شما می توانید سعی کنید در iOS 14 و iPadOS 14 اولیه اما مهم نیست اشکالات – CNET


iOS-14-iPhone-Widgets-Beta
Óscar Gutiérrez/CNET

اپل با انتشار عمده جدید به روز رسانی نرم افزار در پاییز برای اپل و iPads و در حال حاضر شما می توانید دانلود نسخه prerelease از آنها را برای تست درایو. جدید اپل در iOS 14 و iPadOS 14 نسخه های بتا را می توان نصب شده به صورت رایگان در هر های اخیر دستگاه اما forewarned می شود وجود اشکالات.

اپل پرده برداری از نرم افزار جدید آن در ماه ژوئن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی یا WWDC برگزار شد و به طور کامل آنلاین در این سال به دلیل coronavirus بیماری همه گیر. با وجود اپل و کارکنان مجبور به کار از راه دور برای جلوگیری از گسترش ویروس این شرکت گفت که آنها پخته شده تا ویژگی های جدید طولانی درخواست شده توسط کاربران و در دسترس در رقابت گوشی های طراحی شده توسط گوگل نرم افزار اندروید. ویژگی های آن عبارتند از: اضافه کردن کوچک ویجت برنامه در صفحه اصلی قابلیت تغییر به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر وب نرم افزار و تصویر-در-تصویر تصویری برای آی فون در حالی که با استفاده از برنامه های دیگر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 بتا عمومی: چگونه به آن را نصب کنید در حال حاضر


5:43

“ما در حال ساخت آن را حتی قوی تر و آسان تر به استفاده از” اپل از نرم افزار Craig Federighi گفت: در حالی که اعلام جدید نرم افزار. “این سال ما را به صرف زمان تجدید نظر در برخی از نمادین ترین عناصر تجربه در آی فون است.”

بیشتر بخوانید: چگونه به دانلود و نصب iOS 14 و iPadOS 14 بتا عمومی شرکت

در حالی که ویژگی های جدید سرگرم کننده را امتحان کنید, این مکان نسخه های بتا به این معنا نیست برای استفاده روزمره است. این شرکت اغلب به یاد کسانی که دانلود این نرم افزار که آن را ممکن است حاوی اشتباهات است که می تواند به طور ناگهانی متوقف و آن را می تواند از دست دادن داده های خود را. اپل توصیه می کند پرماجرا افرادی که هنوز هم می خواهید به استفاده از آن به نصب نرم افزار بتا در یک دستگاه است که “کسب و کار حیاتی است.”

اپل نسخه های بتا عمومی برای iOS 14 و iPadOS 14 نه تنها نرم افزار این شرکت برنامه های خود را پیش از سقوط آن منتشر شده است. اپل نیز در حال برنامه ریزی برای آن ارائه اولین نسخه های بتا جدید WatchOS نرم افزار برای اپل ساعت و MacOS Big Sur خود را برای کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها در اواخر این ماه. این نرم افزار می توان از اپل اختصاص داده شده بتا وب سایت و اجرا خواهد شد بر روی آی فون 6S (2015) و iPad Air 2 (2014) و دیده بان اپل سری 3 (2017) و تا.

اینجا همه بزرگترین تغییرات در آینده برای iOS و iPadOS تا کنون.

iOS 14

اپل iOS 14 برای آی فون و آی پاد لمسی (آره کسانی که هنوز هم وجود دارد) بود که با تمرکز بر روی اضافه کردن ویژگی های افراد درخواست شده است این شرکت برای اضافه کردن سال به عنوان به خوبی به عنوان اصلاحات به آن را آسان تر به استفاده از. گذشته از ویدجت امکان تغییر برنامه به طور پیش فرض و تصویر-در-تصویر اپل نیز اضافه شده دوچرخه سواری جهت و EV مسیریابی نقشه های اپل و ترجمه زنده برنامه کمک می کند که مردم بحث در 11 زبان. آیفون نیز به زودی قادر خواهید بود به استفاده از به عنوان یک کلید ماشین برای وسایل نقلیه جدید با شروع این سال BMW سری 5.

این شرکت همچنین ساخته شده موجود در آن برنامه را آسان تر به استفاده از. آن Siri دستیار صوتی برای مثال دیگر طول می کشد تا کل صفحه نمایش زمانی که شما در حال ساخت یک درخواست. این شرکت ساخته شده پیام های خود را آسان تر به حرکت ارائه به مردم و گزینه “pin” چت به بالای نرم افزار به راحتی آنها را پیدا کنید. و در چت روم اپل در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم برای ایجاد رشته پاسخ بسیار شبیه به دیگر محبوب کسب و کار برنامه های چت مانند شل و مایکروسافت تیم است.

ios-14-widgets.png

های مختلف صفحه نمایش.


