ویندوز 10 چاپگر رمز و راز: بیشتر شکایت ژوئن پچ شنبه است و باعث ویران کردن

به نظر می رسد افزایش در گزارش از ویندوز 10 مدیران که این هفته پچ شنبه به روز رسانی ها باعث مشکلات با طیف وسی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

به نظر می رسد افزایش در گزارش از ویندوز 10 مدیران که این هفته پچ شنبه به روز رسانی ها باعث مشکلات با طیف وسیعی از شرکت پرینتر.

ویندوز 10 مدیران گزارش در ق که چاپگر مسائل بوجود آمده اند در Ricoh, Canon, Panasonic و Brother و پرینتر بعد از نصب ژوئن 9, پچ به روز رسانی شنبه KB4560960 برای ویندوز 10 در سال 1903 به سال 1909 و KB4557957 برای ویندوز 10 2004.

ویندوز 10

برخی از مدیران نیز توجه داشته باشید مسائل را با توشیبا و HP پرینتر بعد از نصب به روز رسانی.

به گزارش ظهور به عنوان مایکروسافت منتشر پشتیبانی توجه داشته باشید در روز چهارشنبه جزئیات یک مسئله مؤثر بر ویندوز 10 1903 و بعد با یک USB متصل به چاپگر.

مایکروسافت گفت: USB پورت پرینتر از دست رفته است پس از قطع ارتباط یا خاموش کردن یک چاپگر در حالی که نسخه ویندوز 1903 و بعد از آن در حال تعطیل. ناپدید پورت خیلی به این معنی چاپ مشاغل کار نمی کنه اما به گفته مایکروسافت این فقط اتفاق می افتد اگر کامپیوتر و پرینتر در حال تعطیل در یک نظم خاص است.

"اگر شما برای اتصال یک USB پرینتر را به ویندوز 10 نسخه 1903 و یا بعد از آن و سپس خاموش کردن ویندوز و قطع و یا خاموش کردن پرینتر هنگامی که شما شروع به ویندوز دوباره USB پورت پرینتر در دسترس خواهد بود در لیست پرینتر پورت. ویندوز قادر به تکمیل هر وظیفه که مستلزم آن است که بندر" مایکروسافت گفت.

مایکروسافت مشخص نیست که آیا خاص به روز رسانی ویندوز باعث این مشکل تنها که ویندوز 10 1903 و فوق متاثر از اضمحلال و USB و پرینتر با پورت موضوع است. همچنین نشده ذکر شده هر چاپگر های مربوط به باگ های شناخته شده مسائل بخش از هر کیلوبایت مقاله.

اما یادداشتهای انتشار برای دو KB رسانی دولت آنها حاوی "به روز رسانی برای بهبود امنیت در هنگام استفاده از دستگاه های خارجی (مانند بازی کنترل چاپگر و دوربین های وب) و دستگاه های ورودی (مانند موس و صفحه کلید و یا stylus)". همان به روز رسانی نشده بود در KB مقالات برای نسخه های ویندوز 10 قبل از سال 1903.

برخی از آسیب دیده ویندوز 10 مدیران باید گزارش حل مسئله توسط هر دو نورد عقب به روز رسانی ویندوز و یا به روز رسانی درایور های پرینتر. همانطور که اشاره شد توسط ویندوز پچ متخصص سوزان Bradley این موضوع به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار Windows 10 دستگاه پرینتر با کنترل زبان (PCL) 5 رانندگان و PCL 6 نوع 3.

"تمام کاربران ما تا به حال ریکو 4504ex PCL5 رانندگان که دیگر کار های زیر به روز رسانی. نورد بازگشت [به روز رسانی ویندوز] و یا تعویض با PCL6 درایور حل مسئله" نوشت ق کاربر Shugwan.

"پشتیبان گیری از به روز رسانی KB4560960 و به تعویق انداختن, به روز رسانی به نظر ما تنها راه نجات در این نقطه است. امیدوارم مایکروسافت تولید خواهد شد یک پچ برای این سرعت و حجم تماس چیدن است تا با همه بازگشت به کار این است که همه چیز را بدجور گیج کننده" گزارش یکی دیگر از ق کاربر Groka-NT.

نورد بازگشت ویندوز به اوایل ساخت البته حذف تکه های 129 آسیب پذیری های موجود در ژوئن 2020 پچ شنبه به روز رسانی.

خوشبختانه هیچ یک از این آسیب پذیری بهره برداری شد در وحشی قبل از مایکروسافت منتشر شد تکه سهشنبه هر چند آنها نشانی در اطراف یک دوجین آسیب پذیری اجرای کد از راه دور است که می تواند مورد سوء استفاده در آینده.

برخی از مدیران گزارش که تعویض به PostScript رانندگان به جای PCL رانندگان ثابت مشکل در حالی که دیگران گزارش شده است که حذف وصله های امنیتی نمی حل مشکل.

آن را سخت بدانید که آیا چاپگر مشکل مایکروسافت فاش در پشتیبانی توجه داشته باشید این است همان مسائلی که کاربران در حال حاضر گزارش پس از نصب پچ شنبه به روز رسانی.

اما زمان مایکروسافت پشتیبانی توجه داشته باشید بر روی USB متصل به چاپگر مسائل و کاربر گزارش مشکلات مربوط به ویندوز 10 نسخه های 1903 و بالاتر از آن را نشان می دهد می تواند همان موضوع است.

فرض آن است که همین مسئله مدیران ممکن است راه حل دیگری غیر از نصب پچ شنبه به روز رسانی.

"شما می توانید جلوگیری از این موضوع با اتصال یک صفحه بر روی USB پرینتر قبل از شروع ویندوز" مایکروسافت گفت: در حمایت خود داشته باشید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب