زوکربرگ بزوس طبخ و پیچای ضد تراست شنوایی به احتمال زیاد به تاخیر افتاد – CNET


gettyimages-1177753363

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت در برابر کنگره کمیته خدمات مالی مجلس در سال 2019.


NurPhoto/گتی

دوشنبه راه اندازی شد به یک روز تاریخی. مارک زوکربرگ, جف بزوس, تیم کوک و سوندار پیچای — را به مدیران عامل Facebook, آمازون, اپل و گوگل متعلق به حروف الفبا — شد برنامه ریزی برای نشستن قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست. این جلسه به احتمال زیاد به تعویق افتاد, با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

یک برنامه ریزی جنگ مقصر است. اواخر John Lewis, یک نماینده دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که فوت هفته گذشته از سرطان لوزالمعده را به دروغ در دولت در کاپیتول ساختمان مدور در روز دوشنبه اعلام شد در روز پنج شنبه.

در این جلسه از تکنولوژی غول های برنامه ریزی شده بود را در ظهر. یک تاریخ جدید برای شنیدن است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است این منبع گفت. Facebook گوگل, اپل و آمازون را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. Axios زودتر گزارش اخبار.

ماه در ساخت این ضد تراست شنوایی با هدف به چهار نفر از قدرتمند ترین مدیران در انجمن دفاع از اتهام رفتارهای انحصاری. چهار تکنولوژی غول رو موشکافی بیش از سال گذشته از قانونگذاران و تنظیم کننده که نه بیش از حد طولانی پیش نگاه دره سیلیکون در یک دور بیشتر نور مثبت است. مقامات در حال حاضر نگرانی در مورد این شرکت های در حال رشد تسلط در بازار است که می تواند له رقابت است.

در طول یک جلسه کمیته در ژانویهکوچکتر شرکت فنی و شکایت در مورد ناعادلانه شیوه های کسب و کار از فن آوری غول. مدیر عامل شرکت Sonos پاتریک اسپنس قانونگذاران گفت که گوگل در تلاش برای محدود کردن شرکت خود نوآوری و می خواستم بینش Sonos’ محصول آینده نظر دارد. Sonos گوگل شکایت کردو ادعا این شرکت به سرقت برده و آن بلندگوی بی سیم فن آوری است. دیوید بارنت مدیر عامل شرکت PopSockets, لعنتی آمازون برای نادیده گرفتن مسائل مورد تقلبی که او می خواهم مطرح شده برای ماه قلدری او را به خود را پایین تر قیمت.

“وجود چنین قدرت غالب وجود دارد که با این شرکت ها که واقعا حتی به عنوان یک شرکت ما اندازه شما احساس می کنید مانند شما هیچ انتخاب” اسپنس گفت.

روند گرفتن تمام چهار اجرائی در مقابل این کمیته بدون درام. نماینده دیوید Cicilline که عنوان خانه فرعی در ماه مه تهدید به حکم بزوس به نظر می رسد در ضد تراست شنوایی پس از ارسال یک نامه سرگشاده به بزوس تماس خود را برای شهادت. بزوس توافق به نظر می رسد در ماه ژوئن.

CNET ریچارد Nieva کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net