gettyimages-1254574481
Aurelien Meunier/گتی
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

بیش از 200 نفر از دانشمندان و کارشناسان در سراسر جهان به قلم یک نامه سرگشاده روز دوشنبه به سلامت عمومی بدن از جمله سازمان بهداشت جهانی با این استدلال وجود دارد شواهد قابل توجهی وجود دارد که coronavirus می تواند باقی بماند در هوا و گسترش در ذرات هوابرد از فرد به فرد. نامه منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی در دوشنبه طرفداران برای “استفاده از اقدامات پیشگیرانه برای کاهش این مسیر هوابرد انتقال” و به امضا رسید 239 محققان از 32 کشور جهان است.

وجود باز نامه ای بود که برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز در شنبه توصیف که به عنوان یک سازمان “از گام با علم” نیست.

اما این علم است و در عین حال حل و فصل در مورد اینکه آیا SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 گسترش موثر و علل بیماری این راه است. این یک بله یا نه معادله و مانند بسیاری از جنبه های همه گیر آن را به یک پازل است که حل نشده باقی مانده است.

“این امکان وجود دارد و حتی احتمال دارد که برنامه انتقال رخ می دهد برای SARS-CoV-2 گاهی” بابک جاوید, یک بیماری عفونی پزشک در Tsinghua دانشگاه دانشکده پزشکی در بیانیه ای گفت. “آن را در همه روشن چگونه مشترک این است.”

که رسمی ارشاد در این موضوع این است که ویروس حرکت از فرد به فرد از طریق “قطرات کوچک” که در حال اخراج هنگامی که یک فرد با COVID-19, سرفه, عطسه یا صحبت می کند. این قطرات در حال بیش از حد سنگین به سفر فواصل بزرگ در حال غرق شدن را به سرعت به زمین. علاوه بر این, آن ایالت این ویروس می تواند از سطوح. به همین دلیل شستن دست و اجتماعی فاصله مهم برای کمک به جلوگیری از گسترش.

اما امضا کنندگان در این نامه استدلال می کنند SARS-CoV-2 همچنان در هوا و این ممکن است نقش مهمی در انتقال است. آنها بر این باورند که یک فرد با COVID-19 اخراج ویروس ذرات هوا باقی می ماند و می تواند در فاصله های بسیار دور سفر در جریان هوا به خصوص که در آن تهویه ضعیف است. “این قابل درک است که وجود دارد نه به عنوان عین حال پذیرش جهانی هوابرد انتقال سارس-CoV2; اما در جمعی ما ارزیابی وجود دارد بیش از اندازه کافی شواهد و مدارک به طوری که احتیاطی اصل باید درخواست” آنها بنویسید.

برای کاهش خطر هوابرد انتقال آنها پیشنهاد دو مهم باید اقدامات: بهتر است تهویه در ساختمان های عمومی و کاهش ازدحام بیش از حد. همچنین برای این که به رسمیت شناختن این پتانسیل مسیر انتقال و بیشتر به طور موثر ارتباط برقرار خطرات مرتبط با آن است.

“ما نگران آن هستند که عدم شناخت از خطر هوابرد انتقال COVID-19 و عدم روشن شدن توصیه هایی برای کنترل اقدامات علیه هوابرد ویروس خواهد شد که عواقب قابل توجهی” محققان نوشتن. این است که محدود به ارائه مشاوره های اضافی برجسته خطرات با استناد به فقدان شواهد.

برخی از دانشمندان ابراز نگرانی خود را از این نامه نشان می دهد که نگرانی بیش از هوابرد انتقال ممکن است پر از شکوفه.

“من کمی شوکه شده این آمد می گوید:” اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه تورنتو است. “وجود دارد هیچ اطلاعات جدید فقط یک امضا نامه ای است که باعث می شود عناوین.”

بیش از هوا

بحث محور در تفسیر انتقال حالت و این سردرگمی به گسترش درک عمومی از چگونگی گسترش بیماری.

“یک مشکل در اینجا این است که پتانسیل درگیری بین ویژگی های مفهوم هوابرد انتقال و درک عموم مردم در مورد این دوره گفت:” Jose Vazquez-Boland صندلی از بیماری های عفونی در دانشگاه ادینبورگ.

علمی kerfuffle اساسا چاله “قطرات” — این ذرات سنگین است که سقوط به زمین در عرض شش متر — در برابر “ذرات معلق در هوا” — نور ذرات ویروسی است که باقی می ماند, معلق در هوا. تفاوت کلیدی این است که اندازه ذرات است.

