Lenovo thinkpad ها را بهبود می بخشد در حال اجرا لینوکس اما مسائل با مشکل ماشین باقی می ماند

ماه گذشته زمانی که لنوو اعلام کرد این بود که به گواهی آن ThinkPad صف برای استفاده با سیستم عامل لینوکس ذهن م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399

ماه گذشته زمانی که لنوو اعلام کرد این بود که به گواهی آن ThinkPad صف برای استفاده با سیستم عامل لینوکس ذهن من تبدیل به یک دستگاه ThinkPad X1 شدید Gen 2.

در پایان سال گذشته من در اهل من مسائل را با دستگاه و در حالی که آن را منصفانه نقد در آن زمان که من استفاده از فدورا نشده است ممکن است بهترین و با خبری که خیر قرار بود برای ارائه به preload اوبونتو ردهت و فدورا توزیع آن انتخاب شد و مربوط تر از من می تواند تصور کند در آن زمان است.

پس از آن اعلام یک عدد تعجب آور از به روز رسانی سیستم عامل به نظر می رسد برای X1 شدید.

آن رفت يکديگر اعلام کردند سال گذشته اما Synaptics خواننده اثر انگشت در لپ تاپ کاملا بی فایده بود تا حدود دو هفته پیش. که با نام تجاری از خواننده تا به حال مدت طولانی است که یک نقطه درد هنگامی که در ترکیب با لینوکس بنابراین آن را خوب است برای دیدن برخی حمایت ها در نهایت زمین.

به طور معمول با لینوکس سازگاری وجود دارد یک زن و شوهر از هشدارهای. شما می توانید ورود به سیستم خود را با اثر انگشت اما گنوم 3 را باز آن جاکلیدی تا زمانی که شما در نوع خود یک رمز عبور پس از آن است که بهترین در نوع خود یک رمز عبور هنگامی که شما به سیستم وارد شوید و با استفاده از اثر انگشت برای باز کردن قفل صفحه نمایش پس از آن. در انتهای دیگر هنگامی که یک اثر انگشت ثبت شده است sudo خواهد شد و تقاضا اثر انگشت به جای رمز عبور. آن را واقعا سخت به کیک خود و خوردن آن را بیش از حد زمانی که می آید به دسکتاپ لینوکس است.

اما بزرگترین نقطه درد با X1 شدید تا کنون بود هیبرید گرافیک راه اندازی که در آن زمان به نظر می رسد به یک انتخاب بین تنها با استفاده از کارت گرافیک Nvidia GPU یا پردازنده اینتل گرافیک یکپارچه شده است.

پس از تمیز کاری وب سایت و برای تقریبا شش ماه من خوشحالم که به گزارش یک راه حل پیدا شد -- این xorg.conf خطوط بیشتر یا کمتر از آنچه که در اسناد و مدارک اما من نیاز به یک BusID خط برای هر دو کارت گرافیک Nvidia و Intel دستگاه بلوک.

من شده است با استفاده از آن را مانند این برای چند ماه. این صفحه نمایش گاهی اوقات یخ برای چند میکروثانیه با این حال و در هر زمان آن را احساس می کند مانند X سرور خراب شده است تا زمانی که مکان نما خوشبختانه شیفت زمانی که آن را جلب کردن. بنابراین حتی زمانی که این کار آن است که بهترین تجربه در ارائه.

اگر نه برای مسائل با داشتن اتصال به نمایشگرهای خارجی من در مورد سال گذشته یکی خواهد بود بهتر است با استفاده از هم گسسته یا integrated GPU وقت به جای خراب با Nvidia نخست خروجی و تنظیمات سرور.

از آن خواهد شد بسیار جذاب چگونه یک گواهی ThinkPad لپ تاپ با ترکیبی از گرافیک انجام می دهد که خیر شروع به انتشار آنها را به درستی راه اندازی X server configuration را نجات داد از ساعتها جستجو برای راه حل ها و آزمون و خطا تست.

این برگ فقط یک خمیازه موضوع را با دستگاه. کاملا شناخته شده است اما مقدار آن را هنوز هم نیاز به خطاب: عمر باتری.

بخشی از مشکل این است که با توجه به در حال اجرا هیبرید گرافیک و هیچ راهی در Nvidia control panel یا بایوس خاموش گسسته GPU به طور کامل آن است که همیشه مکیدن پایین یک مقدار از قدرت حتی اگر کوچک.

