آینده خود را KFC کتلت مرغ می تواند 3D چاپ شده در یک آزمایشگاه

KFC می خواهد برای ایجاد “رستوران آینده” با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D به تولید قطعات مرغ به مقصد به صورت جدول است.

ایالات متحده فست فود زنجیره ای اعلام همکاری با 3D Bioprinting راه حل های هفته گذشته است. تاسیس در سال 2013 توسط روسیه بزرگترین خصوصی پزشکی شرکت آزمايشگاهی 3D Bioprinting راه حل های ایجاد چند منظوره 3D پرینتر از جمله bioprinters قادر به تولید بافت ها و ارگان های مبتنی بر محصولات.

در یک آزمون ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در سال 2018 به عنوان مثال شرکت 3D پرینتر استفاده می شد به چاپ بشر بافت غضروف و جوندگان غده تیروئید.

اما پشت در سیاره زمین این شرکت در حال حاضر تنظیم مناظر خود را در پتانسیل 3D چاپ سریع مواد غذایی.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus و 3D چاپ: چگونه سازندگان پله تا عرضه حیاتی پزشکی کیت

KFC و مسکو بر اساس شرکت را با هدف ایجاد سلول بر اساس “گوشت مرغ” در آزمایشگاه خواهد شد که به عنوان “نزدیک به عنوان ممکن است” به استاندارد کتلت مرغ با آزمایش محصول نهایی از نمونه های برنامه ریزی شده برای سقوط.

KFC می گوید که کاوش چاپ 3D به عنوان وسیله ای برای تولید “گوشت آینده” شده است باعث شده “نیاز به توسعه بیشتر سازگار با محیط زیست روش های تولید مواد غذایی” را به عنوان به خوبی به عنوان به تهیه کردن به افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای جایگزین سنتی گوشت.

با این حال باید توجه داشت که 3D-چاپ محصولات هنوز هم می شود بر اساس حیوانات, بافت و در نتیجه خواهد شد مناسب برای گیاهخواری یا وگان شام.

آزمایشگاه-تولید قطعات مرغ را از بافت ها رشد کرده از مرغ سلول های ترکیب شده با مواد گیاهی به تکرار طعم و مزه و بافت معمولی مرغ. این bioprinted گوشت خواهد شد و سپس ادویه دار و پوشیده با نان “برای رسیدن به امضا KFC طعم” زنجیره غذایی می گوید.

“در KFC, ما از نزدیک نظارت بر تمام آخرین روند و نوآوری و انجام بهترین های ما به نگه دارید تا با بار با معرفی فن آوری های پیشرفته به ما رستوران شبکه می گوید:” Raisa Polyakova مدیر کل از KFC در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع. “طراحی محصولات گوشت در حال گام بعدی است.”

CNET: چین با هدف تسلط بر بزرگترین فن آوری در زندگی ما

نیاز به نوآوری در حال حاضر نشان داده شده است توسط KFC با آینده ما راه اندازی کارخانه های مبتنی بر ‘مرغ سرخ شده’ طراحی و توسعه توسط فراتر از گوشت و یک شرکت که متخصص در گیاهی جایگزین گوشت.

تولید انبوه آزمایشگاه-رشد مواد غذایی چالش برانگیز است, چشم انداز, اما با توجه به گرمایش جهانی و اثرات زیست محیطی و بالا بردن حیوانات به تهیه کردن به گوشت تقاضا و رفاه حیوانات, نگرانی, ایده این است که به طور گسترده ای مورد بررسی قرار گیرد.

با توجه به سال 2011 مطالعه انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد و دانشگاه آمستردام تولید به اصطلاح کشت گوشت می تواند در کاهش گازهای گلخانه ای تا 96 درصد در مقایسه با بالا بردن خوک های گوسفند و گاو است. محققان تخمین می زنند که کشت تولید گوشت در نهایت می تواند نیاز به 45 درصد انرژی کمتری 99% کاهش استفاده از زمین و 96 درصد آب کمتر استفاده کنید.

TechRepublic: چگونه شرکت ها در حال گرفتن کارکنان به تعطیلات تابستان امسال به جای ذخیره کردن انجمن اولیا و مربیان

مرغ را به انرژی بیشتری برای تولید در این راه اما به مراتب کمتر از آب و زمین از سنتی پرورش مرغ.

“در آینده توسعه سریع فن آوری های مانند اجازه خواهد داد که ما را به 3D-چاپ محصولات گوشت در دسترس تر و ما امیدواریم که این فن آوری ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از همکاری های ما با KFC کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به راه اندازی تلفن های مبتنی بر محصولات گوشت در بازار اظهار یوسف Khesuani از بنیانگذاران 3D Bioprinting راه حل.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>