ویندوز 10: مایکروسافت مدافع ATP در حال حاضر نرخ های خود را در تنظیمات امنیتی

مایکروسافت مدافع پیشرفته حفاظت از خطر (ATP) در حال حاضر به دستگاه های خود را و شبکه های امنیتی نمره می گوید که مدیران سلامت محیط زیست خود را بر اساس چگونه آن را پیکربندی شده است.

نمره بالا به معنی امنیت جمعی پیکربندی است که در یک دولت خوب در سراسر برنامه های کاربردی, سیستم های عامل, شبکه, حساب و کنترل های امنیتی.

ویندوز 10

مایکروسافت خواستار پیکربندی نمره مایکروسافت امن نمره برای دستگاه های که قابل مشاهده است در تهدید و آسیب پذیری مدیریت خدمات داشبورد جزء مایکروسافت مدافع امنیت مرکز.

ببینید: Cheat sheet: ویندوز 10 PowerToys (رایگان PDF) (TechRepublic)

این ابزار مفید خواهد بود برای انجام عملیات امنیتی مراکز به تکاپو شبکه ای برای آسیب پذیری که می تواند از طریق کاهش مناسب تغییرات پیکربندی – به عنوان مثال استفاده از بسیار ممتاز حقوق مدیر در حساب که لازم نیست که سطح آزادی است.

مایکروسافت وعده داده در کارت امتیاز محصول “دقیق و مداوم آسیب پذیری کشف” که شامل به عنوان مثال در مقایسه با جمع آوری تنظیمات با جمع آوری شده معیار و جمع آوری بهترین عمل معیار از فروشندگان امنیتی خوردها و داخلی تیم های تحقیقاتی.

مدافع ATP کاربران را ببینید یک لیست از توصیه ها بر اساس آنچه اسکن می یابد. این شامل موضوع هایی مانند اینکه آیا یک ساخته شده است در حساب مدیر غیر فعال شده است نسخه ای از ویندوز 10 یا ویندوز سرور اسکن شده و شرح خطرات بالقوه.

برای این خطر خاص مایکروسافت توضیح می دهد که ساخته شده است در حساب مدیر است که هدف مورد علاقه برای رمز عبور-حدس زدن حملات brute-force و تکنیک های دیگر به طور کلی پس از یک نقض امنیتی در حال حاضر رخ داده است. مدافع ATP نیز فراهم می کند تعدادی از حساب های در معرض شبکه و تاثیر نمره.

کاربران می توانند صادرات یک چک لیست از remediations انجام می شود در فرمت CSV برای به اشتراک گذاشتن با اعضای تیم و برای اطمینان از اقدامات انجام شده در زمان مناسب. سازمان امنیت نمره باید بهبود یک بار remediations در حال اتمام است.

ببینید: مایکروسافت مدافع ATP برای لینوکس

مایکروسافت هشدار می دهد که وجود دارد می تواند برخی از آلارم کاذب مربوط به تنها جزئی پشتیبانی از آن Intune مدیریت دستگاه تلفن همراه پلت فرم.

“مایکروسافت امن نمره برای دستگاه های در حال حاضر پشتیبانی از تنظیمات مجموعه ای از طریق گروه سیاست” به آن اشاره می کند.

“با توجه به زمان جزئی Intune پشتیبانی از پیکربندی شده اند که ممکن است مجموعه ای از طریق Intune ممکن است نشان می دهد تا به عنوان بد باشد. تماس با مدیر IT خود را به منظور بررسی واقعی پیکربندی وضعیت در مورد سازمان خود را با استفاده از Intune امن برای مدیریت پیکربندی.”

آن همچنین با اشاره به اجباری چهار به روز رسانی امنیتی منتشر شده در طول چند سال گذشته که مسائل در Windows Defender ATP که مانع از تجزیه و تحلیل انجام شده توسط مایکروسافت امن نمره برای دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>