شما می توانید به تماشای همیلتون در دیزنی اما نه با یک محاکمه آزاد. چه می دانم – CNET


gettyimages-539757268

همیلتون در دسترس است در حال حاضر در دیزنی به علاوه.

تئو Wargo/گتی ایماژ

این فیلم نسخه از این سر و صدا-ضربه هیپ هاپ موسیقی همیلتون است که در حال حاضر در دسترس در دیزنی به علاوه. شما می توانید به تماشای این فیلم برداری عملکرد برادوی تولید ویژگی اصلی بازیگران از موسیقی همیلتون در گوشی شما TV و یا دسکتاپ. اما دیزنی به علاوه به تازگی قطع آزمایشی آن برنامه استفاده می شود که به شما اجازه تماشای بینندگان انتخاب شده از دیزنی فروشگاه قبل از تصمیم گیری اگر آنها می خواستند به اشتراک بنابراین آن را به شما هزینه.

اگر آن را تا به حال تغییر قوانین این امکان بسیار واقعی است که میلیون ها بیننده می تواند تماشا کرده ام همیلتون دیزنی به همراه ارائه یک محاکمه رایگان بیش چهارم ژوئیه آخر هفته و پس از آن در حال غرق خدمات جریان شده اند بد برای کسب و کار. به این معنی اگر شما می خواهید برای دیدن تونی-برنده جایزه اصلی برادوی نشان می دهد شما نیاز به سازمان دیده بان از یک حساب مشترک پرداخت می شود (به عنوان خوانده شده در برای جزئیات بیشتر).

اگر شما هنوز هم در حصار در مورد اینکه آیا شما می خواهید برای عضویت در دیزنی به علاوه برای همیلتون تنها شما می توانید جزئیات CNET را spoiler-رایگان همیلتون نقد و بررسیو یا سازمان دیده بان تریلر زیر برای کمک به را تشکیل می دهند و ذهن شما را. و در اینجا است که چرا یک نسخه فیلم Hamilton بسیار قابل توجه است.

برنده جایزه موسیقی است که مورد ستایش قرار داد به عنوان یک خلاق بازگویی مدرن از الکساندر همیلتون در سفر خود برای تبدیل شدن به یک بنیانگذار ایالات متحده است. ایجاد شده توسط آهنگساز نمایشنامه نویس بازیگر و تهیه کننده Lin-مانوئل میراندا همیلتون برنده 11 جوایز تونی سال 2016 و 2016 جایزه پولیتزر در درام.

همیلتون فیلم ثبت شد با اصلی 2016 برادوی بازیگران که شامل عمدتا از لاتین و آسیایی و آمریکایی نوازندگان از جمله میراندا خود را. دیزنی به علاوه این آمار قابل توجه است در این زمان آب و هوای سیاسی در اعتراض سیستمیک نژادی و بی عدالتی و تماس به اصلاحات همه چیز از تثبیت پلیس قوانین استخدام و شیوه های جبران خسارت از شرکت های بزرگ امریکا.

Aaron Burr و جورج واشنگتن در میان شخصیت های روی صحنه در کنار عنوانی پدر و بنیانگذار. نشان می دهد شامل آهنگ های محبوب مانند من شات یورکتون (دنیای وارونه) و صبر کنید — شما می توانید جریان این آلبوم رایگان در Spotify و شما قطعا باید گوش دادن به موسیقی متن فیلم قبل از تماشای همیلتون. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای همیلتون در حال حاضر آن را در دسترس در دیزنی به علاوه. و شما می توانید به تماشای این تریلر زیر.

بیشتر بخوانید: این همیلتون شات نوشیدنی شما می توانید quaff در حالی که شما تماشای

می توانم ساعت مچی Hamilton آنلاین به صورت رایگان?

برای تماشای همیلتون شما باید به یکی از دیزنی به علاوه اشتراک در زیر. توجه داشته باشید که شما می توانید در هر زمان لغو.

سه راه اساسی وجود دارد به اشتراک:

اگر شما نمی بینید همیلتون برجسته در بالای دیزنی به علاوه شما می توانید جستجو را با انتخاب آیکون ذرهبین و تایپ این فیلم نام.

23-disney-plus

سازمان دیده بان همیلتون خود را از تلویزیون و یا تلفن.

سارا تو/CNET

آیا من می توانم دانلود همیلتون برای تماشای آفلاین ؟

دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام از خود نشان می دهد و فیلم برای تماشای آنلاین.

چه معامله بزرگ است ؟

همیلتون فیلم نسخه در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن تئاتر در اکتبر 2021 اما منتقل شد به صورت آنلاین نمایش در دیزنی به علاوه به عنوان یک نتیجه از تعطیلی تئاتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از اجراهای برادوی نشان می دهد در حال معلق تا اطلاع ثانوی با توجه به COVID-19 تنها راه طرفداران قادر خواهد بود به تماشای برنده جایزه موسیقی است که در دیزنی به علاوه. بلیط برای دیدن یک اجرای زنده از همیلتون که اغلب به فروش می رسد در سینماهای سراسر کشور باید در محدوده از $149 و تا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بالا 5 را نشان می دهد از دست رفته از دیزنی Plus


5:30

توسط همیلتون زبان صریح و روشن سانسور ؟

قبل از جریان در دیزنی به علاوه در دسترس شد Lin-مانوئل میراندا, خالق, Hamilton, رسما تایید کرد که فیلم را سانسور دو با استفاده از F-word در حالی که استفاده از یک است که هنوز هم در نشان می دهد. وجود دارد چند نمونه از s-کلمه و برخی از موقعیت های جنسی. همیلتون فیلم rated PG-13.

این داستان اغلب به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>