطیلات یا سفر اعتبار مالیاتی به عنوان تمرکز یکی دیگر از پیشنهاد. اخیرا در گفتگو معطوف کرده است با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کابینه به طور خاص ذکر این ایده از پول بیشتر به عنوان بخشی از یکی دیگر از نجات بیل برای فردی آمریکایی است.

در اینجا آخرین:

  • اواخر هفته گذشته شماره تازه از وزارت کار نشان داد که برای اولین بار نرخ بیکاری آمار 1.5 میلیون در هفته گذشته ساخت 14 هفته و جدید که ادعا شده است بیش از 1 میلیون نفر است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی در مورد تابستان بسته کمک مالی که شامل یکی دیگر بررسی کنید. در پاسخ به سوال خبرنگار هفته گذشته در مورد اینکه آیا واشنگتن را ارسال دور دوم پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها گفت: “این بسیار خوب خواهد شد. از آن خواهد شد بسیار بخشنده است.”
  • “این چیزی است که ما بسیار جدی با توجه به”خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: از دور دوم پرداخت با رئیس وال استریت ژورنال گزارش شده است.
  • رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: بارها و بارها اگر کنگره شروع به کار بر روی یک دومین بسته محرک آن را به اتفاق می افتد در ماه جولای. نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر.

خوانده شده در برای آنچه ما امروز می دانیم و چه آن را برای دریافت بیشتر محرک پولی در جیب شما. در اینجا دولت های مختلف طرح تا کنون. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است. اگر شما هنوز هم در حال انتظار در دور اول شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی جدول زمانی: زمانی که کنگره تصمیم بگیرد ؟

کنگره تنظیم نشده است یک تاریخ برای یک رای گیری در دومین بسته محرک اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید او نیست دودل از خود جولای طرح.

“اگر وجود دارد یکی دیگر از [بسته محرک] آن را با هم می آیند در ماه جولای” مک کانل گفت: در این ماه. “ما نیاز به نگاهی به در چگونه اقتصاد در حال آمدن است و تصمیم می گیرید که آیا یا نه ما در حال رفتن به انجام یکی از آخرین نجات بسته است. و من پیش بینی ما این تصمیم در ماه جولای و من همچنان می گویند که امروز.” دومین بسته امداد به خوبی می تواند تاریخ و زمان آخرین او قبلا گفته.

مقامات کاخ سفید نیز پیش بینی کردند که اجرایی خواهد شد کار خود را در آن پیشنهاد از طریق ژوئیه وال استریت ژورنال گزارش داد در اوایل ماه ژوئن است. قبل از کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه شروع به مذاکره جزئیات یک محرک جدید پیشنهاد آنها می خواهند به ارزیابی چقدر پول اختصاص داده شده به اولین محرک چک و دیگر کمک های اولیه برای کسب و کار در واقع صرف شده است CNBC گزارش شده است.

زمانی که سنا و کاخ سفید مذاکره کنندگان فراموش آغاز مذاکرات آنها خواهید بود تحت فشار برای رسیدن به یک معامله به سرعت به عنوان افزایش بیکاری کمک هزینه اضافی برای 600$در هر ماه به پایان می رسد ژوئیه 31.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ بیکاری بحث گرم

دوم محرک بررسی لازم است ؟ که سوال این است که در قلب این بحث است. هفتگی مدعیان همچنان به نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود. برای هفتۀ منتهی به 20 ژوئن 1.48 میلیون کارگر ثبت برای اولین بار مدعیان ساخت 14 هفته و جدید ادعا می کند بیش از 1 میلیون دلار به وزارت کار گزارش (PDF). ادعا شد کمی پایین از 1.5 میلیون از هفته قبل است.

یک مطالعه اخیر (PDF) توسط این مرکز در فقر و سیاست اجتماعی در دانشگاه کلمبیا پیشرفته است که بدون محرک پولی آمریکا در سطح فقر می تواند مشخصی از 12.5% قبل از همه گیر به 16.3 درصد است.

