ویندوز 10 به روز رسانی: راهنمای کامل برای کسب و کار از هر اندازه

آیا کسب و کار شما باید یک برنامه جامع برای برخورد با ویندوز به روز رسانی ؟ آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم از این محبوبیت به عنوان یک مزاحمت های گاه به گاه به swatted دور به عنوان آنها می رسند. اما در برخورد با به روز رسانی در واکنشی مد است, نسخه ای برای سرخوردگی و بهره وری از دست رفته.

جایگزین است که برای ایجاد یک استراتژی مدیریت برای تست و استقرار به روز رسانی به طوری که مراحل می شود طبق روال معمول به عنوان ارسال فاکتورها و بسته شدن کتاب در هر ماه.

این مقاله شامل تمام اطلاعات شما نیاز به درک چگونه مایکروسافت ارائه به روز رسانی برای دستگاه های در حال اجرا ویندوز 10 و همچنین جزئیات بیشتر در مورد ابزار و تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای مدیریت آن به روز رسانی هوشمندانه بر روی دستگاه های در حال اجرا ویندوز 10 Pro Enterprise و یا آموزش زبان. (ویندوز 10 خانه تنها پشتیبانی از اساسی ترین به روز رسانی ویژگی های مدیریت و بیمار است-مناسب برای استقرار در کسب و کار تنظیمات.)

اما قبل از لمس کردن هر یک از این ابزار شما نیاز به یک طرح.

چه در خود را به روز رسانی سیاست ؟

نقطه یک به روز رسانی سیاست است که به فرآیند به روز رسانی قابل پیش بینی با روش برای آگاه ساختن کاربران به طوری که آنها می توانید برنامه کار خود را بر این اساس و جلوگیری از خرابی غیر منتظره. این همچنین شامل پروتکل برای برخورد با مسائل غیر منتظره از جمله عقب شکست خورده به روز رسانی.

معقول به روز رسانی سیاست مجموعه کنار هم برای مقابله با به روز رسانی در هر ماه. در یک سازمان کوچک این ممکن است یک تعمیر و نگهداری تعیین شده پنجره برای هر کامپیوتر در فروشگاه. سازمان های بزرگ هستند کمتر احتمال دارد به آغوش one-size-fits-all سیاست و بهره مند از تقسیم کامپیوتر خود جمعیت را به روز رسانی گروه (مایکروسافت خواستار آنها را “حلقه ها”) با بروز رسانی های مختلف استراتژی برای هر گروه.

سیاست نیاز به آدرس چندین نوع متمایز از به روز رسانی.

بیشتر آشنا هستند ماهانه تجمعی امنیت و قابلیت اطمینان به روز رسانی است که در حال تحویل در دومین سهشنبه از هر ماه (با نام مستعار پچ سهشنبه). پچ شنبه انتشار به طور معمول نیز شامل ویندوز نرم افزارهای مخرب ابزار حذف و ممکن است شامل هر یک از موارد زیر اضافی انواع به روز رسانی:

 • به روز رسانی های امنیتی برای .NET Framework
 • به روز رسانی های امنیتی برای نرم افزار Adobe Flash Player
 • نگهداری پشته به روز رسانی (که باید قبل از نصب به روز رسانی های دیگر)

نصب و راه اندازی از هر یا همه کسانی که به روز رسانی را می توان به تعویق افتاده تا 30 روز با استفاده از به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار و سیاست های تنظیمات.

بسته به کامپیوتر, تولید سخت افزار درایور و به روز رسانی سیستم عامل نیز می توان از طریق به روز رسانی ویندوز. شما می توانید انتخاب کردن از این دسته از به روز رسانی و یا مدیریت آنها را با استفاده از همان تنظیماتی که اعمال می شود برای به روز رسانی دیگر.

