Olivia Culpo بزرگ سبک و نیز اتفاق می افتد به یک شکل دلخواهی. او می پوشد بسیار OMG-ارزش لباس گاهی اوقات اما این آخرین بیکینی عکس سمت چپ ما لال!

27-year-old ارسال شده رجعت ضربه محکم و ناگهانی از او Sports Illustrated عکس captioning پست “رفتن را از طریق تلفن من…این عکس احساس می کند مانند یک میلیون سال پیش و آن را تشویق من به عقب بر گردیم در شکل. چند هفته گذشته من تا به حال غذا خوردن پیش فرض غذا محض خستگی هر کس دیگری با من؟! آن را سرگرم کننده بود در حالی که برای, اما سالم قرنطینه را آغاز کرده است و بعد از این هفته من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من انجام شده است برای جلوگیری از بی فکر خوردن و برخی از تمرین های مورد علاقه برنامه های.” اولیویا پیام است که واقعا یکی که همه ما می تواند مربوط به در برخی از راه قرنطینه وعده واقعی است. اما همه ما می توانیم بگویم این است که ما نیاز به دانستن اولیویا را تمرین اسرار ASAP زیرا کسانی که abs هستند مجنون. او را پست کردم بیش از 215k دوست دارد از او 4.6 m پیروان.

ادامه مطلب: Olivia Culpo محصول در صدر نگه گرفتن کوچکتر و کوچکتر – این یکی سفید دیوانه است!

اگر چه اولیویا واقعا پوشیده نیست چقدر در این عکس ما عشق او کراوات جلو بالا محصول (اما شاید ما می خواهم آن را خشک نگه دارید!). ما به دنبال برخی از ایده آل بهار lookalikes که هنوز به اندازه کافی راحت به سنگ در قرنطینه.

فروشگاه تاپ این به اولیویا را نگاه کنید:

Tie Front Top

شاهزاده خانم پولی در ساحل, خانه کراوات جلو بالا سفید کردن سفید ($32)

Front Frill Cuff Crop Blouse

Shein گره جبهه ریشه دار کردن کاف محصول بلوز ($10)

Tie Front Crop Top

Missguided سفید زیگ زاگ کراوات جلو بالا محصول (14 دلار کاهش از $28)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de