این مرکز پیش بینی کرد: “اگر نرخ بیکاری بالا باقی بماند و فراتر از جولای سال 2020 درآمد اضافی پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود” به خاطر فقر از افزایش طول مداوم coronavirus همه گیر. این مطالعه همچنین یادداشت دسته از کسانی است که واجد شرایط برای دریافت وجوه مجاز توسط مراقبت عمل می کنند و برخی واجد شرایط خانواده ها در مواجهه با موانع دریافت منافع خود را. این گسترش مزایای بیکاری نگه داشتن برخی از شناور در حال تنظیم به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

در ژوئن 5, اداره آمار کار گزارش (PDF) که ما نرخ بیکاری در ماه مه کاهش یافته و 1.4 درصد به 13.3 درصد. پس از زايمان گزارش برخی در واشنگتن پرسید: اگر ما اقتصاد است که در حال حاضر در مسیر درست و بدون بیشتر کمک به دولت است.

“در آن طول می کشد بسیاری از این باد از بادبان از هر فاز 4” استفان مور, کاخ سفید, مشاور گفت: در مورد ممکن است کار اعداد و دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان به نقل از واشنگتن پست. “ما به آن نیاز نیست در حال حاضر. هیچ دلیلی برای وجود دارد که عمده هزینه های لایحه. حس فوری بحران بسیار تا حد زیادی از بین می رود با این گزارش.”

2020-06-10-07-38-57
OECD/تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

دیگران در واشنگتن احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد است به یک ماه بیکاری اعداد. یک گزارش از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش از آن در ماه ژوئن می گوید COVID-19 است “باعث شدید ترین رکود اقتصادی در نزدیک به یک قرن است.”

“خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید” نوشت سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی رابرت شاپیرو با اشاره به دیگر اعداد است که نشان می دهد نرخ بیکاری در ماه مه افزایش 5.7% به 19%. هر چه واقعی ممکن است بیکاری اعداد تبدیل می شود که برای اقتصاد آمریکا در ماه فوریه وارد یک رکود اقتصادیپایان دادن به یک توسعه اقتصادی آغاز شده است که در ماه ژوئن سال 2009 اداره ملی تحقیقات اقتصادی در گزارش این ماه است.

حتی با یک کاهش می یابد ممکن است نرخ بیکاری در آمریکا هنوز یکی از بالاترین نرخ های خارج از کار پناهجویان در جهان, با توجه به گزارش OECD.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی


2:58

چقدر پول دوم محرک بررسی می آورد

آن را بیش از حد به زودی به دقت اشاره کردن چقدر پول افراد و خانواده ها می تواند دریافت. اول آن بستگی به اندازه از بسته نجات به عنوان یک کل. این رقم در حال حاضر کشیده شده و بحث شدید با خانه پیشنهاد $3 تریلیون مک کانل به دنبال $1 تریلیون کلاه و رئیس جمهور نشان می دهد حداقل 2 تریلیون دلار در ماه ژوئن به کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو.

سپس آن بستگی دارد که چقدر از بسته اختصاص داده می شود برای افراد و خانواده ها. به یاد داشته باشید که مراقبت در عمل که گذشت در ماه مارس نیز شامل پول برای کسب و کارهای کوچک و افزایش مزایای بیکاری. برای مرجع, اولین محرک چک به افراد تا 1200 $با مجموع $2,400 برای زوج های که فایل به صورت مالیات به طور مشترک. وابستگان زیر 17 سال مشبک یکی دیگر از $500 در هر کدام.

در اینجا یک عکس فوری از کسانی که واجد شرایط برای اولین بررسی بر اساس چگونه شما فایل برای مالیات:

  • تنها ساکنان ایالات متحده که تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000
  • سران خانواده که درآمد زیر $146,500
  • زوج های که فایل به طور مشترک بدون فرزند و کسب کمتر از $198,000

غیر ساکن کسانی است که شهروندان (نامیده می شوند غیر ساکن بیگانگان) و افرادی که در حال حاضر زندانی نمی واجد شرایط برای اولین محرک را بررسی کنید.

توسط IRS انجام, ارسال اولین موج محرک چک?

در حالی که آن را در حال حاضر ساخته شده دهها میلیون نفر از محرک پرداخت به واجد شرایط آمریکایی ها IRS بیشتر به رفتن. همانطور که از ژوئن 3, آژانس تا به حال ساخته شده 120 میلیون پرداخت به پرداخت مستقیم به حساب بانکی 35 میلیون به عنوان فرستاده چک و نزدیک به 4 میلیون نفر از طریق پست کارت اعتباری بدهی, برای پرداخت 159 میلیون در کل. خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

در حال حاضر ما منتظر جولای که واشنگتن قصد دارد برای شروع به کار در آینده بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر. پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد کوروناویروس مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im