مقام پولی سنگاپور (MAS) کاهش یافته است هفت متقاضیان است که تا به حال ارائه پیشنهادات برای بانک های دیجیتال مجوز در کشور است. این به این معنی 14 متقاضیان دیگر به جلو حرکت خواهد کرد به مرحله بعدی ارزیابی روند با برنده مناقصه می رود رونمایی شود تا پایان سال.

صنعت رگولاتور اما آشکار نیست که مناقصه شده بود کاهش یافته و یا نقل مکان کرده بود جلو در آن ارزیابی است.

14 متقاضیان تلقی به ملاقات معیارهای واجد شرایط مورد نیاز برای در نظر گرفتن متشکل از پنج دیجیتال کامل بانک متقاضیان و نه دیجیتال فروشی بانک متقاضیان گفت: MAS در یک بیانیه پنج شنبه. آنها در حال حاضر به حرکت به مرحله بعدی ارزیابی آن اضافه شده است.

این بدان معنی است که دو قبلی مناقصه به صورت دیجیتال کامل بانک مجوز و همچنین پنج متقاضیان دیجیتال فروشی بانک مجوز شده بود کاهش یافته است.

در میان این لیست از معیارهای واجد شرایط بودند که متقاضی توانایی خود را نشان دهد کسب و کار پیشنهادی مدل پایدار است و می تواند در دیدار با حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز در شروع و همچنین حداقل سرمایه وجوه مورد نیاز بر اساس مداوم.

MAS در ماه ژانویه گفت: آن را دریافت 21 برنامه های کاربردی برای این کشور در بانک های دیجیتال مجوز. سازمان هایی که تا به حال اعلام کرد پیشنهادات خود را شامل یک کنسرسیوم به رهبری محلی سلامتی و شیوه زندگی با نام تجاری V3 گروه و کارت بدون تماس شرکت EZ-Link, بازی, سخت افزار ساز Razer و اینترنت شرکت دریا که صاحب شرکت تجارت الکترونیکی Shopee.

در مرحله بعدی ارزیابی باقی مانده 14 متقاضیان را ارائه طرح های پیشنهادی خود را از طریق جلسات مجازی با توجه به MAS. این خواهد بود بیشتر شارت خود را بر اساس ارزش و مدل کسب و کار شامل استفاده خلاقانه از فناوری و توانایی خود را برای مدیریت محتاطانه و پایدار دیجیتال کسب و کار بانکی. آنها همچنین باید نشان دادن چشم انداز رشد و سهم دیگر به سنگاپور مرکز مالی آن گفت.

آن را نیز به نام برای متقاضیان به بررسی طرح کسب و کار خود را به عنوان COVID-19 شیوع را تحت تاثیر اقتصاد کلان و شرایط کسب و کار. و اشاره کرد که برنامه های کاربردی ارسال شد پایان 2019 قبل از همه گیر ظاهر آن اشاره کرد که متقاضیان باید ارزیابی مجدد کسب و کار خود فرض که بیمه خود را پیش بینی های مالی از جمله منابع مالی است.

با توجه به MAS آن انتظار می رود در برنامه ریزی برای تعیین برنده مناقصه تا پایان این سال است.

این سازمان دولتی در مارس تاخیر در تصمیم خود برای اعلام لیست موفق مناقصه در اصل قرار بود نشان داد این ماه با توجه به شیوع کروناویروس. در ماه ژوئن سال 2019 آن را نشان داد قصد دارد به موضوع به پنج بانک های دیجیتال مجوز به عنوان بخشی از تلاش ها برای اضافه کردن بازار تنوع و تقویت سیستم بانکی در سنگاپور است. این بدان معنی است که غیر بانکی سازمان قادر خواهد بود به درخواست برای مجوز و دیجیتال ارائه خدمات بانکی.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im