اپل

اپل همچنین گفت که می خواهد برای کمک به کسب و کارهای کوچک ساخت و بازار برنامه برای مشتریان خود را با یک ویژگی جدید به نام نرم افزار کلیپ. این کد جدید اجازه می دهد تا شرکت های چاپ کردن QR-code-مانند تصویر است که مردم می توانند اسکن با خود همراه آوردن یک تعاملی بخشی از این شرکت نرم افزار بر روی تلفن خود را. اپل همچنین با Yelp اجازه می دهد تا کسب و کار برای ایجاد برنامه های تخصصی برای کسب و کار خود را بدون برنامه نویسی بسیار کار می کنند. این ویژگی شبیه به گوگل موجود اندروید “مسنجر نرم افزار.”

این شرکت را شامل جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی و از جمله هشدار در بالای صفحه نمایش هر زمان که یک برنامه با استفاده از میکروفون و یا دوربین و یک لیست از هر نرم افزار که به تازگی انجام داد.

اما شاید محبوب ترین ویژگی ممکن است چگونه تماس های تلفنی کار می کنند. در حال حاضر هر زمان که هر کسی که تماس های آی فون در حال اجرا در iOS 14 تماس دیگر طول می کشد بیش از کل صفحه نمایش, لگد زدن شما را از یک بازی و یا سرگرم کننده به عنوان خوانده شده. به جای تماس های تلفنی را نشان می دهد تا به عنوان یک اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش است که مردم می توانند تلنگر دور به چشم پوشی است.

scribble-2

اپل می خواهد به آن را آسان تر برای یادداشت برداری بر روی iPad.


اپل

iPadOS 14

بسیاری از iOS اپل اصلاحات در حال آمدن به اپل نیز از جمله بهبود نقشه های نرم افزار, پیام رسانی تغییرات و کمتر مزاحم تلفنی است.

اپل را اعلام برخی iPad-ویژگی های خاص هر چند از جمله جدید “scribble” تکنولوژی است که به رسمیت می شناسد دست خط از یادداشت های گرفته شده با Apple مداد بر روی صفحه نمایش. مردم در حال حاضر قادر به برش و چسباندن متن از دست خط خود به صورت عادی متن تایپ شده در برنامه های دیگر.

اپل نوار جستجو نیز یک به روز رسانی و آن را کمتر مزاحم و بیشتر شبیه به آن MacOS پسر عموی که جستجوهای برنامه های وب و داخل اسناد و مدارک.

WatchOS 7 و MacOS Big Sur

اپل نسخه های بتا عمومی برای جدیدترین نرم افزار برای اپل واچ و مک نمی آیند تا در اواخر این ماه, اما زمانی که آنها انجام آنها شامل برخی از ویژگی های جدید و همچنین.

WatchOS 7به عنوان مثال شامل توانایی برای پیگیری رقص تمریناتکه اپل گفت: نیاز به برنامه های ویژه ای است که درک چگونه مچ دست پوشیده دستگاه تغییر موقعیت در انواع مختلف حرکات. اپل دیده بان همچنین شامل جدید خواب ویژگی های ردیابی که با استفاده از سنسورهای خود را در راه های مختلف برای ردیابی چگونه کاملا یا جور خواب شما در طول شب.

مردم همچنین قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاری سازمان دیده بان چهره آنها با یکدیگر باز کردن درب برای شرکت ها برای ارائه تخصصی چهره دیده بان بیش از حد.

Apple Big Sur splash screen

اپل در نسخه های بعدی از MacOS است به نام سور.

تصویر توسط Stephen Shankland/CNET

این شرکت همچنین شامل یک ویژگی جدید برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس کمک به مردم دست خود را بشویید با صفحه شمارش معکوس و شیپور خاموشی به مچ دست برای کمک به مردم یادآوری چگونه باید آنها را شستشو.

MacOS Big Sur, در ضمن تعداد زیادی از ویژگی های مشابه به کسانی که در iOS 14 از جمله بازنگری نقشه های این برنامه ترجمه و تصفیه پیام توابع. این شرکت همچنین ساخت دستگاه های در حال اجرا MacOS نگاه کنید بیشتر شبیه به اپل و iPads به مشابه به نظر می رسد برای تنظیمات از ویژگی های.

اپل قصد دارد به انتشار نرم افزار جدید آن در پاییز در کنار یک رود آیفون جدید با یک نگاه متفاوت و 5G شبکه های بی سیم. اپل همچنین گفت: آن را شروع به ارائه کامپیوترهای جدید طراحی شده توسط تراشه های آن طراحی شده و یک تغییر به دور از ساخت غول اینتل که ریزپردازنده باید مکینتاش طراحی شده از سال 2006.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: MacOS Big Sur: اتمام این 5 ویژگی های جدید در حال حاضر


3:44

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>