“اندازه [a] قطرات در حال رفتن به واقعا مهم است چرا که همه به طور موثر باید جرم یا وزن چیزی” توضیح می دهد که Bruce Thompson, تنفسی متخصص در Swinburne دانشگاه در استرالیا است. بزرگتر قطرات تنفسی از چیزی شبیه به یک عطسه نمی چوب در اطراف در هوا بلند; آنها هوابرد, اما آنها به زمین رها به سرعت به دلیل گرانش است. ذرات معلق در هوا متفاوت است.

“اگر آن را یک آئروسل آن را به طور بالقوه برای رفتن به شناور در اطراف در هوا بیشتر” تامپسون می گوید.

این ویژگی های تمایز می تواند آن را سخت برای عموم مردم به درک آنچه در آن به معنی برای یک ویروس به “هوابرد.”

“برای عموم مردم ممکن است آن را دشوار است برای تمایز بین موقعیت های مختلف و ویژگی های تعاریف” Vazquez-بید بلند گفت.

شما ممکن است بلافاصله فکر می کنم فقط رفتن برای تنه زدن و یا گذراندن وقت در خارج می تواند منجر به عفونت به عنوان COVID-19 ذرات را راه خود را به ریه های خود را, اما آن را بیشتر احتمال دارد که “هوابرد” مسیر رخ می دهد در پر بسته بندی شده در داخل تنظیمات با تهویه ضعیف. این که آیا شما می تواند مبتلا به SARS-CoV-2 است که به احتمال زیاد زمینه خاص و بسیاری از عوامل خواهد شد. برخی از این نکات دقیق وظریف است که در دانشگاهی به و وپیش و باعث برخی از سردرگمی بیش از گسترش این بیماری است.

“وجود دارد یک بیت از یک دوگانگی کاذب بین قطره و هوابرد انتقال” Bogoch گفت. “این بیشتر از یک طیف به جای سیلوهای.

“COVID-19 آبشار نزدیک به قطرات پایان از طیف” Bogoch گفت.

حتی اگر خطر است انجام نگرفته و یا تحت اذعان کرد که آن را نمی ممکن است تاثیر بسیار زیادی در مبارزه با گسترش. این سازمان توصیه می کند اجتناب از مکان های شلوغ به عنوان بخشی از خود را رسمی ارشاد در حفاظت از خود را از COVID-19. آن را نیز توصیه می کند کسانی که احساس بیمار به ماندن در خانه و یا پوشیدن یک ماسک هنگام خروج از خانه یکی دیگر از عوامل محدود کننده خطر هوابرد انتقال است.

در حال حاضر که آیا coronavirus است هوابرد هدایت باقی مانده عمدتا یکسان است. جلوگیری از شلوغ مکان های سرپوشیده و یا اگر شما باید در داخل خانه سعی کنید به صرف زمان کمتر وجود دارد. این ویروس ممکن است تجمع در تهویه ضعیف فضاهای افزایش خطر ابتلا به عفونت.

شما باید همچنان به حفظ اجتماعی فاصله گرفته است. هنگامی که شما را در یک ماسک قرار داده. شستن دست های خود را. و گوش دادن به مشاوره از محلی مقامات بهداشت و درمان, با این نکته که اطلاعات می تواند — و — تغییر بر اساس شواهد جدید.

که نظرات

در یک نشست خبری روز سه شنبه روزنامه نگاران سوال که در مورد نیویورک تایمز گزارش و باز نامه ای به سازمان یک فرصت برای صحبت های عمومی در این زمینه است.

“ما اذعان وجود دارد در حال ظهور شواهد در این زمینه گفت: Benedetta Allegranzi که ویژگی های رهبری در پیشگیری از عفونت و کنترل است. “ما اعتقاد داریم که ما باید باز به این شواهد و درک پیامدهای آن در مورد حالت های انتقال است.”

“ما گفت: قبلا ما خوش آمدید تعامل از دانشمندان در سراسر جهان” اضافه شده ماریا ون Kerkhove فنی سرب در COVID-19 بیماری همه گیر. ون Kerkhove اشاره کرد که تا به حال مشغول به کار در “مختصر” در مورد انتقال برای چند هفته و انتظار دارد که آن را در دسترس خواهد بود “در روزهای آینده” ترسیم شواهد موجود و راهنمایی در این منطقه است.

“ما همچنین در نقش هوابرد انتقال در تنظیمات دیگر که در آن شما باید تهویه ضعیف” او اشاره کرد.

به روز شده در جولای 7: اضافه شده که در جلسه نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de