شما هرگز حدس می زنم آنچه جنیفر لوپز گرفتار شد در قرنطینه–طرفداران آنقدر دیوانه!

بسیاری از وبلاگ آمده اند تحت آتش به دلایل مختلف در طول قرنطینه. این که آیا آن را در آینده با هم به خواندن یک کمی تن-ناشنوا ترانه معینی Beatles عضو و یا شکایت در مورد بی حوصله بودن در مجلل قصرها. و جنیفر لوپز یکی از آخرین وبلاگ به طلبه برای آنچه که او در طول قرنطینه.

چلپ چلوپ اخبار

ما معمولا فقط باید چیزهای خوبی برای گفتن در مورد JLo. 50 سال سوپراستار و مادر-از-دو شگفت انگیز است (و چه کسی می تواند فراموش نکنید که سوپر باول عملکرد؟!). اما JLo طرفداران خوشحال بودند در مورد آنچه که او انجام شده است.

چلپ چلوپ اخبار

ظاهرا JLo و نامزد الکس رودریگزبا نام مستعار Arod ایجاد موقت بیس بال راه اندازی در حیاط خلوت خود و Arod بود به طرفداران خود توصیه در مورد نحوه بازی.

مشاهده این پست در Instagram

امروز یک رویای روز برای من است. اول من می خواهم برای تشکر از هر کسی که گوش به تماشای اولین ARod بیس بال درمانگاه. من امیدوارم که شما بچه ها چیزی یاد گرفته و از آن لذت می برد تا آنجا که من لذت می برد آن را انجام! . این اشاره کردم در طول livestream, اما شما می دانید آنچه شکسپیر بود که او در قرنطینه به دلیل طاعون ؟ او نوشت: King Lear. شما می توانید اجازه دهید این بار به شما منتقل شده و یا شما می توانید آن را تصاحب و استفاده از آن برای کار خود را در نوسان سازمان دیده بان تن از فیلم و خودتان را به یک بازیکن بهتر است. یا بهتر هر چیزی که برای ماده. . . شما همچنین می توانید استفاده از آن برای صرف وقت با کیفیت با خانواده. ما تا به حال یک انفجار بازی کمی بیس بال در حیاط با چهار قدرتمند زنان جوان در زندگی من است. . زمانی که من در سن و سال خود من نمی تواند استطاعت خفاش توپ ⚾️ و دستکش. من خوش شانس بود به بزرگ مربیان به نگاه کردن برای من و برای @bgcmiamidade به من محل بازی. . امروز, آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای آنها را به برخی از کاهش. تنها افسرده بخش بود تماشای جن قفل در در نوسان و راه اندازی یک. آنچه او می تواند انجام دهید ؟ او حتی بازدید بهتر از من انجام دهید! #ShesANatural 🔱

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط الکس رودریگز (@arod) on

Arod حتی شده یک ویدیو در Instagram شامل کودکان و نوجوانان و حتی JLo خودش بازی بیس بال و داشتن یک زمان بزرگ است و ما شگفت زده می شود اگر او JLo را تایید قبل از به اشتراک گذاری آن.

چلپ چلوپ اخبار

ما نمی توانیم سرزنش JLo و Arod برای ساخت بهترین از وضعیت کنونی و با بهره گیری زمان با بچه های خود را. اما شاید ما می تواند آنها را سرزنش برای نشان دادن خاموش. در طول زمان هنگامی که اختلاف درآمد است و حتی بیشتر مشهود است و جای تعجب نیست که چرا طرفداران عصبانی شدن زمانی که آنها در داخل (و یا در JLo مورد خارج) وبلاگ’ خانه! ما نمی تواند کمک کند اما به یاد داشته باشید JLo کلاسیک آهنگ “جنی از بلوک” و تعجب می کنم اگر شاید او باید گوش دادن به آن قبل از Arod نوشته های بعدی خود Instagram تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de