در نهایت قابلیت به روز رسانی نیز تحویل از طریق به روز رسانی ویندوز. این بسته های به روز رسانی ویندوز 10 را به آخرین نسخه و منتشر می شوند هر شش ماه برای تمام نسخه های ویندوز به جز مدت طولانی نگهداری کانال (LTSC) منتشر شده است. شما می توانید تسلیم نصب و راه اندازی از ویژگی های به روز رسانی تا 365 روز با استفاده از به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار; های اضافی deferrals تا 30 سال در دسترس هستند برای سرمایه گذاری و آموزش زبان.

با این پس زمینه شما می توانید در حال حاضر شروع به مونتاژ یک به روز رسانی سیاست که باید شامل عناصر زیر برای هر PC موفق:

 • زمانی که برای نصب به روز رسانی ماهانه: با استفاده از این ویندوز به طور پیش فرض تنظیمات به روز رسانی ماهانه در حال دانلود و نصب در عرض 24 ساعت از انتشار در پچ شنبه. شما ممکن است انتخاب کنید برای تسلیم این محبوبیت برای برخی یا تمام رایانه های شخصی در سازمان خود را به طوری که شما باید زمان برای تست به روز رسانی برای سازگاری با این تاخیر نیز اجازه می دهد تا به شما برای جلوگیری از تحت تاثیر قرار اگر مایکروسافت شناسایی یک موضوع را با یک به روز رسانی به عنوان اتفاق افتاده است در موارد متعدد با ویندوز 10.
 • زمانی که برای نصب نیمه سالانه قابلیت به روز رسانی: با استفاده از این ویندوز به طور پیش فرض تنظیمات قابلیت به روز رسانی ارائه شده برای دانلود و نصب و راه اندازی زمانی که مایکروسافت می گوید آنها آماده است. در یک دستگاه است که مایکروسافت ارزیابی و همچنین مناسب برای به روز رسانی از ویژگی های به روز رسانی اطلاعیه ممکن است وارد ظرف چند روز از انتشار آن. برای دستگاه های دیگر که در دسترس ممکن است ماه بعد و یا به روز رسانی ممکن است مسدود شود به طور نامحدود به دلیل یک مسئله سازگاری. شما می توانید با استفاده از به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار برای انتخاب یک هدف از ویژگی های به روز رسانی برای برخی یا تمام رایانه های شخصی در سازمان خود را; شما همچنین می توانید مشخص کنید تاخیر به زمان اجازه می دهد برای تست این نسخه جدید است. ابتدا با نسخه 1903 کاربران unmanaged رایانه های شخصی عرضه خواهد شد و قابلیت به روز رسانی اما آن را تنها می توان دانلود و نصب در صورتی که کاربر به طور خاص از آن درخواست و یا اگر در حال حاضر ویندوز 10 نسخه رسیده است در پایان حمایت خود را از دوره.
 • هنگامی که به اجازه می دهد رایانه های شخصی را راه اندازی مجدد برای تکمیل نصب و راه اندازی به روز رسانی: ترین به روز رسانی نیاز به یک راه اندازی مجدد برای تکمیل نصب و راه اندازی. این راه اندازی مجدد رخ می دهد خارج از پیش فرض فعال تنظیم ساعت از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر; شما می توانید تغییر دهید این تنظیم به یک بازه ی زمانی از انتخاب شما تا 18 ساعت است. با استفاده از ابزار مدیریت شما می توانید با تعیین زمان خاص برای دانلود و نصب به روز رسانی.
 • چگونه به اطلاع کاربران کامپیوتر از انتظار به روز رسانی و راه اندازی مجدد: برای جلوگیری از شگفتی ناخوشایند ویندوز 10 به اطلاع کاربران زمانی که به روز رسانی در حال انتظار. شما را محدود به کنترل بیش از این اطلاعیه از داخل ویندوز 10 تنظیمات. به طور قابل توجهی بیشتر گزینه های در دسترس هستند با استفاده از تنظیمات خط مشی گروه.
 • نحوه رسیدگی out-of-band به روز رسانی: گهگاه مایکروسافت بحرانی به روز رسانی امنیتی خارج از طبیعی آن پچ شنبه برنامه. این در نظر گرفته شده برای رسیدگی به آسیب پذیری های امنیتی که در حال بهره برداری “در وحشی.” آیا شما سرعت بخشیدن به استقرار این به روز رسانی و یا صبر کنید تا به روز رسانی بعدی برنامه ریزی شده پنجره ؟
 • نحوه رسیدگی به شکست به روز رسانی: در صورتی که یک به روز رسانی نتواند به نصب و یا باعث مشکلات پاسخ شما برنامه ؟