سر را به خیر سایت و آن را ادعا می کنند که این دستگاه را فراهم می کند تا 14 ساعت. که حداقل دو اگر نه سه گانه آنچه شما در دنیای واقعی است.

من یک بار دیدم قدرت باقی مانده ویجت می گویند ساعت 16 در دقیقه اول پس از من آن را متهم به 100% و حذف بند ناف قدرت -- و من گمان می کنم یک خیر مهندس یک بار انجام بیش از حد screenshotted آن را مانند من نوشت و آن را بر روی یک ورق تنظیمات. یک دقیقه بعد هر چند زودگذر فانتزی بود و لپ تاپ گزارش داد که کمتر از 6 ساعت باتری باقی مانده است.

sixteen-hours-power.png

دیدن یک شماره مانند این است که شبیه به پیدا کردن یک اسب شاخدار در پایین باغ.

عکس: کریس Duckett/ZDNet

پس از چند ماه از استفاده هر زمان از لپ تاپ می گوید: بیش از 4 ساعت از باتری باقی مانده است و یک زمان خوب است. در خفا انجام دادن در Lenovo مرجع تخصصی و شما را ببینید که بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که لینوکس یا ویندوز, این نوع از شماره همتراز برای دوره.

وجود دارد تعدادی از چیزهایی که من برای به دست آوردن این تعداد به عنوان بالا به عنوان من می توانم.

یکی از بزرگ است برای نصب powertop به نظارت بر استفاده از قدرت و گرفتن ایده از آنچه در جریان است. یک چیزی که من توصیه می کنم که برای فعال کردن powertop سرویس به طور خودکار مجموعه ای از تعدادی از گزینه های برای به حداکثر رساندن استفاده از قدرت.

یک چیز powertop نشان بود و نه وات به رهبری بود به virbr0 شبکه دستگاه. این دستگاه مجازی را فراهم می کند اتصال به hypervisors چیزی I don't run با هر فرکانس در اینجا, بنابراین من آن را روشن کردن. مشابه استدلال پورت اترنت غیر فعال بود در بایوس. Powertop همچنین تایید کرد که Wi-Fi مکیدن کردن یک دسته از قدرت و تبدیل آن را خاموش می کند را یک اصل تفاوت است.

همه, اگر شما غیر فعال کردن همه شبکه, قرار دادن روی صفحه نمایش به پایین به عنوان کم به عنوان شما احتمالا می توانید آن را بخوانید و بدون دادن خودتان فوری فشار چشم و عبور از انگشتان دست خود را و انگشتان شما ممکن است قادر به eek از پنج ساعت و نیم از عمر باتری. این هنوز به این معنی باید کنفرانس تا کنون بازگشت شما به عنوان یک پریز برق در موقع ناهار.

eth0-powersuck.png

شما در حال خواندن است که حق استفاده نشده ethernet پورت ها بسیار پایین تر آب نسبت به یک صفحه نمایش لپ تاپ.

عکس: کریس Duckett/ZDNet

در ساعت گذشته, من دیده ام بیش از 20 درصد از باتری پراکنده است و بیشتر یا کمتر از استاندارد تخلیه رای در حال حاضر. حداقل آن است که در حال حاضر کمتر از 30% در هر ساعت.

من نقطه این همه از آنجا که من یک فرد است که مهم نیست پوشیدن gumboots و سرهم بند دور در لینوکس لوله کشی. پس از شش ماه از این من احساس می کنم من گرفته اند آن را به یک نقطه که در آن کمی وجود دارد که پتانسیل عملکرد چپ به فشار از لپ تاپ.

خیر نیاز به اطمینان حاصل شود آن را قادر به ارائه مناسب و قابل اجرا و بهینه سازی شده لینوکس راه اندازی در یک روز. نه ماه بعد هنگامی که کاربران صیقلی پست در فروم به دنبال مسئله ای است که شباهت یکی از آنها داشتن در زمان حال.

انجام آن را برای اینتل-تنها دستگاه مانند به طور منظم کربن X1 باید کاری که با سهولت است اما از آنجا که این شرکت گفت: قرار است که به گواهی تمام آن ThinkPad محدوده آن خواهد شد که برای مقابله با مشکل کودکان مانند X1 شدید دیر یا زود.

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8:00am می باشد AEST در سیدنی استرالیا است که در 6:00بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.

قبلا در صبح روز دوشنبه بازکن:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن