پر کردن مالیات به چالش کشیدن حتی در شرایط عادی. اما در این سال آمریکایی ها احساس فشار مالی از زمان بحران و این که ساخت فصل مالیات بیشتر استرس زا تر از همیشه. حتی با به تعویق افتادن مالیاتی بعد از 15 آوریل تا جولای 15, شما هنوز هم ممکن است احساس اضطراب و ضعف در مورد پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را. و شما تنها نیستید.

ادامه مطلب: مالیات 2020: زمانی که آنها با توجه, چگونه به فایل آنلاین و بیشتر

شاید شما در حال فکر کردن به بازگشت به سال گذشته تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت زمانی که شما در تلاش بودند به حرکت درآمد فدرال و ایالتی قوانین مالیاتی و تقلا در آخرین دقیقه به جمع آوری تمام اشکال خود را. مطمئن, شما صرفه جویی در پول با استخدام یک تجربه preparer مالیاتی برای مالیات کمک کند اما در حال حاضر شما تعجب اگر آن شده اند که بهتر از رفتن را از طریق بدون هیچ زحمتی از تشکیل پرونده مالیات خود را.

از بدانند کسر مالیات به درآمد مشمول مالیات به خود اشتغالی مالیات به سود سرمایه خود را وام دانشجوییمالیات دبستان و تشکیل پرونده مالیات می تواند پیچیده باشد. اما استخدام یک حرفه ای preparer مالیاتی برای اظهارنامه مالیاتی خود را می تواند فوق العاده گران است.

خبر خوب این است که وجود دارد بسیاری از مالیات دهندگان نرم افزار و تشکیل پرونده مالیات بر شرکت ها است که با هدف به تشکیل پرونده مالیات بر روند — از گزارش خود درآمد مشمول مالیات و یا خود اشتغالی درآمد, راه اندازی پرداخت مستقیم و رفتن را از طریق خود را جزء به جزء کسر — آسان تر و مقرون به صرفه تر. این که آیا آن را از طریق یک فرم آنلاین را به انجام مالیات خود را آنلاین, دانلود نرم افزار و یا نرم افزار شما می توانید مالیاتی تهیه و فرآیند تشکیل پرونده کمتر پر زحمت حتی با پیچیده مالیاتی شرایط. برای صرفه مالیات دهندگان در خارج وجود دارد و یا برای یک بازگشت ساده, شما حتی می توانید پیدا کردن و یا فوق العاده کم هزینه گزینه برای انجام مالیات خود را آنلاین است که رقیب برخی از تاسیس رقبا.

انتخاب یک تهیه مالیاتی و تشکیل پرونده های نرم افزار است که برای شما مناسب و درآمد خود را به نظر می رسد پیچیده و وقت گیر است. اما ما waded از طریق تمام ویژگی های و چاپ خوب به شما نشان می دهد برخی از بهترین نرم افزار مالیات مناسب برای مالیات دهندگان نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه به منظور برآورد خود را تا سال 2020 بازپرداخت مالیات بر

اگاه

چیزی وجود دارد برای همه filers با TurboTax — این شرکت ارائه می دهد یک بی شمار از گزینه های برای اظهارنامه مالیاتی خود را حتی اگر وضعیت مالیات خود را پیچیده است. یک جایزه برای مالیات filers که با استفاده از نرم افزار Quickbooks (سلام مالکان تنها!): شما می توانید آن را برای اتصال به TurboTax مفید برای افراد خود اشتغال و یا سرمایه گذاران املاک و مستغلات. و اگر وضعیت مالیات خود را پیچیده نیست (نیاز به مقدار زیادی از جزء به جزء کسر و یا مشاوره در مورد مالیات برای مثال) رابط کاربر پسند می سازد آن را ساده به نسیم از طریق مالیات و تهیه فایل مالیات خود را. TurboTax لوکس, محبوب ترین گزینه جستجوهای استاندارد کسر و به نظر می رسد برای یک اعتبار مالیاتی برای دریافت شما خود را حداکثر بازپرداخت را انجام دهید. و TurboTax Premier است که به طور خاص طراحی شده برای مالیات دهندگان است که باید سرمایه گذاری و یا اجاره ملک.