پس از تعریف این عناصر آن زمان به خود را انتخاب کنید ابزار مدیریت.

باید به عنوان خوانده شده:

مدیریت به روز رسانی دستی

در کسب و کارهای کوچک از جمله یک فرد مغازه ها آن را به اندازه کافی آسان به پیکربندی به روز رسانی ویندوز به صورت دستی. شروع در تنظیمات > به روز رسانی و امنیت > به روز رسانی ویندوز. وجود دارد شما می توانید تنظیم دو گروه از تنظیمات.

باید ببینید پیشنهاد

Get Windows 10

دریافت ویندوز 10

آیا شما به دنبال برای ویندوز 10 خانه یا ویندوز 10 نرم افزار ؟ هنوز مطمئن شوید ؟ اطلاعات بیشتر در مورد ویندوز 10 در نسخه های Microsoft.

ادامه مطلب

برای اولین بار کلیک کنید تا فعال تغییر ساعت و تغییر تنظیمات مربوط به خود را منعکس کار واقعی عادات. اگر شما به طور معمول کار در شب شما می توانید جلوگیری از خرابی با پیکربندی این ارزش ها از 6 صبح تا نیمه شب در نتیجه حصول اطمینان که هر گونه برنامه ریزی ری استارت رخ می دهد در لحظهای کوچک ساعت از صبح.

برای نسخه 1909 و قبل از آن با کلیک بر گزینه های پیشرفته و تنظیمات زیر را انتخاب کنید هنگامی که به روز رسانی نصب شده به عنوان منعکس کننده سیاست خود را.

 • را انتخاب کنید که چگونه بسیاری از روز به تاخیر در نصب و راه اندازی از ویژگی های به روز رسانی. مقدار حداکثر 365 روز.
 • را انتخاب کنید که چگونه بسیاری از روز به تاخیر در نصب و راه اندازی با کیفیت به روز رسانی از جمله تجمعی به روز رسانی امنیتی منتشر شده در پچ شنبه. مقدار حداکثر 30 روز است.

تنظیمات دیگر را در این صفحه کنترل صفحه نمایش از راه اندازی مجدد اطلاعیه (در به طور پیش فرض) و این که آیا اجازه می دهد تا به روز رسانی برای دانلود در محفظه اتصالات (به طور پیش فرض).

برای نسخه 2004 و بعد این گزینه ها حذف شده است. به مجموعه deferrals شما باید تنظیم تنظیمات خط مشی گروه به عنوان شرح داده شده در بخش بعدی.

(توجه داشته باشید که در ویندوز 10 نسخه های قبل از سال 1903 شما همچنین ممکن است یک گزینه برای انتخاب یک تحویل کانال: نیمه سالانه یا کانال به طور پیش فرض نیمه سالانه کانال [هدف]. این گزینه حذف شده است به عنوان نسخه 1903 و تنظیمات دیگر هیچ اثر عملی بر روی ویندوز 10 نسخه.)

