Yenko Chevy Silverado نوسانات در با یک سوپر شارژر و 800 HP – Roadshow


Yenko Chevy Silverado

رئیس.


SVE

اگر شما همیشه می خواستم یک ناوچه یا کامارو موتور شورلت سیلورادو بدن ما یک خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن. این Yenko Chevy Silverado با یک سوپر 6.2 لیتری LT1 موتور V8 در زیر کاپوت است که باعث می شود 800 اسب بخار.

سریع وانت هستند تمام خشم این روزها و تخصص مهندسی خودرو — در واقع یک سایه بخش جنرال موتورز در این نقطه — آمده است باز یک بار دیگر. این Yenko Silverado آخرین خودرو به پوشیدن Yenko نام پس از مقدار زیادی از مناسب کامارو و کوروت مدل. اما SVE را نیز مشغول به کار با GMC Canyon برای ایجاد یک مدرن روز Sycloneبیش از حد.

به عنوان برای این ایجاد SVE بهینه سازی بسیاری از قطعات مکانیکی به خم کردن قدرت است. یک فورج میل لنگ پیستون منتقل سر و فولاد ضد زنگ هدر فقط تعداد کمی از نکات برجسته. بیرونی به اندازه کافی ساده است اما پروژه های یک رئیس با حضور تاریک عناصر فربه چرخ و برخی از دوست داشتنی دو لوله اگزوز. این Yenko Silverado احتمالا برای تلفن های موبایل حتی بهتر است.

Yenko Chevy Silverado

دوست دارم که روی درب عقب اتومبیل می شود درمان خاص.


SVE

البته برخی از Yenko S/C راه راه به اجرا در کنار و عقب اتومبیل ویژگی های Yenko نام به دیگران اجازه دهید می دانم این است که به طور متوسط شما نمی یابو. در داخل بیشتر Yenko مدالها و برخی از شیرین houndstooth اثاثه یا لوازم داخلی پوشش صندلی اما بیشتر خسته کننده چرم گزینه های در دسترس هستند اگر شما تمایل.

قیمت ؟ SVE نمی گویند. آن خلاقیت به طور معمول ارزان نیست, اگر چه, و این شرکت تنها قصد دارد برای ساخت 50 نفر از آنها برای 2021 مدل سال. صحبت وابسته به جنرال موتورز فروشنده به سفارش یکی به دلیل این Yenko Silverados را کاملا رفتن سریع — به معنای واقعی کلمه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد 2019 Chevrolet Silverado


2:51

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>