(شایان ذکر است که در ژوئن سال 2020 اگاه اعلام کرد ابزار رایگان برای کمک به مشتریان حرکت دولت مراقبت در عمل برنامه های کمک — و شما نمی نیاز به یک TurboTax کاربر به آن دسترسی داشته باشید. جدید شرکت کمک کمک ابزار کمک می کند تا افراد و صاحبان کسب و کار کوچک تعیین واجد شرایط بودن-و مالیات تاثیر — از چک حفاظت از برنامه های اقتصادی آسیب فاجعه وام کارکنان حفظ و نگهداری اعتبارات و سایر برنامه های مرتبط.)

TurboTax دست به پایین بهترین نرم افزار مالیات برای زندگی شخصی پشتیبانی — باید برای بسیاری از مردم زمانی که آنها در حال پر کردن مالیات آنلاین. برای هزینه های اضافی شما می توانید TurboTax زندگی می کنند که در آن filers می توانید دریافت کمک از یک گواهی مالیاتی حرفه ای از طریق درخواست پشتیبانی از طریق چت تصویری زنده. یک حسابدار یا EA نیز بررسی اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از ارسال آن به IRS حصول اطمینان از شما در حال ساخت مناسب کسر و فقط مطمئن شوید وضعیت مالیات خود را تحت کنترل است. . حداکثر آن ممیزی دفاع گزینه ارائه می دهد یک متخصص اختصاص داده شده به نمایندگی از شما. این همچنین شامل سرقت هویت پوشش خدمات مانند هویت از دست دادن نظارت و بیمه. نه بیش از حد نخ نما به صورت یک فایل الکترونیکی ارائه شده است.

ادامه مطلب: IRS متوقف می شود TurboTax از پنهان کردن رایگان مالیاتی-تشکیل پرونده محصولات در جستجوها

یک نکته این است که شما احتمالا پرداخت بیشتر نسبت به دیگران در لیست ما است. نسخه رایگان وجود دارد, اما برای کسانی که تنها باید نیازهای اساسی و آن را یکی از چند مکان که در آن شما می توانید به طلب کردن از کمک گواهی مالیاتی متخصصان بدون دیدن یک فرد.

قیمت: رایگان برای 120 دلار برای فدرال; $45 در دولت های اضافی $60 تا 90 دلار برای TurboTax زنده; های اضافی $50 برای حداکثر

H&R Block

آن را به عنوان بصری به عنوان TurboTax, اما, H&R Block یکی دیگر از hitter وظیفه سنگین است که ارائه می دهد برخی از ویژگی های مناسب و معقول مانند پشتیبانی فنی نامحدود به filers به همراه تلفن و چت پشتیبانی عالی محکم مشتریان که نیاز به یک کمی از کمک خود به تبادل نظر مالیاتی ماجراجویی. شما در اب راه رفتن را از طریق سوال ساده ساخته شده است در ماشین حساب برای کمک به بسیاری از مالیات موقعیت ها و مقالات مفصل برای مرتب سازی از طریق وضعیت فردی خود را-حتی اگر آن را به نظر می رسد پیچیده است.

ادامه مطلب: 12 تا از بهترین کسر مالیات

ما دوست داریم که شما می توانید فایل مالیات خود را آنلاین در فرد از طریق خود نرم افزار و یا با دانلود نرم افزار خود را. شما 60 روز 100 ٪ رضایت تضمین واردات سال قبل درآمد مالیاتی از شرکت های دیگر و 4 درصد بازپرداخت جایزه اگر شما آن را دریافت از طریق کارت هدیه آمازون. برای هزینه های اضافی filers دریافت گواهی مالیاتی pro به بررسی اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از پر کردن آن.