البته نقطه از تاخیر در به روز رسانی است که به سادگی به لگد زدن می توانید در پایین جاده به طوری که شما (و خود کاربران) می توانید شگفت زده می شود و بعد از آن در ماه. اگر به شما در تنظیم یک تاخیر 15 روز برای کیفیت به روز رسانی, برای مثال, شما باید استفاده کنید که زمان برای تست به روز رسانی برای سازگاری و برنامه های خود را نگهداری پنجره برای یک زمان مناسب قبل از 15 روز به تعویق دوره منقضی می شود.

باید به عنوان خوانده شده:

مدیریت به روز رسانی با استفاده از Group Policy

تمام تنظیمات دستی ذکر شده در بخش قبلی نیز می توان با استفاده از سیاست های گروه و لیست کامل از ویندوز به روز رسانی های مربوط به تنظیمات خط مشی گروه شامل تعدادی از گزینه های است که فراتر از آنچه در دسترس در تنظیمات.

شما می توانید این تنظیمات را به فردی رایانه های شخصی با استفاده از Local Group Policy Editor Gpedit.کارشناس ارشد و یا با استفاده از اسکریپت. اما رایج ترین استفاده است که در یک دامنه ویندوز با اکتیو دایرکتوری که در آن شما می توانید فشار ترکیبی از سیاست های گروه عدد.

تعداد قابل توجهی از این سیاست ها به طور انحصاری برای ویندوز 10. مهم ترین کسانی که در ارتباط با به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار از ویژگی های واقع شده در Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update > به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار.

 • را انتخاب کنید هنگامی که پیش نمایش ایجاد شده و قابلیت به روز رسانی دریافت: انتخاب یک سرویس کانال و تنظیم تاخیر برای ویژگی های به روز رسانی.
 • را انتخاب کنید که کیفیت به روز رسانی دریافت: مجموعه ای تاخیر به صورت ماهانه تجمعی به روز رسانی و امنیتی دیگر مربوط به به روز رسانی.
 • مدیریت پیش نمایش ایجاد: مشخص کنید که آیا کاربران می توانند با عضویت در یک دستگاه به برنامه Windows Insider و اگر فعال مشخص خودی حلقه.
 • انتخاب هدف به روز رسانی ویژگی های نسخه: را انتخاب کنید از ویژگی های خاص نسخه به روز رسانی است که شما می خواهید به روز رسانی ویندوز به درخواست پس از آن اسکن. توجه داشته باشید که به روز رسانی ویندوز ممکن است نادیده گرفتن این درخواست اگر مشخص شده نسخه است که در یا نزدیک به پایان حمایت خود را از پنجره.

اضافی گروه از سیاست ها در کامپیوتر Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update.

 • حذف دسترسی به “توقف به روز رسانی” ویژگی ها: کاربران جلوگیری از تداخل با نصب و راه اندازی به روز رسانی با حذف گزینه به توقف آپدیت تا 35 روز است.
 • حذف دسترسی به استفاده از تمام ویژگی های به روز رسانی ویندوز: جلوگیری از کاربران از تغییر هر تنظیمات به روز رسانی ویندوز.
 • اجازه می دهد به روز رسانی می شود به طور خودکار دریافت بیش از محفظه اتصالات: اجازه می دهد تا به روز رسانی به نصب بر روی دستگاه های با استفاده از یک محفظه اتصال مانند یک اتصال LTE.
 • را شامل نمی شود رانندگان با به روز رسانی ویندوز: جلوگیری از به روز رسانی ویندوز از نصب درایور های دستگاه.

