واضح است که لئوناردو دی کاپریو نیست یک مرد تنها در قرنطینه.

این ستاره هالیوود پا در طول اقامت در خانه سفارشات با دختر Camila Morrone, 22–و طرفداران می تواند به توقف remarking چگونه جوان او به نظر می رسد!

TMZ ارسال شده paparazzi عکس به خود Instagram تغذیه در مارس 17, با عنوان: “لئوناردو دی کاپریو کردم همه چیز را یک مرد می تواند نیاز در قرنطینه … یک دختر و یک کمی شایان ستایش توله سگ!!! قدم زدن پایین Sunset Blvd.”

“من فکر کردم که دختر خود” نوشت: یک کاربر. “او به نظر می رسد 12” نوشت: یکی دیگر از.

این نظر نمی توانست باور کند که لئو دوست دختر نگه داشتن جوان و جوانتر. احمقانه است!

ادامه مطلب: کیت بکینسیل نگه داشتن دوست پسر جوان و جوانتر–شما نمی خواهد باور که او دوستیابی در حال حاضر!

و جای تعجب نیست که تیلور سویفت به نام از 45 سال lothario در او داغدار فمینیستی آهنگ “مرد.” Morrone کمتر از نصف سن خود!

نادر تفرج دستگیر لئو و خود را بسیار جوان بانوی عشق نگه داشتن مشخصات پایین در عینک آفتابی و کلاه و ماسک های جراحی–کامل با sweatpants. ستاره های آنها درست مثل ما!

اواز یا موسیقی دو نفری بود آسان به نقطه در خیابان های لس آنجلس به عنوان شهر سخت stay-at-home سفارشات در محل. اما نگران نباشید–لئو و Camila نیست شکستن هر گونه قوانین… شما هنوز هم می تواند سر خارج برای برخی از ورزش.

این زن و شوهر شده اند, دوستیابی, از ماه دسامبر سال 2017 دیده می شد با پوشیدن مطابق محافظ ماسک صورت در حالی که راه رفتن خود را به تازگی پرورش سیبرین هاسکی در LA.

اما این همه بد نیست عناوین برای “Once Upon a Time in Hollywood” ستاره; او کمک کرد به منظور بالا بردن $15M برای COVID-19 امداد با مشهور خود را بگیرید و یاد دهید از طریق همه در چالش است. رفتن لئو بروید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de