وردپرس به یک ساخته شده است در نقشه سایت XML ویژگی


wordpress

وردپرس, سیستم های مدیریت محتوا در حال اجرا یک سوم از امروز در سایت های اینترنتی است ساخته شده است در پشتیبانی از XML sitemaps.

این ویژگی را به صورت زنده در وردپرس 5.5, برنامه ریزی شده برای انتشار در پاییز امسال.

XML sitemaps ویژه فایل که شامل یک لیست از تمام صفحات سایت پست های وبلاگ,, برچسب ها و مطالب دیگر. موتورهای جستجو مانند گوگل, بینگ و دیگران با استفاده از نقشه به صفحه اول سایت محتوای با مبتنی بر XML sitemaps بودن گسترده ترین استفاده از فرمت.

پس از راه اندازی آن در سال 2003 وردپرس پشتیبانی نمی شود نقشه سایت-نسل یک تابع سمت چپ آن است به شخص ثالث پلاگین تا به حال.

بسیاری از امروز سایت وردپرس مدیران معمولا استخدام در جستجوگرها و یا sitemap-generator پلاگین برای تولید یک نقشه سایت XML و آپلود نقشه سایت به موتورهای جستجو و دستیابی به رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو.

از ویژگی های برنامه ریزی شده برای وردپرس 5.5

“با نسخه 5.5., وردپرس را در معرض یک نقشه شاخص در /wp-sitemap.xml. این اصلی است فایل XML که حاوی فهرستی از تمام صفحات نقشه سایت در معرض توسط یک سایت وردپرس” وردپرس تیم گفت: در اوایل این هفته.

“این robots.txt فایل در معرض توسط وردپرس را مرجع نقشه شاخص به طوری که می توان آن را به راحتی کشف شده توسط موتورهای جستجو است.”

کار در نهایت با اضافه کردن ساخته شده است در پشتیبانی برای نقشه سایت-نسل از ویژگی های اصلی وردپرس کدهای سال گذشته آغاز شد و پس از تکرار درخواست کاربر در طول چند سال گذشته است.

به گفته تیم توسعه دهنده وردپرس هر سایت دیگر با وردپرس را تولید مرکزی فایل به نام یک نقشه شاخص است که می تواند مرجع تا 50000 مجاور XML sitemaps هر نگه داشتن تا 2000 مدخل هر, برای نمایه سازی انواع مختلف محتوا.

“به طور پیش فرض نقشه سایت ایجاد شده برای همه و عموم queryable انواع پست و رده بندی و همچنین به عنوان برای بایگانی نویسنده و البته صفحه اصلی سایت” وردپرس تیم گفت.

علاوه بر این, جدید وردپرس نقشه سایت فایل ها را نیز سازگار با استانداردها و فرمت های استفاده شده توسط موتورهای جستجو عمده مانند گوگل و بینگ بنابراین صاحبان سایت می توانید بلافاصله باید محتوای آماده برای نمایه سازی پس از آن می رود زندگی می کنند.

اضافی ویژگی های اطلاعات در دسترس هستند در وردپرس تیم اعلام رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>