تنظیمات زیر همه خاص به ویندوز 10 اعمال می شود به راه اندازی مجدد و اطلاعیه ها:

 • خاموش کردن خودکار راه اندازی مجدد برای به روز رسانی در طول فعال ساعت: اطمینان حاصل شود که دستگاه نمی راه اندازی مجدد برای نصب به روز رسانی در طول ساعات کار عادی.
 • مشخص فعال ساعت محدوده به صورت خودکار ری استارت: تغییر پیش فرض فعال تنظیمات ساعت.
 • تعیین مهلت قبل از خودکار راه اندازی مجدد برای به روز رسانی نصب و راه اندازی: انتخاب یک مهلت (بین 2 و 14 روز) پس از آن راه اندازی مجدد به درخواست به روز رسانی به صورت خودکار خواهد بود.
 • پیکربندی خودکار راه اندازی مجدد یادآوری اطلاعیه به روز رسانی: افزایش زمان قبل برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد هنگامی که کاربر اطلاع داده شود. ارزش قابل قبول هستند و 15 دقیقه (به طور پیش فرض) به 240 دقیقه.
 • خاموش کردن خودکار راه اندازی مجدد اطلاعیه برای به روز رسانی تاسیسات: به طور کامل غیر فعال کردن راه اندازی مجدد اطلاعیه ها.
 • پیکربندی خودکار راه اندازی مجدد مورد نیاز اطلاع رسانی برای به روز رسانی: جلوگیری از اطلاعیه از ناپدید شدن پس از 25 ثانیه و به جای آن نیاز به کاربر به اخراج.
 • اجازه نمی دهد به روز رسانی تعویق سیاست به علت اسکن در برابر بروز رسانی ویندوز: با استفاده از این سیاست برای جلوگیری از رایانه های شخصی از چک کردن به روز رسانی ویندوز هنگامی که یک تعویق اختصاص داده شده است.
 • مشخص درگیر راه اندازی مجدد انتقال و اطلاع رسانی برنامه برای به روز رسانی: با استفاده از این سیاست به کاربران اجازه می دهد به برنامه ری استارت و “چرت زدن” راه اندازی مجدد یادآوری.
 • پیکربندی خودکار راه اندازی مجدد هشدار اطلاعیه برنامه برای به روز رسانی: پیکربندی یادآوری خودکار ری استارت (از 4 تا 24 ساعت) و هشدار قریب الوقوع ری استارت (از 15 تا 60 دقیقه).
 • به روز رسانی قدرت و سیاست برای سبد ری استارت: این سیاست است که برای نظام های آموزشی است که باقی می ماند در چرخ دستی های یک شبه و اجازه می دهد تا به روز رسانی به نصب حتی در قدرت باتری.
 • گزینه های صفحه نمایش برای به روز رسانی اطلاعیه ها: با استفاده از این تنظیمات به طور کامل غیر فعال کردن به روز رسانی با این شامل گزینه ای برای راه اندازی مجدد و یا حذف هشدارهای.

زیر خطمشیها به ویندوز 10 به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نسخه های ویندوز:

 • پیکربندی به روز رسانی خودکار: این گروه قدرتمند از تنظیمات اجازه می دهد تا به شما برای مشخص کردن مداوم هفتگی و دو هفتگی یا ماهانه به روز رسانی برنامه با گزینه ای برای مشخص کردن روز و زمان که در طی آن همه در دسترس به روز رسانی به طور خودکار دانلود شده و نصب شده است.
 • Specify intranet Microsoft update service location: استفاده از این سیاست به پیکربندی Windows Server Update Services (WSUS) سرور بر روی ویندوز دامنه شبکه. (نگاه کنید به بخش زیر برای اطلاعات بیشتر در این گزینه.)
 • فعال کردن client-side targeting: این تنظیمات اجازه می دهد تا مدیران به استفاده از Active Directory گروه های امنیتی به تعریف استقرار حلقه هنگام استفاده از WSUS.
 • عدم اتصال به هر گونه به روز رسانی ویندوز اینترنت مکان: بر رایانه های شخصی است که متصل به یک محلی به روز رسانی سرور جلوگیری از هر گونه ارتباط با خارج از به روز رسانی سرور از جمله مایکروسافت به روز رسانی و فروشگاه مایکروسافت.
 • فعال کردن به روز رسانی ویندوز مدیریت قدرت به صورت خودکار از خواب بیدار سیستم برای نصب برنامه ریزی شده به روز رسانی: را قادر می سازد تا سیستم به بیدار کردن دستگاه و نصب به روز رسانی سیستم را از خواب بیدار تنها در صورتی به روز رسانی در دسترس هستند. اگر دستگاه در حال اجرا بر روی باتری آن را نمی خواهد نصب به روز رسانی خواهد شد و به خواب بروید در عرض 2 دقیقه.
 • همیشه به طور خودکار راه اندازی مجدد در زمان برنامه ریزی شده: با استفاده از این تنظیمات برای پیکربندی یک تایمر (15 دقیقه به 180 دقیقه) و به طور خودکار راه اندازی مجدد پس از نصب به روز رسانی به جای اطلاع دادن به کاربران است.
 • No auto-restart with logged on users for scheduled automatic updates تاسیسات: این سیاست لغو سیاست های قبلی و جلوگیری از راه اندازی مجدد هنگامی که کاربران در حال امضا است.

