آی فون خود را به ارزش $108 کمتر در هر سال شما آن را خود

بر اساس یک نظرسنجی جدید آمریکایی ها در حال نشستن در یک متناوب $43 میلیارد دلار ارزش استفاده نشده با تکنولوژی که می تواند به ارزش پول نقد است. بنابراین شما ممکن است می خواهید به مرتب کردن و فروش خود را به سرعت مستهلک tech بنابراین می توان آن را قرار داده به خوبی استفاده در جاهای دیگر.

Tech خرید-برگشت از سایت Decluttr به تازگی مورد بررسی 2,000 بزرگسالان آمریکایی در ماه مارس سال 2020 با پیگیری در ممکن است برای پیدا کردن چقدر پول آنها می تواند نشسته و چه مقدار از آن است که مستهلک در هر سال.

هر سال ما گرسنگی به خرید آخرین ابزار جدید به این معنی است که ما مسن تر و با تکنولوژی تلفن های همراه از دست دادن ارزش هر سال با توجه به استهلاک.

به طور متوسط آمریکایی ها خود را نگه دارید استفاده نشده tech بیحال شدن در زیر شلواری برای بیش از یک سال و یک در 10 خواهد شد نگه داشتن آن به مدت سه سال یا بیشتر جمع آوری گرد و غبار.

تکنولوژی سخت افزار مانند گوشی های هوشمند, کامپیوتر, تبلت, کنسول بازی و wearables مستهلک در ارزش به طور متوسط 26 درصد در طی یک سال است. این بدان معناست که ارزش تکنولوژی در خانه های آمریکایی است که انتظار می رود به سقوط از 11 میلیارد دلار در 12 ماه آینده.

ایالات متحده به طور متوسط خانوار دارای 199 دلار ارزش های ناخواسته فناوری مانند تلفن های همراه و رایانه های قرص کنسول های بازی و wearables نشسته در اطراف از دست دادن پول در هر روز است.

Your iPhone is worth $108 less each year you own it zdnet

Decluttr

به طور معمول تلفن های همراه مستهلک توسط 36 درصد از ارزش خود را در 12 ماه. اپل را از دست خواهد داد به طور متوسط $108 هر سال گوشی های سامسونگ را از دست بدهند $66. برخی از مدل ها مستهلک نزدیک به 40 درصد — به طوری که آنها را از دست خواهد داد صدها دلار ارزش دیگر که شما آنها را نگه دارید.

Your iPhone is worth $108 less each year you own it zdnet

Decluttr

انواع دیگر فن آوری های سخت افزاری نیست حفظ ارزش خود را یا نه. مدلهای macbook مستهلک تا 41 درصد و 140 دلار از ارزش خود را هر سال در حالی که قرص را از دست بدهند 85 دلار و پوشیدنی ساعت مستهلک خواهد شد توسط $90.

بنابراین اگر شما می خواهید به استفاده از $43 میلیارد دلار ارزش استفاده نشده tech شما بهتر است سریع می شود. یک 11 میلیارد دلار استهلاک در یک سال قطعا باید انگیزه کافی برای روشن کردن از سخت افزار خود را.

شما ممکن است همه دلتنگ برای یکپارچهسازی با سیستمعامل رایانه های شخصی, قدیمی, سخت افزار, در دستگاه های اپل و یا باستان سخت افزار و نرم افزار رفته اما فراموش نکرده است.

اما hoarders در میان شما ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در برخی از فن آوری برای آیندگان.

اگر این است که شما در حرکت خود Nintendo DS Lite و آویزان بر روی پلی استیشن خود را طرفدار, که, با توجه به این نظر سنجی را از دست بدهند تنها 15 درصد از ارزش خود را در سال آینده. از سوی دیگر خود را به iPad Pro 11 را کاهش دهد و تنها 14 درصد در سال آینده.

و هنگامی که آن را واقعا, پیر, آن را فقط ممکن است ارزش ثروت. اما فقط به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم را به تفکر دقیقا همان.

گوشی های هوشمند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im