ویندوز 10: مایکروسافت در نهایت اجازه می دهد تا شما را به تماس با چشم در تماس های تصویری با این پیش نمایش جدید

مایکروسافت نورد جدید AI-طراحی شده از ویژگی های آن بازوی مبتنی بر Surface Pro X است که تصحیح زل زل نگاه کردن از فرد در یک تماس ویدئویی به نظر می رسد آنها به دنبال به طور مستقیم در دیگر شرکت کنندگان.

ترفند آدرس یک تغییر ناگهانی از تماس های ویدئویی ایجاد شده توسط مردم به دنبال در هر یک از دیگران’ چهره های روی صفحه نمایش به جای به طور مستقیم در دوربین.

اپل در حال برنامه ریزی ویژگی های مشابه برای iOS 13 به نام FaceTime توجه اصلاح, اما از ویژگی های معوق شد و در حال حاضر تبدیل شده تا دوباره در iOS 14 پیش نمایش است و فقط به نام تماس با چشم.

ببینید: ویندوز 10 منوی استارت هک (TechRepublic حق بیمه)

مایکروسافت تماس با چشم متکی بر هوش مصنوعی و قابلیت های Surface Pro X را کوالکام ساخته شده مایکروسافت SQ1 Arm مبتنی بر پردازنده.

از ویژگی های محدود است به سطح X Pro و تنها می توان در آخرین Windows 10 Insider Dev preview build 20175 که مایکروسافت منتشر شده در روز چهارشنبه.

تماس چشمی را می توان در از درون سطح برنامه در سطح Pro X.

به طور جداگانه برخی از ویندوز خودی با AMD پردازنده اجرا به مشکلات نصب این پیش نمایش ساخت.

“پس از تحقیقات ما ثابت است که شماره که در جلوگیری از بسیاری از رایانه های شخصی از جمله رایانه های شخصی با پردازنده های AMD از ارائه این ساخت” گفت: Brandon LeBlanc ارشد برنامه مدیریت بر روی Microsoft Windows Insider Program.

به گفته مایکروسافت “خدمات جانبی موضوع” مانع برخی از AMD و Intel از دستگاه های تشخیص این ساخت جدید. آن را ارائه کتابچه راهنمای گام برای گرفتن به روز رسانی در آن پاسخ های فروم.

مایکروسافت نیز آغاز شده نورد از آیکون های جدید برای آن یادداشت های چسبنده و قارچ & Sketch نرم افزار که طراحی شده است به نگاه خوب در جدید نیمه شفاف کاشی در منوی شروع. این آیکون های جدید در دسترس هستند از طریق به روز رسانی از فروشگاه مایکروسافت.

در نهایت مایکروسافت کروم مبتنی بر لبه مرورگر ارائه شده است بهبود یافته دسترسی سریع به تب ها به صورت دوخته سایت از طریق نوار وظیفه. پس از کلیک کردن بر روی یک دوخته سایت بر روی نوار وظیفه ویندوز را نشان می دهد همه زبانه های باز برای سایت در هر لبه پنجره.

ببینید: مایکروسافت در حال کار بر روی یک لاجورد طراحی ابر کامپیوتر خدمات

از ویژگی های نورد به برخی از خودیها امروز و مایکروسافت لبه خودی ساخت 85.0.561.0 یا بالاتر از قناری یا Dev.

یکی دیگر از ویژگی چند وظیفه ای برای لبه است که Alt + Tab میانبر در حال حاضر نه تنها نشان می دهد که برنامه های باز بلکه باز زبانه های مرورگر را انتخاب کنید.

کاربران می توانند محدودیتی که چگونه بسیاری از زبانه نشان داده شده با Alt + Tab در تنظیمات > تنظیمات سیستم > عملکرد چند تکلیفی به طوری که آن را فقط نشان می دهد که طی سه یا پنج زبانه به جای همه آنها.

7395420e4c7efa64b0fbff4552d9a54b-1536x1194.png

مایکروسافت

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>