حرکت نزولی این است که filers نمی دریافت رایگان در فرد پشتیبانی از ممیزی — فقط کسانی که خرید و H&R Block نرم افزار و یا مالیات Pro نقد و بررسی سرویس را دریافت کنید این بهره مند شوند.

قیمت: رایگان برای $105 برای فدرال; مالیات Pro Review $145; $30 به 40 دلار در هر دولت

Jackson Hewitt

گذشته از آن ساده مالیاتی-تشکیل پرونده رابط و دانش کامل مقالات Jackson Hewitt آنلاین بهترین نرم افزار مالیات با بازپرداخت بیمه. آن را ارائه می دهد ساخته شده است در ماشین حساب برای کمک به filers شکل استهلاک و استهلاک plus رایگان ممیزی IRS کمک. اگر شما ترجیح می دهند تشکیل پرونده در فرد شما می توانید انتخاب کردن به آن نگران-رایگان تضمین برنامه که در آن شما می تواند بازپرداخت اگر شما دریافت بازپرداخت کاهش می یابد و یا در صورت اضافی بدهی مالیاتی. نگران-رایگان تضمین پلاتین ردیف شامل ممیزی امنیتی که در آن یک متخصص اختصاص داده شده را مدیریت می کند و نشان دهنده در مورد شما.

ادامه مطلب: بهترین برنامه های بودجه بندی

که می شود گفت به filers به دنبال انجام مالیات خود را آنلاین, شما را پیدا خواهد کرد بسیار است که در اینجا نیست ارائه شده در جای دیگر — توانایی برای واردات مالیات از رقبا پشتیبانی از طریق چت زنده یک گزینه رایگان و خودکار تکمیل دولت باز می گرداند.

قیمت: رایگان برای $50 برای اظهارنامه مالیاتی فدرال; $40 در دولت

مالیات قاتل

اگر شما به دنبال بهترین نرم افزار مالیات به صورت کلی قیمت گذاری TaxSlayer پشتیبانی از تمام فرم های مالیاتی خود را کلاسیک و سطح بالا. حتی اگر شما با استفاده از نسخه رایگان مشتریان می توانند دسترسی مشاوره مالیاتی از طریق آن ابزار آموزشی تلفن و ایمیل پشتیبانی می کند. بالاتر ردیف مانند TaxSlayer حق دسترسی به ممیزی حمایت از کمک های حرفه ای مالیاتی و چت زنده پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب: مدیریت ذخیره و سرمایه گذاری پول خود را با این برنامه

اگر شما یک سرمایه گذار املاک و مستغلات و یا اجاره ملک آگاه وجود ندارد ماشین حساب برای استهلاک و استهلاک و نه در حال وجود ممیزی برای حمایت از خود اشتغالی درآمد. عمده جوشیدن است که TaxSlayer ارائه می دهد هیچ علاقه پیشرفت خود را بازپرداخت مالیات — دریافت یا $500 یا 1000 $یک بار IRS شما را بپذیرد تشکیل پرونده و دریافت این وجوه در یک نقطه سبز اعتباری ویزا کارت در کمتر از 24 ساعت. هنگامی که شما دریافت خود را بازپرداخت TaxSlayer سپرده خواهد شد و بقیه پس از کسر پیشرفت خود را و هر گونه هزینه های قابل پرداخت.

قیمت: رایگان برای $47 برای فدرال; $29 در دولت

امتیاز اعتباری

در حالی که برخی دیگر رایگان تشکیل پرونده مالیاتی نرم افزار اتهامات به دولت بازگشت, Credit Karma مالیات نیست. در عوض آن را به شما می دهد یک رابط کاربر پسند, راهنمایی های مفید برای توضیح مالیاتی مربوط به اصطلاحات و چت زنده پشتیبانی فنی. امتیاز اعتباری نیز ادعا می کند که ویژگی های بیشتری نسبت به TurboTax رایگان گزینه از جمله تشکیل پرونده برای بهره وام مسکن مالیات بر املاک و وام دانشجویی بهره کسر.