شرکت ابزار مدیریت

برای سازمان های بزرگ که دارای ویندوز موجود شبکه و زیرساخت آن را ممکن است برای دور زدن مایکروسافت به روز رسانی سرور و استقرار به روز رسانی از محلی مدیریت سرور به جای. این قابلیت نیاز به توجه قابل توجهی از شرکت های بزرگ این گروه اما آن را می پردازد در شرایط انعطاف پذیری. دو تا از محبوب ترین گزینه ها در Windows Server Update Services (WSUS) و System Center Configuration Manager (SCCM).

WSUS است که ساده تر از این دو گزینه. این اجرا می شود به عنوان یک ویندوز سرور نقش و فراهم می کند یک مرکزی فروشگاه به روز رسانی ویندوز در داخل سازمان است. با استفاده از گروه سیاست یک مدیر شبکه نقاط ویندوز 10 عدد به سرور WSUS که در خدمت به عنوان یک منبع از محبوبیت برای کل سازمان است. از WSUS دولت کنسول مدیران تایید می تواند به روز رسانی را انتخاب کنید و هنگامی که به آنها ارائه به مشتری فردی رایانه های شخصی و یا گروه. رایانه های شخصی را می توان به گروه های دستی و یا شما می توانید با استفاده از client-side targeting به ارائه به روز رسانی موجود بر اساس Active Directory امنیتی قرار گرفتند.

زیرا ویندوز 10 تجمعی فایل های به روز رسانی به تدریج رشد بزرگتر با هر نسخه جدید این میزان پهنای باند است که به روز رسانی استفاده می شود قابل توجه است. WSUS سرور می تواند صرفه جویی در پهنای باند با استفاده از یک ویژگی به نام اکسپرس نصب و راه اندازی فایل های که نیاز به فضای بیشتری بر روی سرور WSUS اما به طور چشمگیری کاهش حجم فایل های به روز رسانی ارسال به مشتری رایانه های شخصی است.

بر روی سرور در حال اجرا WSUS 4.0 و یا بعد از آن, شما همچنین می توانید مدیریت و استقرار ویندوز 10 قابلیت به روز رسانی.

دومین گزینه System Center Configuration Manager با استفاده از قدرتمند مدیریت پیکربندی ویندوز در ترکیب با WSUS به استقرار کیفیت و قابلیت به روز رسانی. ویندوز 10 سرویس داشبورد اجازه می دهد تا مدیران شبکه مانیتور ویندوز 10 استفاده در سراسر شبکه و ایجاد گروه مبتنی بر سرویس برنامه ای است که شامل اطلاعات در مورد رایانه های شخصی به عنوان آنها خود را در نزدیکی پایان از حمایت از زندگی است.

برای سازمان هایی که در حال حاضر مستقر Configuration Manager برای مدیریت زودتر نسخه های ویندوز, اضافه کردن پشتیبانی برای ویندوز 10 است که نسبتا کار ساده.

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im