Meghan Markle و شاهزاده هری تنها چند روز به جدید خود را غیر سلطنتی زندگی می کند اما آنها آماده هستند برای بازگشت به کار. آنها شروع به پریدن کرد و حق را به خود جدید L. A. زندگی با اعلام نام جدید خود را غیر انتفاعی امپراتوری به نام “Archewell.”

Prince Harry and Meghan Markle

زن و شوهر توصیف کسب و کار جدید خود سرمایه گذاری به عنوان یک “چند وجهی” و شامل عاطفی حمایت از گروه چند رسانه ای آموزشی جزء و خوب بودن سایت. با این حال به نظر می رسد مانند سابق سلطنتی ممکن است حتی بیشتر تا آستین خود را.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

با توجه به کاربرد علامت تجاری ارائه شده به ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر توسط هری و مگان وکلا آن را به وضوح بیان می کند که آنها می خواهم به رزرو این حقوق را به “تصویر متحرک, فیلم, مقالات, کتاب, کتاب های صوتی, پادکست ها, سمعی و بصری, سرگرمی, تلویزیون را نشان می دهد, دیجیتال, سرگرمی, مطالب…نوشته unscripted و تلویزیون در انیمیشن را نشان می دهد.” با توجه به اینکه مگان بود یک بازیگر انجام شده قبل از او ازدواج هری چشم انداز تعجب آور نیست.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

این “Archewell” با نام تجاری را نیز شامل لباس مانند “شلوار لی, کوتاه, ژاکت, کت, جوراب; loungewear; rainwear; کفش [و] کلاه” با توجه به کاربرد علامت تجاری. به نظر می رسد مانند دوک و دوشس ساسکس می خواهید به ترک تمام گزینه های خود را باز کنید.

Prince Harry and Meghan Markle

بدون تعهدات سلطنتی درگیری های آسمان محدود برای هری و مگان. اما آنها را کامل تکامل یافته تبدیل فیلم استودیو ؟ ما باید صبر کنید و ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de