ادامه مطلب: که در آن به پرونده مالیات خود را به صورت رایگان

ویژگی های دیگر عبارتند از ممیزی دفاع که در آن مشتریان می توانند به دریافت خدماتی مانند: مشاوره از یک نماینده است که همچنین می توانید با شرکت در یک جلسه از طرف شما و کمک با بدهی مالیاتی گزینه های وضوح. اگر شما در نهایت دریافت یک بزرگتر بازپرداخت مالیات یا مدیون کمتر در مالیات فدرال پس از تشکیل پرونده با امتیاز اعتباری شما ممکن است قادر به دریافت تا 100 دلار در کارت های هدیه.

امتیاز اعتباری مالیاتی نرم افزار دارای محدودیت های آن — شما نمی توانید واردات اظهارنامه مالیاتی از یک رقیب. شروع به پر کردن شما نیاز به گرفتن IRS رونوشت از سال گذشته مالیات بازگشت.

TaxAct

در تمام پرداخت ردیف TaxAct کاربران می توانند با دریافت راهنمایی از متخصص مالیاتی به عنوان یک add-on گزینه بسیار شبیه TurboTax ارائه می دهد. بسته به درجه شما می توانید دریافت نامحدود یک تلفن و یا در برنامه های چت و پشتیبانی صفحه نمایش-قابلیت به اشتراک گذاری. آن را ساده برای واردات در سال گذشته مالیات از طریق پلت فرم آن و فهرست از طریق آن دانش در پایگاه داده به عنوان ورودی شما خود را جزء به جزء کسر.

ادامه مطلب: روز مالیات نا امیدی: چرا نمی توانم جوانب مثبت نگه دارید تا با مالی tech?

که در آن TaxAct می درخشد آن $100,000 دقت تضمینی-دریافت تا 100.000 دلار برای هر تفاوت در مسئولیت و یا بازپرداخت مجازات IRS و علاقه به علاوه هزینه برای TaxAct نرم افزار هزینه است. این ویژگی ممکن است آن را به بهترین نرم افزار مالیات برای شما اگر شما یک درآمد مشمول مالیات و یا پیچیده مالیاتی وضعیت که در آن شما احساس می کنید خطا ممکن است به احتمال زیاد.

قیمت: رایگان برای $80 برای فدرال; 15 دلار به 80 دلار مالیات متخصص پشتیبانی; $40 دولت تشکیل پرونده (به جز رایگان لایه)

FreeTaxUSA

قابل مقایسه با اعتباری کارما مالیات FreeTaxUSA بیشتر رایگان به جز شما نیاز به پرداخت زمانی که تشکیل پرونده مالیات دولت است. آن را کمی بیشتر کاربر پسند پس از آن ارائه می دهد گزینه برای واردات قبلی اظهارنامه مالیاتی از رقبا و پر کردن یک اصلاح اظهارنامه مالیاتی. اکثر فرم های مالیاتی پشتیبانی می کند و نسخه لوکس به شما می دهد اضافه شده قدرت پردازش مانند اولویت چت زنده و پشتیبانی از مشتری پر کردن فضای مجاز: نامحدود اصلاح گرداند و دریافت دسترسی به خدمات حسابرسی خود را دادن به شما دسترسی به متخصصان مالیاتی. این متخصصان قادر خواهد بود برای رسیدگی به سوالات خاص خود را از جمله چگونه به درک ممیزی اطلاع مدارک شما نیاز به مالیات و کمک در نوشتن یک پاسخ به IRS.

قیمت: رایگان برای فدرال; $15 در هر دولت; $6.99 deluxe version

در اصل منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im